Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar şimdi biz böyle görev gibi yapıyoruz ya ondanmı gelmiyor bu veletler acaba CADIARZU romantizm olmadan gelmek istemiyorlar bu veletler galiba:jeyyar: bu yumurtlama gunlerinde romantik bir ortam hazırlarsak belki pat diye gelir bizim bebişler zemuszemus ben olayı çözdüm romantzim = bebek :roflol: ahanda kafayı yediginim kanıtıdır buda :roflol:

yok yok bizim resmi iznimiz var bebek yapmaya ondan olmuyor böyle gizli kaçamak yapıcan 1 seferde hemen oluverir kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3. şaka bir yana görev gibi yapamıyom zaten benimki kullanılmış hissetmesin diye. bugün çocuğuda yaptınmı daha yüzüme bakmazsın diyo. tavsiyene uyuyım bide öyle deneyelim full romantizm bakalım sonuç ne olucak CADIARZU

yok yok bizim resmi iznimiz var bebek yapmaya ondan olmuyor böyle gizli kaçamak yapıcan 1 seferde hemen oluverir kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3. şaka bir yana görev gibi yapamıyom zaten benimki kullanılmış hissetmesin diye. bugün çocuğuda yaptınmı daha yüzüme bakmazsın diyo. tavsiyene uyuyım bide öyle deneyelim full romantizm bakalım sonuç ne olucak CADIARZU

hahahaaaaa ay evettttt kızz demi bebek istemesek fırttt denene olurdu vallaaaa
neyse yaaa sonumuz hayırlı olsundaa arkideşimmm çok öpüyorum yarın görüşürüzzzz opuyorumnanaktan

yaaa ne rüya gördüm şimdi geldi aklımaaa ben öyle bu konularla ilgli pek rüya görmem iki ay önce idrar testi pozitif çıkmıştı ama olmadı tabi rüyamda
bu seferde değişik bi idrar testi varmış top şeklinde kırmızı renktee dönüyor falan neyse bakıyorum ona ikinci çizgi belirsiz sonra aşağısında da numaratör varmış BHCG hormonuna bakıyormuş değer 0,46 falan tüh diyorum yine hamile değilim birden sayılar artıyor deli gibi ama nasıl 100000 lere ulaşıyorr aaa hamileyimm diyorum sonra birden düşüveriyor tüh değilim diyorum hahahaaa sonra regli oluyorum ama kan görmüyorum regli oldum tüh diyorum ne salak bir rüyaydııı ne uyuz bir riyaydıı bu sanki geçen ay yaşadığım 2 saatlik dilimi özet geçti banaa :)))))

hayırlara çıksın canım etkileniyoruz rüyalarımıza bile giriyor veletler delikafadulden

yaaaa aman arkideşim valla bizim sıyırmaya az kalmamış sıyırmışızzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 allahım sonumuzu hayır etsin inşallahhhh

evet bir gün en azından demiiiii hem beylerede yazıkkk
ben çıkıyorum kocamın işi varmış sizi çok öpüyorum yarın görüşürüz şekerler opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

görüşürüz çiçeğim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bence işe yarar canım opuyorumnanaktan farkındalar canım bebek olunca ay dokunma cocuk düser ay dokunma midem bulanıyor of aman gögsüm acıyor falan filan :roflol: adamlar basına gelecegi biliyor ondan acaba korunuyorlarmı bunlar hapla falan :roflol::roflol:

yaaaa aman arkideşim valla bizim sıyırmaya az kalmamış sıyırmışızzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 allahım sonumuzu hayır etsin inşallahhhh

evet bir gün en azından demiiiii hem beylerede yazıkkk
ben çıkıyorum kocamın işi varmış sizi çok öpüyorum yarın görüşürüz şekerler opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sıyırdık bile canım ne az kalması son noktadayız bence :roflol: tamam çiçegim yarın görüsürüz kendine iyi bak öptüm bidenem Şeniz

hadi bende kacıyorumzemuszemus scubacım sonra görüsürüz canım sana iyi eglenceler Şeniz benim yerimede iki göbecik atıver dugunde :teytey::sm_cool::dance:

bence işe yarar canım opuyorumnanaktan farkındalar canım bebek olunca ay dokunma cocuk düser ay dokunma midem bulanıyor of aman gögsüm acıyor falan filan :roflol: adamlar basına gelecegi biliyor ondan acaba korunuyorlarmı bunlar hapla falan :roflol::roflol:

sıyırdık bile canım ne az kalması son noktadayız bence :roflol: tamam çiçegim yarın görüsürüz kendine iyi bak öptüm bidenem Şeniz

evet canım yandık diyo başka birşey demiyo bulsa hapını falan kesin kullanır ama yok işte ohhhh zemuszemus hihoyyyt

selam kızlar her sabah 7 de ateşimi ölçtüm yumurtlama zamanı için yorum yaparsanız sevinirim.
adetin 3.günü 36,5
adetin 4.günü 36,3
5.gün 36,3
6.gün 36,3
7.gün 36,3
8.gün 36,3
9.gün 36,3
10.gün 36,2
11.gün 36,3
12.gün 36,2
13.gün 36,3
14.gün 36,4
15.gün 36,4
16.gün 36,1

şimdilik bu kadar ,28-29 günde adet oluyorum yardımcı olursanız sevinirim

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
:nazar: arsivist......................26.07.09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

:nazar:TIFF...............10/ağustos
:nazar: gulcangulcan..13/ağustos
:nazar: ozlemimben .16-18/ağustos
:nazar: dalia.............16/ağustos
:nazar: zeynebimsilam..18/ağustos
:nazar:çiçekçik........19/ağustos
:nazar: fstone............5-6/eylül
:nazar:brc1769..........6/eylül
:nazar: kamyas.........7/eylül
:nazar: renkly...........9/eylül
:nazar:ayrederya
:nazar: S&U
:nazar:kittycat
:nazar:NevYas
:nazar:aymes
:nazar: tuanam02
:nazar: gülay.30
:nazar: hcgl_emilya
:nazar: melony
:nazar: Ebse
:nazar:scuba
:nazar: zehra.tuğba
:nazar: sincap_
:nazar: osmaniye
:nazar: alparslan

canimcim beni artik atesli hamisler bolumune ekleyebilirsin çunku bende hamiiiilllleeeeyyyiiiimmmmmm:CüvCüv::CüvCüv: :teytey:delikafaduldenalkisalkisalkishihoyyytŞeniztesekkur ederim sevgilerimle...:CüvCüv::CüvCüv:

canimcim beni artik atesli hamisler bolumune ekleyebilirsin çunku bende hamiiiilllleeeeyyyiiiimmmmmm:CüvCüv::CüvCüv: :teytey:delikafaduldenalkisalkisalkishihoyyytŞeniztesekkur ederim sevgilerimle...:CüvCüv::CüvCüv:

aayyyy canım benim çok sevindimmm çok çok tebrik ederimmmmmmmmm allah sağlıcaklan hayırlısıylan tamamına erdirsin canımmmmmmmm :teytey: :teytey: :teytey:
darısı bizim başımıza bol bol dua etttt bizlereeeee

selam kızlar her sabah 7 de ateşimi ölçtüm yumurtlama zamanı için yorum yaparsanız sevinirim.
adetin 3.günü 36,5
adetin 4.günü 36,3
5.gün 36,3
6.gün 36,3
7.gün 36,3
8.gün 36,3
9.gün 36,3
10.gün 36,2
11.gün 36,3
12.gün 36,2
13.gün 36,3
14.gün 36,4
15.gün 36,4
16.gün 36,1

şimdilik bu kadar ,28-29 günde adet oluyorum yardımcı olursanız sevinirim

merhaba canım bugunu bos gecirme bence opuyorumnanaktan bugun yumurtlama gunun olabilir 3 derecelik düşüş olmus bakalım bugunden sonra artıs olursa daha net anlarız :1hug: bol bol calıs :1hug:

daha önce tebriketmiştim ama olsun tekrar edeyim gözünaydın canım tebrikler a.s.allah saglıkla kucagına almayıda nasipetsin sana inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

merhaba canım bugunu bos gecirme bence opuyorumnanaktan bugun yumurtlama gunun olabilir 3 derecelik düşüş olmus bakalım bugunden sonra artıs olursa daha net anlarız :1hug: bol bol calıs :1hug:
merhaba canım bu sabah çalıştık bende olabilir gibi düşündüm cevabın yorumun için sağol

aayyyy canım benim çok sevindimmm çok çok tebrik ederimmmmmmmmm allah sağlıcaklan hayırlısıylan tamamına erdirsin canımmmmmmmm :teytey: :teytey: :teytey:
darısı bizim başımıza bol bol dua etttt bizlereeeee

canim benim çok sagol Allah razi olsun etmem mi hiç,dualar ardi arkasina gelecek insAllah... Rabbimin izni ile sizlerde tez zamanda bebismerinizi alirsiniz insallah kucaklariniza amiiinnnnnnnnopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5a.sa.s.:asigim::nazar:

X