Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ben buraya yazdım ama sen okumadın belkide...ben yeni yeni toparladım canım...20-30 yumurta beklerken 6 yumurta toplandı...o 6 yumurtadan sadece 1 tanesi döllendi..oda bir gün yaşadı...karnım davul gbi...çok kötüyüm..o ilaçlar çok kötü...bugün bir parça iyiyim...çok şükür..

aaa neden ki yumurta çaoğlatıxcı vs. vermediler mi cnm tüh ya üzüldüm haberim yoktuu allah büyük inş olur cnm tekrar deneme yapcakmısınızzz

durucum sen kimyasal gebelik geçiriyordun ya bundan dolayı olmasın
canım tüp bebektede olurmu böyle bişey ne bileyim...bir sürü iğne olduk daha kaliteli olmazmı yumurtalar
aaa neden ki yumurta çaoğlatıxcı vs. vermediler mi cnm tüh ya üzüldüm haberim yoktuu allah büyük inş olur cnm tekrar deneme yapcakmısınızzz
kullandım güzelim..çok yumurta görünüyordu...ama içleri boşmuş...karnımda ödem oluştu...4 gün serum aldım...çok yırattı beni bu tedavi ya...ağzımın içi zehir gibi oldu...wc yi bile unuttum ...davul gibi oldum...görseniz 5-6 aylık hamile sanardınızbeni...allahım kimseyi bu yola düşürmeden çocuk sahibi etsin....:Saruboceq:

offffffffffffff artık tüpbebekten bile korkar oldum :KK43:(( düşük yapmaktan korkuyorum gebe kalmaktan korkuyorum ne olacak benim bu halim bilmiyorum doktorumla görüştüm eğer bu ay hamile kalmazsan bişeyler yapıcaz artık dedi biraz rahatladım

ay ne bileyim benim de bu ay ymurtam geçmi çatlıyor ne çatlamdı hala doktora gittim 18.5mm olmuş dedi bugün yarın çatlar dedi bekliyorum bende polenle bal yadim bide soğan kürüne başladım 2. gebeliğim soğan kürüyle oldu inş. bu kezde olur Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın zor

offffffffffffff artık tüpbebekten bile korkar oldum :KK43:(( düşük yapmaktan korkuyorum gebe kalmaktan korkuyorum ne olacak benim bu halim bilmiyorum doktorumla görüştüm eğer bu ay hamile kalmazsan bişeyler yapıcaz artık dedi biraz rahatladım
valla ben tüp bebekte en olumsuz şeyin embriyonun tutunmaması diye sanırdım...ama ooooo oraya gelene kadar meğer çok olumsuz şeyler varmış...işin içine girince ancak öğreniyorsun...

ay nebilmiyorumki tatlım benim de bu ay ymurtam geçmi çatlıyor ne çatlamdı hala doktora gittim 18.5mm olmuş dedi bugün yarın çatlar dedi bekliyorum bende polenle bal yadim bide soğan kürüne başladım 2. gebeliğim soğan kürüyle oldu inş. bu kezde olur Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın zor.

ay ne bileyim benim de bu ay ymurtam geçmi çatlıyor ne çatlamdı hala doktora gittim 18.5mm olmuş dedi bugün yarın çatlar dedi bekliyorum bende polenle bal yadim bide soğan kürüne başladım 2. gebeliğim soğan kürüyle oldu inş. bu kezde olur Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın zor
2 ay dinleneceğim bende...soğan kürünü nasıl ve ne zaman kullandın anlatırmısın bende düşünüyordumda ne zaman başlayayım karar veremedimyaa

herşey stres olmuş artık offf ne zaman gelicek bu ya Allah sabır versin bize ne zor işmiş anne olmak bu kadar zor olacğına tahmin etmezdim

canım tüp bebektede olurmu böyle bişey ne bileyim...bir sürü iğne olduk daha kaliteli olmazmı yumurtalar

kullandım güzelim..çok yumurta görünüyordu...ama içleri boşmuş...karnımda ödem oluştu...4 gün serum aldım...çok yırattı beni bu tedavi ya...ağzımın içi zehir gibi oldu...wc yi bile unuttum ...davul gibi oldum...görseniz 5-6 aylık hamile sanardınızbeni...allahım kimseyi bu yola düşürmeden çocuk sahibi etsin....:Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn cnm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım adetin 14. günü başlıyorsun 15 gün içiyorsun 2 bardak klorsuz suya 1 orta boy soğanı 5 dk ağzı kapalı tencerede haşla sonra ılımaya bırak ılıdıktan sonra süz yemeklerden 10 dk önce iç sabah akşam yemeklerinde yanlız akşamda taze yap tekrardan saraçoğlunun sitesinde var istersen oraya bak

canım adetin 14. günü başlıyorsun 15 gün içiyorsun 2 bardak klorsuz suya 1 orta boy soğanı 5 dk ağzı kapalı tencerede haşla sonra ılımaya bırak ılıdıktan sonra süz yemeklerden 10 dk önce iç sabah akşam yemeklerinde yanlız akşamda taze yap tekrardan saraçoğlunun sitesinde var istersen oraya bak
bugün 18.günüm...o zaman diğer adet dönemimde yapayım değil mi

ayy canımm ya ohhs olmussun sen benimde yumurtalarım kendiliğinden çatladı haftasonuna gelıo dıye en son cuma bakmıslardı taa pazartesıye kadar bakmadılar p.tesi çatlamış tedavi iptal dediler ben ınat ettimm kalanları toplayın diye
bende senin gibi embriyonun tutunması olur heralde en kötüsü dıodum ama transfer bile yapılamadı iki tane 2. kalıte 3. gun embriyosu donduruldu kalanlarla
cnm senin reglının 3. gunu yumurtalık rezervıne bakıldımı belkı o azalıodur cnm ya
hilalcim sen napıosun nasıl gidio
busecan ozaman rezervin azaldığındandır tatlım doktorun dediği gibi hayırlısı oolsunn cnm

ayy canımm ya ohhs olmussun sen benimde yumurtalarım kendiliğinden çatladı haftasonuna gelıo dıye en son cuma bakmıslardı taa pazartesıye kadar bakmadılar p.tesi çatlamış tedavi iptal dediler ben ınat ettimm kalanları toplayın diye
bende senin gibi embriyonun tutunması olur heralde en kötüsü dıodum ama transfer bile yapılamadı iki tane 2. kalıte 3. gun embriyosu donduruldu kalanlarla
cnm senin reglının 3. gunu yumurtalık rezervıne bakıldımı belkı o azalıodur cnm ya
busecan ozaman rezervin azaldığındandır tatlım doktorun dediği gibi hayırlısı oolsunn cnm
yumurtalık rezervi ile ilgili bişey demedi hiç doktorum güzelim...e2 yükseldikçe bunlar dozu düşürdüler...ve e2 düşmediği halde çatlatma iğnesini yaptılar...doktorum bunlardan kaynaklanmış olabilir dedi...belkide bu aya mahsus bişeydir dedi doktorum...diğer aylarda da aynı şeyleri yaşayacaksın diye bişey yok dedi...haftaya genetikle ilgili testlerimiz yapılacak canım

ewt cnm bir an önce annem olmam lazım dr da dedi zaman kaybetmemeliyiz diye inş ilaçla bu iş olur üzülme dedi zaten testlerim yeniliycez bakalım en son ne olmuş diye

bugün 18.günüm...o zaman diğer adet dönemimde yapayım değil mi

yok canım diğer aya yap bence sen yinede işi sağlama al bide pko sin çok iyi gelir sana şifa olsun inş.

yok güzelim....35 yaşından sonra pko olduğumu öğrendim.şok oldum...1 kızım var...adetim bir gün bile aksamaz...kilom yok kıllanmam yok...ama doktorum senin gibilerinede rastarız ama nadirdir dedi...

inş. düzelir tatlım diğer aya den bak iyi gelicek sana

iyidir tatlım kafamı dağıtmaya çalışıyorum sıkıldım artık valla sen ne yapıyorsun nasılsın

ewt cnm bir an önce annem olmam lazım dr da dedi zaman kaybetmemeliyiz diye inş ilaçla bu iş olur üzülme dedi zaten testlerim yeniliycez bakalım en son ne olmuş diye

daha önce gittiği dr demedi allah bildiğini yapsın yanı hemde hamıle kalmak istediğimi söledim bu kadar ilgilenmedi de uyuz kadınn :sinifsinif: 7 ay kaybettirdi bana yumurtalarımı çoğatcak fsh düşürcek ilçlar varmış baksanıza bu dr dediğine göre bakalım tabıı bu ay hormonlarım nasıl çıkcak geçen seneydi o ama 1 senede yükselmiş zaten 2008 de düşük 2009 da 10,99 olmuşş bakalım ne çıkcak bu sefer

hilalcim inşallah hepimiz muradımıza ereriz beklmek çok zorr
bende bu ay soğan kürü yapcam
ama ben adetin 2.günü içmeye başlıcam ve 15 gün içicem
yani öyle biliyorum ama yanılıyorda olabilirim

daha önce gittiği dr demedi allah bildiğini yapsın yanı hemde hamıle kalmak istediğimi söledim bu kadar ilgilenmedi de uyuz kadınn :sinifsinif: 7 ay kaybettirdi bana yumurtalarımı çoğatcak fsh düşürcek ilçlar varmış baksanıza bu dr dediğine göre bakalım tabıı bu ay hormonlarım nasıl çıkcak geçen seneydi o ama 1 senede yükselmiş zaten 2008 de düşük 2009 da 10,99 olmuşş bakalım ne çıkcak bu sefer

canım fsh 10 küsur gerçektende sınırda artık hatta yüsek gibi
sana bunu daha evvelde demiştim
valla biz yarı doktor oldum burda kaydirigubbakcemile3

X