babam VE esim arasinda kalmam..

bu arada 2017 ağustos, 11 yıllık evlisin artık.

Ya burda bi kac kendini bilmez hep aynini yapiyo eski konularimdan bagimsiz bi konu aciyorum illa bi eski konulardan bi hatirlatma bi igneleme bi yargilama siz lim oluyosunuzda yargiliyosunuz ben burda acmissam konuyu yazar yorumunu gecersin ama yok illa bi agiz dalasina girip polemik yapmak laf sokmak sart demi cunku bundan zevk aliyor kimisi
Aaa bak lafi soktum aaa bak golll filan diyr besleniyor kimseye dusmez yargilamak konu bu degil canim nasil anlatmak neyi anlatmak istiyosa onu paylasirim sende haddin olan kadar yorum yaparsin baktin sarmadi gicik oldun basarsin geri putonuna mihattap olmazsin ne zaman biseyler yazsam icimi doksem sonu pismanlik oluyo can skan tipker cikiyo kesin

bu arada 2017 ağustos, 11 yıllık evlisin artık.
Evet 11 yillik yada 6 yada 3 derdi niye bu kadar gerdi seni canim
Burda ister gercek yasimi yazarim ister gercek yasantimi ister gercek evlilik yilimi sanami sorcam burasi reel bi ortam mi herkes her ayrintiyi istedigi gibi degistirir kes artik baska sekilde tatmin et egonu

yazdıkların yalan mı yani konuların falan?

bazı üyeler can sıkıntısından konu uydurunca haliyle geçmiş konular irdeleniyor.
laf sokmak değil bu, çelişkiler için açıklama beklemek.

yine mi kandırıldık dememek için.

Babama sarz aletinide istedigi bi isteginide zaten yaparim canimida veririm esimde sonuc itibariyle yapiyo yazdim sadece surekli konusmam dert anlatmam gerekiyo yazdim
Seceremi iyi cikartmissin bos insanlarin bos isleri cevap verdim yeteri kadar tesekkurler kiymetli zamaninizi oldukca konularima harcadiginiz icin

o halde evi bul ve taşın. zaten o binadan nefret ediyorsun. kocan ikna olduğuna göre sorun yok.
ayrıca babanıza artık 2 mi 5 mi neyse, yıllık kirayı ödeyin.

Konu sahibinin canı sıkılıyor belli, tabi ki irdelenecek burada kac insan bos konu acıyor bu salak yerine koymaktır bizleri. Ayrıca buraya konu acıyorsan üzgünüm ama olumsuz görüşler de olacaktır. Arkadaslar biz yanlıs yaptık. Babasının haksız olduğunu, 10tllik şeyin lafını ettiğini falan söylemeliydik. Ciddiye alıp yorum yapanlara karşı saygısız tavrın hic hoş degil. Herkesin kocası babası var. Genel kanı demek ki, babana üzülüyoruz. Nokta.

yazdıkların yalan mı yani konuların falan?
Hey allahim yaa sen yorum yazmazsin olur biter neyin pesindesin ugrasmak dalasmak mi amac
Evet kendimle ilgili ayrintilari yanlis yalan yazmis olabilirim
Burda 10 yillik mi 8 yillik mi evliyim bunun ne onemi var mesela ankara degil ardahanda oturuyorum ne onemi var ha olduki yalan beyandan rahatsiz oldun sana gereksiz geldi konu diyelim okey olabilir o zaman geri putonu var basarsjn cikarsin muhatgap bile olmaz kiymetli vaktini harcamazsin olur biter benim kizdigim cok usteliyosin sa-na-ne arkadasim benim gibi gereksiz guvenilmez bi dedigi digerini tutmauan insanlara niye dunuanin vaktini harcadin sabahtan beri
Demekki sende az gereksiz degilsin bos vsktinde benim kadar var demek ki

neden uyduruyorsun peki?
amacın ne?

o halde evi bul ve taşın. zaten o binadan nefret ediyorsun. kocan ikna olduğuna göre sorun yok.
ayrıca babanıza artık 2 mi 5 mi neyse, yıllık kirayı ödeyin.
Aboooo valla derdim senin derdin oldu alalh razi olsun valla okurken bi an dert senin derdinde ben yorum yapiyorum sandim tasinirim insallah zaten var niyetim ama babam istemiyo konusacagim onlarlada

neden uyduruyorsun peki?
amacın ne?
:)simdi amacim insanlari tahrik ediyim sinirlerini ziplatiyim onlarda bana catsinlar bana sayip sovsunler egolarini tatmin etsinler burda bari desarz olsunlar
Hayatim yalan ben yalan konular yalan
Psikopatin ruh hastasinin obsesifin tekiyim peki sen neden guzel degerli vaktini ve o guzel mantikli kafani yordun bunca mesaj attin

Canım, öncelikle seni gerecek yorumları okumadan geç. Bazılarının en iyi yaptığı şey eskiyi gündeme getirmek.

Baban için çok üzüldüm gerçekten. Her damat babası gibi biraz daha özen gösterilsin isteniyor kendine ve gerçekten her babanın yapmayacağı şeyi yapmış size.

Eşin biraz saygısız gibi geldi bana ya da karakteri senin anlattığın gibi olduğu için bize garip geliyor olabilir. Yani babanın istekleri çok basit şeyler, hani derler ya el öpmekle dudak aşınmaz diye, şarj aletini kendi götürse al baba bunu da sizin için getirttim dese, biraz kıymet bilse.. bide demiş ya, torunları ve kızı rahat etsin diye ev verdiler. Çok üzücü böyle düşünmesi.

Şuan baban evden çıkarmaz, eşin de çıkmıyormuş Zaten. Yerinde olsam artık kira kadar olmasa da, kardeşimin üniversite harçlığı ufak masraflarını karşılamayı teklif ederim. Yani hiç yokta kardeşine aylık 200-300 tl harçlık göndermeyi adet haline getiririm. Çünkü bir nevi de hakka giriyor bu durum. O ev kardeşinin de hakkı. Madem tam karşılanmıyor, bari harçlığı bizden olsun derim eşime ve babama.

Aboooo valla derdim senin derdin oldu alalh razi olsun valla okurken bi an dert senin derdinde ben yorum yapiyorum sandim tasinirim insallah zaten var niyetim ama babam istemiyo konusacagim onlarlada
nasıl taşınacaksın?
maaşın yarısı krediye gidiyor. kalanı da çinden gelen mallara gitse. kocan da savurgan.
pffff. acayip dertlendim. taşınamazsın da adama yük olmaya devam edersiniz.

Konu açıp da, neden dert edindiniz diye azarlaması cok saçma. Bence konu kapatılsın böylece yorum yapınca hakaret edilmediği yere gecelim. Siteye üye isen bos vaktin var denektir. Ne tuhaf insanlar var, sen koru Allahım

tedavine yardımcı olmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…