Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

şekerler bi hal olmuşş bu siteye bi garip beyaz olmuş arka fon:))))
şekerler benımde bugun 16.günüm
8.gün :hulya:
9.gün uzayan akıntı
10.gün:hulya:uzayan akıntı
11.gün uzayan akıntı
12.gün:hulya:
13.gün:hulya: ovulasyon testinde pozitif
14.gün:hulya: 36.3
15.gün ov. testi silik 36.4
16.gün ov.testi negatif 36.5
bugundemi çalışsak yaa kıslar olmusmudur çatlamısmıdır

canım benim eşim evicap ve c vitamini, keçiboynuzu pekmezi,karaüzüm çekirdeği tozu,çobançömelten otunu çektirdik aktarda keçiboynuzua karıstırıp yıyo bide tamoxifen diye bi ilaç kullanıo gg da yaz hakkındaki makaleleri oku cnm eşim bunları hep kendı arastırdı ben artık ugrasmıom olacağı varsa nasılsa olur dıye eskıde oda zorla ıcırodum sımdı bek bıraktım o içio cok ustune gıtmemek lazım

çok üzüldüm ronyacım Allah yar ve yardımcınız olsun umarım herşey düzelir

Ronyacım sen şu aktar işine gir önce gerisini düşünme , sen hamileliği yaşamış birisin bence sorun olmayacak sakın stres yapma

neyse şekerler kimse yorum yapmamış kocişde uyudu zaten geçti artık tahmin ettiğimiz zaman çatlamadıysa :))))

1.gün...****--- 16 eyl--- REGL
2.gün...****--- 17 eyl--- REGL
3.gün...****--- 18 eyl--- REGL
4.gün...36,4--- 19 eyl--- REGL
5.gün...36.5--- 20 eyl--- REGL
6.gün...****--- 21 eyl--- REGL
7.gün...36.3--- 22 eyl

RONDACIM üzülme herşey olucağına varır tüp bebek yönetmiyle olur ya sıkma canını artık tıp ilerlerdi ne olucağı belli olmaz bak iyi düşün iyi olsun

ronya sıkma ya canını bm eltimin ailesinde evledndikten sonra 8 yıl sonra bebekleri oluyo tüm ailesinde öğle elitmde tüp bebek çalışmları aşılama yaptı ama tutumuyor hiç bişi onların ki hastalıkmış doktra bunları anlatıncada blki gentk bir sorundur dedi 8 yılın dolmasını beklicekler o derece onların ki sen canını sıkma senn hiç değilse tüp bebek şansında var iyi düşün hayatım iyi olsun :)

umutbızımolsun canım sımdı esım sadece kecıboynuzu kürü ve pekmezı kullanıyor.arada da bal polen arısutu yıyor.ılac falan kullanmıyor.cunku 3 ay oldu amelıyat olalı.dr amelıyattan 4 ay sonra bır test yaptralım.eger yukselme olmadıysa ılac verıcem dedı.sımdılık ılac kullanmıyor.amaaan sıkıldım valla hamıle kalmaya calısmaktansempatiksalakcinni

bence bugüne gerek yokartıkyumurtlama olmuş yani 14. gün yumurtlamışsınopuyorumnanaktan

Kimse yokmuş ama yine de yazıyım
iki günlük gecikme yaşıyorum,bugünkü ateşim 36.9.geçen ay da 3 günlük bi gecikme yaşadım bu yüzden test yapıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. Bu arada geçen ay da adetime 36.9 ateşle başlamıştım.böyle ateşle adet başlaması normal mi sizce.
Sizler benden daha tecrübelisiniz ne olur yorumlarınıza ihtiyacım var....

netten araştırdığıma göre o ay yumurtlama olmazsa gecikme olabiliyormuş,bilginiz var mı?
ateş tabloma göre bana yumurtlama olduğunu söylemiştiniz.ateşin yanıltma payı var mı acaba?

netten araştırdığıma göre o ay yumurtlama olmazsa gecikme olabiliyormuş,bilginiz var mı?
ateş tabloma göre bana yumurtlama olduğunu söylemiştiniz.ateşin yanıltma payı var mı acaba?

ateşin yanıltma payı olabilir tabi yorgunluk olur hastalık olur ateşin değişir. ama Ovulasyon testiyle beraber ateşini ölçersen garanti olur ovulasyon testi ile sonuç alırsın yerimseniben

bu ayki ateş ölçümünü paylaşır mısınbilmiyorumkismile

25.gün..36.9
26.gün..36.7
27.gün..36.9
28.gün..36.8
29.gün..36.9
çok uzun sürüyor yazmak o yüzden ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…