Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

biz adetin birinci gununden itibaren ölcmeye baslıyoruz canım :1hug: kacıncı gundesin ?

biribirimize destek olmak icin burdayız dimi opuyorumnanaktan oy oy yumurtlama gunu yaklasmısta duygusallasmısmı benim sucubacım :1hug: kızlar gercektende öyle oluyor bende yumurtlama gunumde dokunsalar aglayacak modunda oluyorum buda bir belirtimi acaba CADIARZU bizde seni seviyoruz canım Şeniz

canim hesapladim bugun 21.gunum:ecrin_bebek:

Kendimi çok kötü hissediyorum :çok üzgünüm: test yaptım sonuç kocaman bir negatif hala kırmızılar gelmedi , beklemekteyim.adet belirtilerim hala var.arada kasıklarıma sancı giriyor.demek gelir yakında.tek tesellim ateşim.hala düşmedi.vücudum sıcak.tabloma baktığımda geçen ay 36.6 ile sabah ölçümü yaptım , gece regl oldum ve olur olmazda 36.5 e düşmüştü.Şimdi 36.9 ... bu bile bir umut olabilir mi acaba o kadar negatife karşı mafoldumben muhtemelen ayın 26 sını 27 sine bağlayan gece (doktorun tahminiydi) yumurtalarım çatladı.hemen döllendiyse şuan en çok 12 - 13 günlük olmalı varsa.ama bu kadarlık bebekte çıkardı diyorum testte mafoldumben kendimi matematikçi gibi hissetmeye başladım ... çok kötü hissediyorum kendimi mafoldumben

ah bu hormonlar mahvetti bizi. ay biz hamile kalınca yandı kocalar şimdi böyleysek o zaman nasıl oluruz kimbilir :1shok:

canim 21. gunumdeyim bugun ama scuba arkadasim hemen yarin baslayabilirsin diyor:bbo:kafamçokkarıştı

kusuruma bakma kafanımı karıştırdım. yarın başlamanın bir zararı olmaz hem alışkanlık edinmiş olursun regli olana kadar. regliden önceki gün ve regli günü olan ateşinide görmüş olursun diye dedim yarın başla diye. yoksa reglinin 1. günü başlaman yeterli canım. tekrar özür kafanı karıştırdıysam tuhafım bu günlerde de yerimseniben

erken olabilir canım 15 den önce sonuç çıkmayabiliyor. birde yaptığın testede bağlı canım erken gebelik testleri daha erken sonuç veriyor diğerleriyle negatif görme ihitmalin var 12 günlükken. regli olana kadar ümit var demektir. ama kendini fazla da kaptırma üzülmeni istemem canım

canim 21. gunumdeyim bugun ama scuba arkadasim hemen yarin baslayabilirsin diyor:bbo:kafamçokkarıştı

onun söyledigi seyde dogru canım pratik yapmıs olursunopuyorumnanaktan birde eger hamileysen atesini takip etmiş olurz canım yarın sen ölcmeye basla adet gunune kadar takipedelim opuyorumnanaktan

derecen varsa yarın sabah başla bakalım. 28. günde oluyorsan 6 gün sonra kaç dereceden kaça düşünce regli olduğunuda anlamış oluruz. belkide hiç düşmez yumurtlamayı geçmişsin muhtemelen.

dogru söyluyorsun canım opuyorumnanaktan

erken gebelik testi degilse canım daha idrarda cıkmayabilir ancak kan testinde cıkar opuyorumnanaktan moralini bozma atesin cok guzel masallah hadiiiiiii asma yuzunu pozitif ol bir kac gun sonra sevinecegiz guzel haberini alıp allahın izniyle canım :1hug:

ah bu hormonlar mahvetti bizi. ay biz hamile kalınca yandı kocalar şimdi böyleysek o zaman nasıl oluruz kimbilir :1shok:

walla hersey zırlar dururuz biz bu gidişle canım :roflol:

yok canım yanlıs birsey yazmaıssınki dogruyu söylemişsin Şeniz

yok canim estagfurullah ozur dilemene gerek yok cunku sende cok guzel dusunerek bana oyle soylemissin, tekrar çok tesekkur ederimmmopuyorumnanaktan:1hug:

canim senin için çok uzuldum ama diger arkadaslarin dedigi gibi belki gebelik hormonun henuz idrarda cikacak seviyeey ulasmamistir, ve hala adet olmadiysan umit var demektir hemen birakma kendini lutfennn.. seni cok iyi anlayabiliyorum benimde oyle olmustu tam bir hafta gecikmisti adetim ve test yapmistim negatif cikmisti aksaminada adte olmustum yikilmistim sanki ama herseyin sonu degilki Rabbimizin izni ile bir gun mutlaka olacak insallah canini sikma optum:1hug:a.s.kaydirigubbakcemile5

benim hemen dil alti bir termometre almam lazim yarin takibime baslayabilmek için çunku burda yarin butun eczaneler kapaliiii pazartesiye kalirim yoksaalmaz:zemuszemus

sağolun arkadaşlar :1hug: hala regl olmadım.göbeğim tıklım tıklım dolu sanki.devamlı ateşimi ölçüyorum düşüş var mı diye :) aslında keşke evde durmasaydım bugün

bende hala tık yok :umursamaz: ne gelen var ne giden ve sol kasığımda bir batma var.sağ tarafta hiç tık yok..kırmızılar bi gelse de ben de rahatlasam , sizi de rahat bıraksam yerimseniben

sağolun arkadaşlar :1hug: hala regl olmadım.göbeğim tıklım tıklım dolu sanki.devamlı ateşimi ölçüyorum düşüş var mı diye :) aslında keşke evde durmasaydım bugün

ahh canım inşallah hamişsindir. kafaya takmamaya çalış desemde biliyorum kafan hep orda. Ama ilk gün testte çıkmayabilir daha çok erken benim bikaç arkadaşım 4 gün geçikince yaptılar o zaman bile çıkmamış anca 10 gün gecikince belli olmuş canım o yüzden şimdiden üzülmen yersiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…