babam VE esim arasinda kalmam..

O ne kadar nankör adam öyle. Kp yıllardır kirasından feragat etsin seni oturtsun sen git araba al, bir terminale götürmeye homurdan.. O demeden eşinin demesi lazım baba getireyim götüreyim diye. Sen de eşine diyemiyor musun ya bu evden kiraya çıkarız görürsün ev geçindirmek nasıl oluyormuş ya da aileme gereken değeri vereceksin diye. Öyle adamı kurban ederim babamın evine. 10 liralık şarjın hesabını yapacak.
Öyle bi dünya yok

eşine haklı demiyorum belki yapısı karakteri odur
da,
baban çok beklentili bana göre. bir ev verdiyse her dediğini yaptırmak istiyo. düzeldiyseniz çıkın artık o evden

Eşin hakkaten çok nankörmüş şükrediceğine haklarını nasıl öderim diyeceğine 10liranın hesabını güden bir adam.Ben size ve ailenize çok üzüldüm gerçekten

Ben olsam babamla konusur baba kendi duzenimizi kurmamız lazim eşim biraz eşek anlamıyor,sen bize evinden çıkmanızı istediğini soyle eşimde çıksın,bunu ben istiyorum baba vs diye rica ederdim ve o evden çıkardım.

Benim babam işçi emeklisi ne ikramiyesi oldu ne bir şeyi.başını sokacak bir evi var hala da çalışıyor. Geçen annem dedi ki kızım kredi çekip ev alalım kiraya verelim yatırım olur size dedi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Anne yüz sene daha mı yaşayacaksınız üç kuruş maaşınız var oturun yiyin bu yaştan sonra borca girip niye sıkıntı çekeceksiniz. Tırnağı olan başını kaşısın gelinler damatlar kıymet mi bilecek. Sen on sene ödersin onlar üç günde satıp yerler. Herkes gözünün önüne baksın kimse size güvenmesin dedim. Görüldüğü gibi el oğluna yaranılmıyor

eşine haklı demiyorum belki yapısı karakteri odur
da,
baban çok beklentili bana göre. bir ev verdiyse her dediğini yaptırmak istiyo. düzeldiyseniz çıkın artık o evden
Esim tam bi belescidir asla evi birakip cikmaya yanasmiyor cok istedim ama ben suan calismadigim icin ikna edemedim saglik sorunlarindan dolayi evdeyim bir suredir

hem nankör hem terbiyesiz

siz o evden taşının.
bu adama bu kadar iyilik fazla.

Baba böyle bir istekte bulunursa, konu sahibinin eşi bir daha hayatta yüzlerine bakmaz, eşinde o karakter var çünkü.
40 yıl sırtında taşırsın, 40 sn indirirsin dünyada senden kötüsü olmaz ya o hesap.
Evden çıkarlarsa kendi istekleriyle çıkmalılar bence.

Tam aç gözlü bu kadar olmaz. İnsan kira vermese bile biraz yardımcı olmaya çalışır. Gıcık yani baban kızmakta haklı.

Benim kayınvalidemin 2 tane evi var aynı şehirdeyiz 1200 lira kiralık evde oturuyordum kendisi dairesini kiracıya verdi bir ayda demedi ki şu ay kirayı alın bir deliği kapatın.Valla ailenizin kıymetini bilin eşinize de diyecek lafım yok

babana yakın eve kiraya çık.
niye bahane ediyorsun ki?

E zaten ben surekli tartisorum ama adam sade cene..hakliyken haksiz cikar onla agiz dalasina giren..surekli tartismaktan bu konunun uzamasindan biktim evden tasinmayi cok istedim esim tasinmaya yanasmiyor babam ise burda cocuklari rahatca goruyoruz bisey olsa cikip geliyoruz tasinsa anasigilin semte tasinir oda buraya 2 saat uzaklikta babam cok uzaklasiriz diye istemiyo oturun iste diyo yoksa cikart bizi evden dedim yani

Esim tam bi belescidir asla evi birakip cikmaya yanasmiyor cok istedim ama ben suan calismadigim icin ikna edemedim saglik sorunlarindan dolayi evdeyim bir suredir
eşine bunu sorma istersen.
evi bul, nakliye firmasıyla anlaş, taşın da eşin bu yüzden boşar gibi geldi bana.

babana yakın eve kiraya çık.
niye bahane ediyorsun ki?
Adami bi sebepten bosayip tek mi cikicam kiraya hem babamlar hem esim tasinmaya yanasmiyor sana rahatlik batti diyor iki tarafta
Esim kovmadikca cikmam bu devirde delimiyim kiraya cikcam diyo o zaman adamin bi dediginede homurdanma diyorum nankorsun diyorum e sonucta yapiyoz iste yok mu dedik diyo

Taşınmaz kocan merak etme. Nerde beleş oraya yerleş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…