Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yaaaaa sen niye test mest neyim yapmıyorsunnnnnnnnn zemuszemus zemuszemus

ben gördüm kırmıızıları gelince geçmiyo benden,sıkıldım bide 33günde 1 oluyo,ayın 28ine gün verdiler ancak reglime yakın belkim başka doktora da giderim bu 5.ayım olcak tatlımm:1no2:

5 gün kala yaptım , 4 gün kala yaptım , 2 gün kala yaptım , gününde yaptım hepsi kocaman tek çizgi negatif .. tekrar o çizgiyi görmek korkutuyor da ondan :çok üzgünüm:

ben gördüm kırmıızıları gelince geçmiyo benden,sıkıldım bide 33günde 1 oluyo,ayın 28ine gün verdiler ancak reglime yakın belkim başka doktora da giderim bu 5.ayım olcak tatlımm:1no2:

anladım canım hayırlısı olsun hakkımızda canımcım yaa beklemekten başka bir çare yok malesefffff :gitme:

5 gün kala yaptım , 4 gün kala yaptım , 2 gün kala yaptım , gününde yaptım hepsi kocaman tek çizgi negatif .. tekrar o çizgiyi görmek korkutuyor da ondan :çok üzgünüm:

anladım canımcım ama çıkmaması çok normall belkim şimdi çıkabilir yada bekle sen bilirsin insan çok geriliyor biliyorum ama inşallah hamişsindirrrr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

anladım canımcım ama çıkmaması çok normall belkim şimdi çıkabilir yada bekle sen bilirsin insan çok geriliyor biliyorum ama inşallah hamişsindirrrr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bugün öğleden sonra yaparım bi test daha.çıkmazsa ve adette olmazsam yarında kana baktırırım.inşallah :Saruboceq:

inşallah canımmm inşallahhhhhhh havalara uçarızzzz hepberaberrrrr :teytey:

gunaydın cicegim hosgeldin canım opuyorumnanaktanŞeniz hayırdır tavuk gibi yumurtlayıp duruyormusun bacım :roflol:

kırmızıların gelmemesine cok sevindim canım opuyorumnanaktan

birde benim ateş geçen ay 16 günden sonra 36,8 lerdeydi bu ayda 36,5 36,6 larda geziniyor yumurtlamadan sonraa yanii anlam veremedimmm acepp

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos -
9.gün - 12 ağustos -
10.gün - 13 ağustos -
11.gün - 14 ağustos -
12.gün - 15 ağustos -
13.gün - 16 ağustos -
14.gün - 17 ağustos -
15.gün - 18 ağustos -
16.gün - 19 ağustos -
17.gün - 20 ağustos -
18.gün - 21 ağustos -
19.gün - 22 ağustos -
20.gün - 23 ağustos -
21.gün - 24 ağustos -
22.gün - 25 ağustos –
23.gün - 26 ağustos -
24.gün - 27 ağustos -
25.gün - 28 ağustos -
26.gün - 29 ağustos -
27.gün - 30 ağustos -
28.gün - 31 ağustos -
29.gün - 1 eylül -
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül - ( adet günü)

evet adet bitti tekrar tablomu koyabilirim artık zemuszemus

bu ayyyyyy şu regli olmayacakkk bu yüzden REGLİ yazısını bi zahmet kaldırıp koyuver bacımmmmmm opuyorumnanaktan

bu ayyyyyy şu regli olmayacakkk bu yüzden REGLİ yazısını bi zahmet kaldırıp koyuver bacımmmmmm opuyorumnanaktan

kalsın canım aniden gelip şok etkisi yaratmasın enazından gözüm alışsın :roflol:gelemeyesice gelemez inşallah :roflol:

yaa kızlar bişey sorcam benim aeşim bu ay çok yükselmedi 36,5 36,6 larda ben iki aydır 36,5 ile regli oluyorum o bakımdan yani anlamadım gebe kalamadımmı ama kalamadığım zaman bile yükseliyordu ateşim sonra düşüyordu niden acep bir bilgisi bir silgisi olan varmı kaydirigubbakcemile2

çiçeğim özledik valla. bu sorunun cevabını bende merak ediyorum benimde bu ay regli ateşimden bile düşük seyrediyor gerçi ben yumurtlamamış olabilirim.

gunaydin kizlaaaaarrrr opuyorumnanaktan
bugun bismillah deim ve olçumlere basladim hayirlisi ile....evet aynen yaziyorum ilk olçumumu....

ADETIN;

23.gunu............... 36.7
delikafadulden:sm_cool: haydi bakalim hayirlisi ....a.s

çiçeğim özledik valla. bu sorunun cevabını bende merak ediyorum benimde bu ay regli ateşimden bile düşük seyrediyor gerçi ben yumurtlamamış olabilirim.

ay canım benimm bende sizi çok özledim valla yumurtam olduğunu biliyorum doktora gitmesemm diycemki yok ama oldu arada akıntılarım ve kasık ağrılarım çok oldu dedim çatladı ama iki kez oldu bu çifter çatalmı yumurtladım acaba anlamadım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gunaydin kizlaaaaarrrr opuyorumnanaktan
bugun bismillah deim ve olçumlere basladim hayirlisi ile....evet aynen yaziyorum ilk olçumumu....

ADETIN;

23.gunu............... 36.7
delikafadulden:sm_cool: haydi bakalim hayirlisi ....a.s

haydii inşallahhh hayırlı olsunnnnn bu ayyy :teytey:

insallah, ama bu isi yuksekligi belki vucudumda varolan iltihaplanmadan da olabilir... çok fazla kaptirmamam lazim yanii,dun gece okadar çok agrim vardi ki ,belim karnim sol yumurtaligim oy oyyyyyy:uhm:klava:

insallah, ama bu isi yuksekligi belki vucudumda varolan iltihaplanmadan da olabilir... çok fazla kaptirmamam lazim yanii,dun gece okadar çok agrim vardi ki ,belim karnim sol yumurtaligim oy oyyyyyy:uhm:klava:

aay geçmiş olsun canım yaa
evet kaptırmamak gerek ama elimizde değilki canımcım ya hakkımızda hayırlısı şekercim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…