Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canim benide listeye eklemissim sagol opuyorumnanaktan
ama bugun adet oldum kacinilmaz kaderim kaydirigubbakcemile3
yeni tarihim 13 eylul

olsun canım bak tam gününde olmuşsun buda güzel birşey demekki düzenlisin opuyorumnanaktan

evet canim bunada sukur gunu gunune gelir
iki seneyi devirdik valla bir turlu pesimi birakmiyo su kirmizilar kötükedihüso
neyse yeni ay yeni umit yola devam edicez kaydirigubbakcemile2

günaydın kittycim opuyorumnanaktan

merhaba canım :1hugpuyorumnanaktan

hadi bakalım hayırlısı olsun canım bugunde calıs opuyorumnanaktan bakalım yarından sonra atesin kaca fırlıcak :1hug:

aay canımmm tebrik ederim inşallah değerlerin ikiye üçe katlanır pazartesiiiii opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

merhaba şekercimmmmm haydi çok iyi süper fikfik çizelgesideee gelicekkk bu ayyy o kadannnnnnnnnnn opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ayyyy canım benim inşallah hamişsindir inşallah gelmiycekkkkkkkkk bu koyuluklar inşallah hamişliktendirrrrr opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

merhaba canım :1hugpuyorumnanaktan

hadi bakalım hayırlısı olsun canım bugunde calıs opuyorumnanaktan bakalım yarından sonra atesin kaca fırlıcak :1hug:

yarın düşer sonraki gün fırlar diye tahmin ediyorum. inşallah 37 üzerine çıkar. dün akşam fikfik tamam. bu akşam aydında yemekli düğün var dönüşümüz baya geç olucak ama kurtulamaz elimde kaydirigubbakcemile fikfikçi başı ve yaverine sözüm var iyi çalışıcam kaydirigubbakcemile3. insan nasıl merak ediyor şu anda içimde neler oluyor bir bilebilsem. offf nasıl bekliycem 15 gün canım arkadaşım.

allah senin iyiliğini versinnnnn emiiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayy öldüm gülmektennnnn
inşallahhh canım benimmmmmm sen çalışşşş fikfiklere devam efferinnnnn fikfikçibaşı burda değil onun yerine sana plaket veriyorum kaydirigubbakcemile3 nolur nolmazzzzzzzzzz
bebişin seninledir inşallahhhhhhhhhhhh fifkfik ödülünü alırsın sonundaaaaaa
senden ümidim çokkkkk süper haberler alıcammm inanıyorum bunaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

çok sağol tatlışım valla 1 günde özletiyorsun kendini :1hug: Şeniz. malesef hamişlikten değil dün test yaptım negatif. 15 gün sonra bir daha yapıcam tabiii regli olmazsam. gelmesin kırmızılar önce senden alıcaz güzel haberi sonra ben sonra kittyden.

ayyy canım benimmm bende varya çok özledim iki dakka girim dedim senin sonucu merak ettim valla
şimdi hemen belirsizliğe kapılma çünkü bu idrar testleri salakkkk banada geçen ay ikinci belirgin silik çizgi çıktıydııı hahahahaaaa yani güvenmiyceksin onlaraaa elbette sen üzülmemek için öyle düşün sonradan insan üzülüyor ama hemen negatifte olma bebişimmm sen fikleee boşverrrr gerisini gelicekleri varsa gelirlerrr bizimkilerrrr :)))))))))))

aslında haklısın ov. testlerinin yanında gelenlerden yaptım dün aslında 2. çizgi çıktı ama dikey değil yatay ne acayip insanım herşeyim ters regli günümde yumurtluyorum yaaaa sırnaşık şey

merhaba şekercimmmmm haydi çok iyi süper fikfik çizelgesideee gelicekkk bu ayyy o kadannnnnnnnnnn opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

merhaba çiçegim Şeniz devlet memuru gibi calısıyoruz daha ne yapalım :roflol::roflol:
ya gelecek ya gelecekler baska yolu yok kaydirigubbakcemile3

inşallah canım :Saruboceq: aferin sana calıs calıs Şeniz bu gecede yarında calıs sonra izinlisin dinlenebilirsin :roflol: aksam dugun varsa geceyi bekleme gunduz calıs sende opuyorumnanaktan

eşim çalışıyor bugün yoksa dururmuyum düğüne gitmeden fikfik ti ama malesef. öğlen geldi hemen kaçtı ama akşama kurtulamaz elimden kaydirigubbakcemile

aslında haklısın ov. testlerinin yanında gelenlerden yaptım dün aslında 2. çizgi çıktı ama dikey değil yatay ne acayip insanım herşeyim ters regli günümde yumurtluyorum yaaaa sırnaşık şey
geç yumurtlama olmuş o zaman amaaannnn heee fikfikten düğündü dernekti derken kaynamasınnn heee valla fikfikçibaşına derimmmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3

hahahaaaaa ay evet canım benimm yaaa aynen öyleee
burdada sanki hesap verir gibim şu gün şunu yaptık bugün bunu yedik bilmemne suyu içtik hahahaaaaa birileri dışardan baksa okusaa varyaa üşüttüğümüzü düşünebilir. kaydirigubbakcemile3
bende iki gündür ateşimi ölçmüyorum strese gir çık oof oldum yarın bi bakarım hahahaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kasıklarımda delim givim batmalar sancılar sanki sağ kasığımda tenis topu gibi sanki nurtopu gibi kistim olmuş olabilir kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

mesela şuan okuyan misafir hakkımızda ne düşünüyor acaba laelaelaelaelae laelaelaelaelae valla deli değiliz yani henüz değiliz
kız ağzını hayra aç bebiştir o bebiş dualarım seninle opuyorumnanaktan

eşim çalışıyor bugün yoksa dururmuyum düğüne gitmeden fikfik ti ama malesef. öğlen geldi hemen kaçtı ama akşama kurtulamaz elimden kaydirigubbakcemile

kızlar şimdi biz böyle görev gibi yapıyoruz ya ondanmı gelmiyor bu veletler acaba CADIARZU romantizm olmadan gelmek istemiyorlar bu veletler galiba:jeyyar: bu yumurtlama gunlerinde romantik bir ortam hazırlarsak belki pat diye gelir bizim bebişler zemuszemus ben olayı çözdüm romantzim = bebek :roflol: ahanda kafayı yediginim kanıtıdır buda :roflol:

yaaa ne rüya gördüm şimdi geldi aklımaaa ben öyle bu konularla ilgli pek rüya görmem iki ay önce idrar testi pozitif çıkmıştı ama olmadı tabi rüyamda
bu seferde değişik bi idrar testi varmış top şeklinde kırmızı renktee dönüyor falan neyse bakıyorum ona ikinci çizgi belirsiz sonra aşağısında da numaratör varmış BHCG hormonuna bakıyormuş değer 0,46 falan tüh diyorum yine hamile değilim birden sayılar artıyor deli gibi ama nasıl 100000 lere ulaşıyorr aaa hamileyimm diyorum sonra birden düşüveriyor tüh değilim diyorum hahahaaa sonra regli oluyorum ama kan görmüyorum regli oldum tüh diyorum ne salak bir rüyaydııı ne uyuz bir riyaydıı bu sanki geçen ay yaşadığım 2 saatlik dilimi özet geçti banaa :)))))

anacım yumurtladığımız gün tamam yapalım güzel bir yemek yapıp hoş giyinip yapalım ama iki üç gün tehlikeli üç gün üstüste bunu yaparsak adamlar bizi kesin boşarrrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sonrada sıkıysa bebek yapp hahahaaaaaaaa üst üste 3 günde ne bulunucak romantikkkk kaydirigubbakcemile3

hayırdır inşallah canım ilginc bir ruyaymıs :1hug: bende ruyamda yumurtlama gunummus akıntım geldi diye seviniyordum :roflol::roflol: sabah uyanınca kendi kendime güldüm walla kafayı sıyırdık resmen kızlar haberiniz olsun :roflol:

oda dogruuuuuuuu :roflol::roflol: ama birgunun beyligide beyliktir bence :roflol:

yaaaa aman arkideşim valla bizim sıyırmaya az kalmamış sıyırmışızzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 allahım sonumuzu hayır etsin inşallahhhh

oda dogruuuuuuuu :roflol::roflol: ama birgunun beyligide beyliktir bence :roflol:

evet bir gün en azından demiiiii hem beylerede yazıkkk
ben çıkıyorum kocamın işi varmış sizi çok öpüyorum yarın görüşürüz şekerler opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…