Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sana bir şey dicem
bence sende luteal faz defekti var
bunu muhakkak dr.ara söyle
çünkü yumurtlama olduktan sonra en az 12 gün sonra adet olman gerek
eğer hüseyin bey sana yumurtalma olmuş dediyse
1-2 gün önce olmuştur yumurtlama
çünkü yumurtanın etrafında sıvı oluyor
ama daha evvel olan yumurtlamayı göremez
yani senin yumurtan çarşamba günü bile çatlamış olsa
şuan adet olmaman gerek
ayrıca bu durumun tedavisi çok basit

sanırım düzensizlik ondanmı diyosun eyvahedigeldismile
dr öyle dedi basıt dedi ilaç vercek sanırım bilmiyorumkismile

Selam kızlar...Nasılsınız...Yarın dr. kontrolüm var...İdrarımda enfeksiyon vardı ya idrar kültürü yaptırmıştım sonuçlar bugün çıkacak ama yarın öğreneceğiz bakalım...İlaç verirse kullanmak istemiyorum...Dr. söyleyeceğim...Doğal atlatabileceğim bir yöntem varsa onu yapmak istiyorum...

canım hamileyken bitkisal ilaçlar içme bence Allah korusun bebişine bişey olur sonra sen doktorun verdiği ilaçları kullan bence

Haklısın canım...Ne yapayım hep korkuyorum işte meleğime bişey olacak diye...Kolayını bulsam elevitle folik asiti bile kullanmayacağım ama dr. devam diyor...

Selam kızlar...Nasılsınız...Yarın dr. kontrolüm var...İdrarımda enfeksiyon vardı ya idrar kültürü yaptırmıştım sonuçlar bugün çıkacak ama yarın öğreneceğiz bakalım...İlaç verirse kullanmak istemiyorum...Dr. söyleyeceğim...Doğal atlatabileceğim bir yöntem varsa onu yapmak istiyorum...
bol bol su 4lt su iç günde içiceksin dr güven eğer kullanmazsan daha da artar su iç idrarı tutma sakın enfeksiyona birebir
Haklısın canım...Ne yapayım hep korkuyorum işte meleğime bişey olacak diye...Kolayını bulsam elevitle folik asiti bile kullanmayacağım ama dr. devam diyor...

sakın onları bırakma önemli ilaçlar onlar

welcome elevit ve folik asid ilaç değil vitaminler ve bebeğin oluşması aşamasında çok önem arzediyor, anomalileri %40 oranında azaltıyor, doktorun ne diyorsa uy lütfen, ayrıca idrarında enfeksiyon varsa doktorun ilaç verdiyse kullan, o enfeksiyon geçmez de bebeğin kesesine ulaşırsa Allah korusun bebeği kaybedersin, bunu yaşayan arkadaşlar var, seni korkutmak için değil tedbirli olman için yazıyorum bunları.

sanırım düzensizlik ondanmı diyosun eyvahedigeldismile
dr öyle dedi basıt dedi ilaç vercek sanırım bilmiyorumkismile
canım belkıde doktorun gördüğü folikül kistiydi o geciktirmiştir belkide reglini
canım ilaçlarını mutlaka al burda bebişini allah korusun düşürenler oldu enfeksiyon bağlı
canım hamileyken bitkisal ilaçlar içme bence Allah korusun bebişine bişey olur sonra sen doktorun verdiği ilaçları kullan bence

canım napıosunn bakalımm

kızlar canım çok sıkkın
eşimin sperm sonucunu aldık doktor sadece tüp bebekle olur dedi
ben aşılama falan yapsak nasıl olur dedim
adam boşuna uğraşmayın aşılmayla olmaz dedi
çok ağladım
sperm sayısı 13 milyon
motilite %40 (b+c)
morfoloji
normal sperm %1
baş anomalisi %94
boyun anomalisi%4
kuyruk anomalisi %1

Ben bu idrar enfeksiyonu fazla kafama takmıyordum ama şimdi çoook korkmaya başladım...Rabbim sen meleğimi koru...

kızlar canım çok sıkkın
çok ağladım
sperm sayısı 13 milyon
motilite %40 (b+c)
morfoloji
normal sperm %1
baş anomalisi %94
boyun anomalisi%4
kuyruk anomalisi %1

Canım üzülme...Bak sana ne anlatacağım...Bizim akraba evlendi...Çok bebek istiyordular...Olmuyordu...Sorun adamdaydı...Tüp bebek bile şansları hiç yoktu...Onlarda sperm bankasından sperm satın aldılar ve kadın ilk denemede hamile kaldığı halde düştü sonra yine sperm bankasından alıp tekrardan yaptırdılar...Şimdi bir kızı var...Demek istediğim sizin en azından tüp bebek şansınız var...Allah'tan ümit kesilmez...Hem üzülürsen ağlarsan eşin zaten kötüdür dahada kötü olur...Şimdi kendine gel ve eşine destek ol canım...

kızlar canım çok sıkkın
çok ağladım
sperm sayısı 13 milyon
motilite %40 (b+c)
morfoloji
normal sperm %1
baş anomalisi %94
boyun anomalisi%4
kuyruk anomalisi %1

canım üzülme herşeyin hayırlısı.bakarsın tüp bebekle hemen oluveriri.beklememiş olursun :)

kızlar canım çok sıkkın
çok ağladım
sperm sayısı 13 milyon
motilite %40 (b+c)
morfoloji
normal sperm %1
baş anomalisi %94
boyun anomalisi%4
kuyruk anomalisi %1

nerde yaptrdınız cnm hüseyin bey mi dedi olmaz diye

kızlar canım çok sıkkın
çok ağladım
sperm sayısı 13 milyon
motilite %40 (b+c)
morfoloji
normal sperm %1
baş anomalisi %94
boyun anomalisi%4
kuyruk anomalisi %1

peki bu durumu düzeltebilecekleri bitkisel veya kimyasal bir çare yok muymuş :çok üzgünüm: tüp bebek denersiniz siz de üzülme

sağolun arkadaşlar desteğiniz için
bir süre denicem aktara falan gitcem olmadı tüp bebek
yapcaz
herşey kısmet

ronya uzulme canım benım cokta kotu degıl.zaman gerekecek bıraz saadece.burda % 0 morfolojıyle bıle hamıle kalan oldu.sen nıye uzuluyorsun.13 mılyonda cok kotu degıl.bızımkıde sıze yakın degerler.benım bır tane cocugum bıle yok.ama denemeye devam edıyoruz.bızımde sayı 18 mılyon hareket % 54 morfolojı % 2 .cokta farklı sayılmaz.ama allah buyuk hıc spermı olmayanların bıle bebegı oldu.sızın 13 mılyon var.hareket % 40 gayet ıyı.morfolojıde degısebılıyor.bızım ılk test % 1 dı.4 gun sonra % 2 cıktı.hıcte kotu degıl bence sızın degerler.onceden sormusmuydum bılmıyorum ama esınde varıkosel varmı.varsa ondanda dusmus olabılır.bızde vardı bılıyorsun amelıyat oldu esım.1 ay sonra 4 ay olmus olcak ve test yaptrcaz.sıkma canını yaaa cokta kotu degıl.ama ne yapıyım bızımde duzelmezse degerler tup yapcaz.hem tupbebek kotu bısı degılkı.rabbım saglıklı versın de ne yapalım.varsın oyle olsun

kızlar canım çok sıkkın
çok ağladım
sperm sayısı 13 milyon
motilite %40 (b+c)
morfoloji
normal sperm %1
baş anomalisi %94
boyun anomalisi%4
kuyruk anomalisi %1
ayy canım benimm üzülme ağlama yaa bak ben bizim son yaptırdığımızı yazım
1 ml de 10 milyon
ileri hızlı%0
ileri yavaş%60
morfolojiye bakmadılar sürekli düşük filan olmadığı için
ama bak dr bize normaş yolla olabilir kim koymuşş o sınırı dedii transferımızı bıle ocağa attı dusunsene onun için hiiç stres etme bence benım 10 mılyon spermle ablamın 3 cocuğu oldu normal yolla ama stres yok dedi dr bana sureklı aklında bu fıkır olmasın sal bıraz kendını dedii
Ben bu idrar enfeksiyonu fazla kafama takmıyordum ama şimdi çoook korkmaya başladım...Rabbim sen meleğimi koru...
yook tatlım takıp stres etme ama ilaçlarınıda ihmal etme sıkıca tutunmuş zaten cok sukur bişeycik olmaz allhın ıznıyle

aevgili umut ve hazel sağolun kızlar
herşey kısmet
yarın aktara gidicem sorcam elbet bir çaresi bulunur
doktorada gıcık oldumm salak adam kestirip attı
normal yolla olmaz ancak tüp bebek olur dedi
ve beni huylandıran testi yaptığım yerin tüp bebek merkezi olması
acaba tüp bebeğe yönlendirmek içinmi böyle konuştular
ayrıca biz 3 hafta önce falan yaptırdığımızda tek problem
hareketsizlikti
şimdi hepsi problemli çıktı.

X