Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay men de eleydim. Ama şükür keçdi getdi aylarnan olmur uje qaşıntı. Mazı hara atdığımı bele bilmirem 😂 sağ elim başıva. İnşallah kurtulursun.
Bu ara ağ axıntım çoxaldı dedim of yene göbələk. Mazok verdim temiz çıxdı şükür. Hekim 3 günlük maz yazdı axıntının dayanmağıyçun. Dayandı da. Canım qurtardı
Şükür yaxşı qutardın. Fikir vermişəm özdə şirnini çox yeyəndə coşur. O gün şirin çay, para tortu tək yedim, axşamacanda qənqabındaki şokoladları boşaltdım. Səhərə ölürdüm da. Burda qızlar yazmışdıki probiotiklər lazımdı, qatıq yoqurt. Onu yoxluyacam.

Şükür yaxşı qutardın. Fikir vermişəm özdə şirnini çox yeyəndə coşur. O gün şirin çay, para tortu tək yedim, axşamacanda qənqabındaki şokoladları boşaltdım. Səhərə ölürdüm da. Burda qızlar yazmışdıki probiotiklər lazımdı, qatıq yoqurt. Onu yoxluyacam.
Müalice lazımdıye can. Bide revanoldu nedi onu suya qarışdırıb doldurursan aftafaya 😂 oynan yuyunursan. O da temizdiyib aparır

Reklam vardlye qabaqlar, Babam böyle pastayapmayı nerden öğrendi? Suallar düzüləndə o yadıma düşür.😅😅 N Nara19 Hansınız böyüksüz?
Hee menim de hemişe o yadıma düşür. Krema neden bu kadar güzel kokar deyirdi,😂
Mence Nara böyükdü. Nickinnen ele bilirem ki adaşımdı. Ama gelsin görek düzdü ya yox 🤗

Kızlar merhaba ben Iğdırlıyım Azeri’yim sizler kadar Azerice konuşamıyorum daha doğrusu yazdıklarınızın bir çoğunu anlıyorum sizin gibi yazamıyorum öyle bir merhaba demek istedim ben de gebelik planlıyorum ben de katılabilirim aranıza kabul ederseniz ?

Xoşgeldin canım. Ne demek tebiiki katılabilirsin aramıza. Evet Iğdırda da nerdeyse Azerbaycan türkçesinde konuşuluyor 😍🤗
Kaç yaşındasın canım kaç senelik evlisin?

Xoşgeldin canım. Ne demek tebiiki katılabilirsin aramıza. Evet Iğdırda da nerdeyse Azerbaycan türkçesinde konuşuluyor 😍🤗
Kaç yaşındasın canım kaç senelik evlisin?
32 yaşındayım canım 3 buçuk yıllık evliyim bi kızım var ikinci gebeliği düşünüyorum nasipse birkaç aydır deniyorum olmadı daha bakalım nasibimiz ne zamana yazılmış siz nerede yaşıyorsunuz? Ben Erzurumdayım öğretmenim

32 yaşındayım canım 3 buçuk yıllık evliyim bi kızım var ikinci gebeliği düşünüyorum nasipse birkaç aydır deniyorum olmadı daha bakalım nasibimiz ne zamana yazılmış siz nerede yaşıyorsunuz? Ben Erzurumdayım öğretmenim
Maşallah kızına. İnşallah çok yakında kardeşi de gelir. Burda can09e can09e vardı benim canım arkadaşım. O da ikinci bebek istiyordu çok şükür oldu. Senin de olur inşallah 🤲
Ben 27 yaşındayım canım ikinci gebeliğim ama ilk bebeğim olacak inşallah 😍🤗 Baküdeyim canım. Bende öğretmenim ama çalışmıyorum

Maşallah kızına. İnşallah çok yakında kardeşi de gelir. Burda can09e can09e vardı benim canım arkadaşım. O da ikinci bebek istiyordu çok şükür oldu. Senin de olur inşallah 🤲
Ben 27 yaşındayım canım ikinci gebeliğim ama ilk bebeğim olacak inşallah 😍🤗 Baküdeyim canım. Bende öğretmenim ama çalışmıyorum
Allah sağ Salim kucağına aldırsın canım 🥰 cümlemizi sevindirsin inşallah 🙏🏻

Niyeki? Belkee əvəzləyicisi var?
Bizde vare boşboş qalıb yaxın olsaydıq vererdim sene 😝
Sizə yaxın çətin tapılA)) yox özdə qorxuram orahər şeyi vurmağa. Yediyimə.fikir versəm düzələcək problemlərimin yarsı. Şirnini abartmayanda rahat oluram fikir vermişəm ona

X