babam VE esim arasinda kalmam..

Kayserili mi kız senin eşin bak bak akıllara bak sahiplenmiş adamın evini, merak ettim burcu ne

senin de taşınmaya niyetin yok belli ki.
niyeti olan insan yakın çevrede ev bulur çoktaaaan taşınırdı.
eşin gibi sürekli bahane üretiyorsun burada da.

tek rahat eşin.
hem sen hem baban huzursuz ve kırgınsınız.

şu evi buldum taşınıyoruz diyeceksin.
eşin ne yapar döver mi söver mi?

Babaniz kocanizi oturtmaya mecbur mu ? Biraz annenlerle konusup gemileri yakardim ben. Ailemin paraya ihtiyaci varmis biz ya baska eve cikalim burayi kiraya versinler yada biz bi kira verelim. Yaptirdiklarimizda bugune kadar oturdugumuza annemlerin seni ise sokmasina olsun. Ay annem babamla arasi bozulmasin ailemide essek yerine koymadin koca herifi. Boxulur mozulur essek gibi kira odeyince anlar. Yapmayi efendim iyilik yapmayin yaramiyo insan evladina

babanın evinden kiraya çıkın ya da ev alın. çünkü kocan kadir kıymet bilmeyen biri. şu zamanda erkek babası kendi dairesini verdiğinde oğlundan ya kira alıyor ya da para vermeye zorluyor ama onların ailesi daha değerli oluyor.

Asıl eşin 10 liralik sarjaletinin lafini ediyo madem 5 tane var birini ver ne olcak ölür mü?
Ben olsam madem 5 tane var 1 ini eşime sormadan veririm onunda hesabinimi yapicam. Ben ce siz eşinize sormadan hic hareket edemiyorsunuz ama etmelisiniz bu böyle olmaz. Baba bu eşinizi evladi gibi gördugu icin biraz evlatlik bekliyor.
Sizin ehliyetiniz yok mu? Istedigi yere babanizzi siz araçla birakin?

senin de taşınmaya niyetin yok belli ki.
niyeti olan insan yakın çevrede ev bulur çoktaaaan taşınırdı.
eşin gibi sürekli bahane üretiyorsun burada da.
Inan burda oturmayi hic istemiyorum bina sorunlu komsular sorunlu cogun okulu bile sorunlu ama bazi kararlar benim istememle olmuyo adami da bu konuda bosayamiyorum tasinmaya yanasmiyo bana 2 sene ver soz tasoncaz dedi en son ne yapabilirim ki

Ben hatayi sizde buldum.
10 liralık şeyi bile eşinize sormadan veremiyor musunuz? Üstelik evde çok var diyorsunuz.
Nasil ki burada bazı kv sorunlarında iş eşinizde bitiyor diyorsak bence burda da iş sizde bitiyor. Eşinizi kendinize getirmelisiniz.
Ayrıca babanızın da sürekli ev verdim ev verdim demesi çok rahatsız edici. Ikisini de usulünce bu gerginlikten siyirmalisiniz.

tek rahat eşin.
hem sen hem baban huzursuz ve kırgınsınız.

şu evi buldum taşınıyoruz diyeceksin.
eşin ne yapar döver mi söver mi?

Konu sahibi esi kadar nankör ama göstermiyor. Esi sirtini konu sahibin ailesine dayamis, konu sahibide sirtini esine dayamis.

Hayir yani babadan 10 tl lik sarj aletine esirgeyen birine nasil hem maddi hem manevi güvenebiliyorsun? Nasil onun ile iki cocuk sahibi oluyorsun? Bügün annen, babanin digerini bilmeyen, yarin senin degerini bilmez.

Nankörlük en nefret ettigim seylerden birisidir. Ben acikcasi bosanirdim.

Geçin karşısına bundan sonra kardeşime her ay 300 500 harçlık göndereceğiz deyin.
Madem yuru ya kulum denenlerdensiniz.
Eşinize bunun başka yolu olmadığını soyleyeceksiniz.
Böylelikle babanız da biraz susar.

Simdi soyle soyleyim daha onceden biyke degildi esim kadroya yeni gecti 2 sene oldu ve parayi bukup maas artinca yilda 3 kez ikramiye almaya baslayip kuyrugu dogrultunca bunlari sorun etmeye basladi onceden iyiydi onlara karsi ve esim kadroya gecip bi konuda degistiginde zatdn 2 cocugum da vardi ve kizlarim aksam oldumu balkonda baba bekleyen iletisimleri super olan cocuklar haftasonu icin gun sayan birlikte guzel vakit geciren cok sakin cok sabirli bi adam yani babaligi cok iyi kocaligida idare eder arkadasligi dostluguyine cok iyi ama damat olarak soguk mesafeli
Ve babam kendi arayip bisey istese ona yok demiyo ama babam cekinip onu degil beni ariyor ve ben esime babam sunu istedi diyorum ve esim biraz soyleniyor bende kiziyorum hatirlatiyorum babamin iyiloklerini ve sonucta yine yapiyo ama benim derdim her sefer esime laf anlatip dil dokmem..beni yoran bu
Sirf bu sebeple tabiki ayrilmak gibi bo niyetim yok cunku daha once denedim ve onunla olmak onun hayatimda olmamasindan daha iyi geldi bana
Not: AYNI esimle ikinci evliligim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…