Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

akıntıya bakılırsa yumurtlama yaklaşmış 3-4 gün sonra olabilir. doğurgan döneme girmişsin canım. fikfikleride tabloda işaretleyebilirsin canım. fikfik zamanı gelmiş yani :jeyyar:

tebrikler canım cok sevindim :1hug:a.s. inşallah pazartesi gunude degerin ikiye katlanır :Saruboceq:

kittycim ov. testini biraz önce yaptım hemen renk değiştirdi 1 dk geçti ama nerdeyse aynı koyulukta çok geç yumurtluyorum galiba lütfen birşey söyle

atesin yavas yavas artmaya baslamıs canım sanki 8.gün yumurtlama olmus gibi CADIARZU bugunleri bos gecirme bence yerimseniben

bence bir kac gun sonra senden güzel haber alacagız canım opuyorumnanaktan bencede 25. günkü düsüs yerlesemeden dolayı olan dusustur canım :1hug:
11 yada 12.gun yumurtlamıs olabilirsin eger o gun olduysa
11 +14 = 25
25.gün senin adet gunun oluyor canım ogun atesin düsmüş ve sonra tekrar yukselmiş yani bence bebek olabilir opuyorumnanaktan inşallahta öyledir :Saruboceq:

kittycim ov. testini biraz önce yaptım hemen renk değiştirdi 1 dk geçti ama nerdeyse aynı koyulukta çok geç yumurtluyorum galiba lütfen birşey söyle

ikisi aynı koyulukta cıktıysa yumurtlama gunun bugun 27. günde oluyor canım ya cok gec yumurtluyorsun yada bebekten dolayı öyle cıktı opuyorumnanaktan

canım testi yapalı 10 dk olmadı ama çok net aynı koyulukta diğerleri gibi değil kafam çok karıştı şimdi bu yumurtluyorummu demek bu kadar geç olması normalmi

ikisi aynı koyulukta cıktıysa yumurtlama gunun bugun 27. günde oluyor canım ya cok gec yumurtluyorsun yada bebekten dolayı öyle cıktı opuyorumnanaktan

bende ona şaşırdım canım geçen ay 28. gün reglim geldi hadi o erken diycem ama regliye bu kadar yakın yumurtlanırmı. çok sağol canım ne zaman ihtiyacım olsa sen ve çiçeğim yanımdasınız

canım testi yapalı 10 dk olmadı ama çok net aynı koyulukta diğerleri gibi değil kafam çok karıştı şimdi bu yumurtluyorummu demek bu kadar geç olması normalmi

bende ona şaşırdım canım geçen ay 28. gün reglim geldi hadi o erken diycem ama regliye bu kadar yakın yumurtlanırmı. çok sağol canım ne zaman ihtiyacım olsa sen ve çiçeğim yanımdasınız

bendede öyle pozitif oldugu gun hemen pat diye cıkmıstı canım a.s ovulsayon testi bile olsa pozitif sonuc görmek insanı mutluediyor kaydirigubbakcemile3 bazen gec yumurtlama olabiliyormus canım tabi bilmedikleri icinde o gunu kacırdıkları icin hamiş kalamıyorlarmıs :1hug: sen bugünü iyi degerlendir her ihtimale karsı canım opuyorumnanaktan ovulasyon testinde pozitif hamiş oluncada adet gunüne yakın cıkıyormus inşallah öyle birseydir :Saruboceq:

çok doğru söylüyorsun önümüzdeki 3 günü iyi değerlendiricez. ama ben yarın öbürgün regli olmaktan korkuyorum. ne kadar zor sabah geç olmaktan korkuyordum şimdi gününde olmasından korkuyorum. yumurtlama olmadan regli olunabiliyormu? gerçi regli döneminde bile yumurtlayanlar var kafamçokkarıştı

Merhaba arkadaşlar.Dün bilgisayarımda sorun vardı , giremedim .. Sanırım bir güzel haber almak üzereyiz .. zeynebimsılam hakkında hayırlısı olsun arkadaşım :1hug:

GÜN .........TARİH ........DERECE
1.GÜN....11.08.2009.....ölçmedim
2.GÜN....12.08.2009 ....ölçmedim
3.GÜN....13.08.2009 ....36.3
4.GÜN....14.08.2009 ....36.3
5.GÜN....15.08.2009 ....36.2

[/QUOTE]

yumurtlama olmazsa regl olmuyor canım yumurtlama olduktan 14 gun sonra adet oluyoruz opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü ) 2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0
13.gün - 16 ağustos -
14.gün - 17 ağustos -
15.gün - 18 ağustos -
16.gün - 19 ağustos -
17.gün - 20 ağustos -
18.gün - 21 ağustos -
19.gün - 22 ağustos -
20.gün - 23 ağustos -
21.gün - 24 ağustos -
22.gün - 25 ağustos –
23.gün - 26 ağustos -
24.gün - 27 ağustos -
25.gün - 28 ağustos -
26.gün - 29 ağustos -
27.gün - 30 ağustos -
28.gün - 31 ağustos -
29.gün - 1 eylül -
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül -

canım test yapıyormusun bu ay. bugün baya düşmüş ateşin bakalım yarın ne olucak.

gün .........tarih ........derece
1.gün....11.08.2009.....ölçmedim
2.gün....12.08.2009 ....ölçmedim
3.gün....13.08.2009 ....36.3
4.gün....14.08.2009 ....36.3

5.gün....15.08.2009 ....36.2

Tablomda düzeltme yaptım.Normalde 7 gün süren reglim bu ay 4 gün sürdü :uhm:
hatta 4. günü bi iki damla gelmişti sadece .Normalde bir haftada biter ardından birkaç gün de çamaşırımı kirletir ama şimdi en ufak bir leke yok birden kesildi.anlayamadım.kısa ve öz kaydirigubbakcemile3 bu gecikmeyle bağlantılı olabilir mi acaba :uhm:

scuba ovulasyon testiyle birlikte gebelik testide almışmıydın canım gebelik testinide yapsan belki bebiş vardır kittyninde dediği gibi ayyyy inşaallah

canım test yapıyormusun bu ay. bugün baya düşmüş ateşin bakalım yarın ne olucak.

bu ay test yapmıyorum canım böbreklerimde tas var benim hergun bol bol su içmem gerekiyor test yapınca hergun 4 saat su icemiyorum fazla buda böbreklerim icin iyi olmuyor bu ay sadece ates ölcumu yapıyorum opuyorumnanaktan bugun atesim üsüdügüm icinmi dustu bilemiyorum bakalım yarın belli olur genelde dikkatettim 36.4 de birkac gun sabitlendigi zaman yumurtlama olmus 3 aydırki ölcumlerimde bakalım bu ayda öyle olursa adet gunu atesi gibi yumurtlama gunu atesimide iyice ögrenmiş olacagım kaydirigubbakcemile3

acaba ustune görme dedikleri olay olabilirmi canım CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…