Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar bu ovulation charts nedir ,nasıl yapılıyor işime yarıyorsa bende yapıyım

ya evet nıye ceızgı cekmemıskı.ben ılk defa cızelge kullanıyorum.bılmıyorum tam olarak.acaba sonradanmı cekıcek cızgıyı yoksa yumurtlama olmadımı

25.gün..36.9
26.gün..36.7
27.gün..36.9
28.gün..36.8
29.gün..36.9
çok uzun sürüyor yazmak o yüzden ekledim

ateşin çok iyi 2 güne adet olmazsan kan testi yaptır bence opuyorumnanaktan inşallah hamilesindirolumunekankayizsmile

ovulation charts ısı ölçümlerimizi grafiğe döken bir site görsel olarak çizelgeden görünce daha kolay oluyor anlamak boshayallersmile bak benimki de bu 30bc44 Ovulation Charts :hulya:

canım bi şey anlamadım ama inş hayırlıdır.Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın.
inş gerek kalmaz ama önümüzdeki ay için sizden yardım alırım bu test için..

25.gün..36.9
26.gün..36.7
27.gün..36.9
28.gün..36.8
29.gün..36.9
çok uzun sürüyor yazmak o yüzden ekledim

bence senin test günün geçmiş gibi bu ateşle inşallah hamilesindir derim hatta yarın sabah ilk idrarınla test yap bence:) en geç 15. gün olsa yumurtalaman günün bugündü,dolayısıyla ateşine bakmadan söylesek bile test günün derim.

Kızlar ateşin düştüğü gün yumurtladım bitti diyemeyiz ateşin,ortalama değer,n altında kaldığı son gün yumurtlama bitmiş demektir.Ateş yükseldiğinde yani yumurtlama tamamlanmış olur ya da düşük seyrettiği günler yumurtlama günlerinizdir,o yüzden tablo yapıoruz bu iş tek günle ölçülüp bitmez :)

Kızlar bugün dr. gittim...İdrar kültüründe şükürler olsun bişey çıkmadı...Dr. ilaç verdi ama...Toz şeklinde suyun içine atılıyor ve sadece bir kerelik bir ilaç...Bıdığıma doktor bu sefer bakmadı...Sık sık bakmıyoruz dedi...1 ay sonraya gün verdi...Ordanda sağlık ocağına gittik...Kaydımı yaptırdım...Şimdilik yapılacak bişey yok dediler...Aşılarım dedim...7 ayda başlıyor dedi...Çok geç değilmiki...

şekerler bi hal olmuşş bu siteye bi garip beyaz olmuş arka fon:))))
şekerler benımde bugun 16.günüm
8.gün :hulya:
9.gün uzayan akıntı
10.gün:hulya:uzayan akıntı
11.gün uzayan akıntı
12.gün:hulya:
13.gün:hulya: ovulasyon testinde pozitif
14.gün:hulya: 36.3
15.gün ov. testi silik 36.4
16.gün ov.testi negatif 36.5
bugundemi çalışsak yaa kıslar olmusmudur çatlamısmıdır

17.gün 36.6 (bugun)
pek nazlı çıktı ateşim gıdım gıdım ilerlio bakalım
juliacım dediğin gibi çatlamış sanırım ben ateş ölmüyorum 3 aydır filan ov. testıde yapmıodum ama dr dediği 2 tane 20 mm yumurtada olabilir diyince taa 8.gün yapayım dedim
cara gecen ayda geç geldi diosun ama bence varsa zaten yarın belli olur ilk idrarla test yap bence
welcome hadi gözün aydın canımm bişey çıkmamış şükür
nbr ateşlii kıslar bakalım bende yarın son bi ölçerim inşallh bıraz daha artarda sabah onla ugrasmak istemıorum

arkadaşlar geçen ay 29 da adet oldum bu ay da 27 de olcağım gözüyo int testinde...
benim her ay adetime 10_kala gögüs arasından yatamm çok acır..ama bu ayda hiç ağrıma olmadı da bugün çok hafifden dokununca acıyo..ama bel ağrısı çook...ateşim dün 37.1 bugünde 37.0daha önceleri 36.5 deydi..çok aralıklarla ölçtüğüm için koymadım çizelgemi..

ateşin yükseldiğinde bir gün önce yumurtlamışsın demektir.

evet bu daha doğru bir yaklaşım oldu illa düşecek diye bir şart yok çünkü mesela benim bu ay 2 gün aynı seyretti ateşim ertesi gün fırladı bir önceki gün yumurtlamıştım ovulasyon testinde görmüştüm ateşimin fırladığı gün de ovulasyon testinde ikinci çizgi silikleşmişti yani yumurtlamışımbayanssulusmile

X