Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.gün...****--- 16 eyl--- REGL
2.gün...****--- 17 eyl--- REGL
3.gün...****--- 18 eyl--- REGL
4.gün...36,4--- 19 eyl--- REGL
5.gün...36.5--- 20 eyl--- REGL
6.gün...****--- 21 eyl--- REGL
7.gün...36.3--- 22 eyl

8.gün...36.1--- 23 eyl--leke

günaydın....arkadaşlar geçen ay 29 da adet oldum bu ay da 27 de olcağım gözüyo int testinde...
benim her ay adetime 10_kala gögüs arasından yatamm çok acır..ama bu ayda hiç ağrıma olmadı da bugün çok hafifden dokununca acıyo..ama bel ağrısı çook...ateşim dün 37.1 bugünde 37.0daha önceleri 36.5 deydi..çok aralıklarla ölçtüğüm için koymadım çizelgemi
bugünde ateşim 37.0

ateşin iyi gidiyor o zaman maşallah inşallah hamilesindir opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

idrar kültürünün temiz çıkmasına sevindim dikkat et kendine inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin opuyorumnanaktan

Welcome o kadar acele etme ben bile yeni yaptırdım aşımı :)
Merak etme ilaçlar bebeklere göre veriliyor içmen lazım .

Taf inşallah düşük giden günler yerleşme içindir yoksa ateşin çok iyi ,pozitifi de göresin inşallah :)

ateşin iyi gidiyor o zaman maşallah inşallah hamilesindir opuyorumnanaktan

ayy ağzına sağlık canm ..inşallah sabırsızlıkla bekliyorum....bugün gögüslerim daha çok ağrımaya başladım ilk defa adete 5 gün kala ağrımaya başladı..daha önceleri 10 gün önce başlardı ..ooff şu son günler geçmiyo bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile

Merhaba bayanlar.. Ateşlerimi biraz daha tamamladım, değerli yorumlarınızı bekliorumm. tecrübelerinize dayanarak bana ne dersiniz??
9. gün:36,6
10. gün:36,3
11. gün:36,2
12. gün:36,3
13. gün:36,3 esnek, yumurta akı gibi, fazla değil
14. gün:36,2 akıntım bol, esnek
15. gün:36,3 ovulasyon testi pozitif esnek ama önceki gün kadar değil.
16. gün:36,2 akıntım biraz daha az, yoğunluk artmış
17. gün:36,3 akıntım azaldı, esnekliği çook çok azaldı.
18. gün:36,2
19. gün:36,4
20. gün:36,5
21. gün:36,5
22. gün:36,5
23. gün:36,5
24. gün.36,7
25. gün:36,5
26. gün:36,6

Ateşin bayaa bi artmış bence bu hayra alamet inşallah :) benim ateşim 36,5 de sabit diye seviyom ama boşuna mı bilmiyorum
Hayırlı haberlerini bekliyoruz karatskaydirigubbakcemile2

şekerler slm nasılsınız bakalım bakalım
CARA test yaptınmı bugun yapacaktın sanırım
atlanta 17.gün çatlamış gibi gözüküo ozaman 21.gun regl olacaksın daha var bakalım ogun ateşin düşmezse test yaparsın
benimde nazlı ateşim 36.7 oldu bugun nihayet artık ölçmem garantiye aldım ovulasyonu
36.2
36.3
36.4
36.5,
36.6
ve 36.7
hiç boyle olmamıstı olgun olgun gusel bi yumurta oldu heralde gecen ay okadar iğneyi yiyince:)

edit tusu yokolmuşş 31.gün yazacaktım atlanta:)

Ateşin bayaa bi artmış bence bu hayra alamet inşallah :) benim ateşim 36,5 de sabit diye seviyom ama boşuna mı bilmiyorum
Hayırlı haberlerini bekliyoruz karatskaydirigubbakcemile2

ayyy inşallah ne olur dualarımız eksik etmeyelim birbirimize...
senn günün ne zaman canım benim 4 gün kaldı yarın test yapsam mı acaba??

Kızlar testi ancak şimdi yapabildim ve ikinci çizgi silik çıktı
sabah ateşim 36.6 ya düşmüştü,hiç umudum kalmamıştı ama şimdi ne düşünmeliyim arkadaşlar ne olur bi şey söyleyin.yarın sabah yapsam daha doğru olacak heralde değil mi

idrar kültürünün temiz çıkmasına sevindim dikkat et kendine inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin opuyorumnanaktan

Sağol canım...Bende çok sevindim...İnşallah atlatınca birdaha tekrarlamaz...

Yok canım acele etmiyorum...Yalnızca bazı arkadaşlar hep 5. ayda olmuşlar ilk aşılarını bana 7. ayda dediler...Bereket ilacım bir kerelik su içine atılıyor toz ve içiyorsun okadar...

Tebrik ederim canım...Yarın ilk idrarınlada yaparsın testini yine 2 çizgi çıkarsa kan testi yaptırırsın ve kesinleşir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…