Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bugün ya da dün olmuş olabilir bundna sonraki ateşine bakarız ona görekesinleştirelim bence çalıştıysanız sorun yok :)

Kızlar slm
Ben 38. Gün dr gittim biliyıosunuz kanda negatif çıkıncaa dr alttan muayene etti tertemız dedi
Vajınal ultrosonda yumurtan var yeni dedi belkide bu ara hamıle kalırsın tekrar geldiğinde hamıle olursun belki dmezmi
Mm sormayı unuttum heyecandan .. ilaç vermiycem dedi regl bekleyelm kendiliğinden dedi
Hormonlarıda etkilemeden dedi regl olursan 3. Gel dedi yumurta takıbıne başlıycaz
Dr Perşembe gittik bizde cmt pzaar çalıştık acaba tutarmı dünden beride kasık ağrım var birde baktım az önce akıntı gelmiş uzayan
Ama her şeye rağmen içim rahatladı dr takıbıne başlıycam içinnn
Sadece yumurta çoağltıcı ilaç vercekmiş bana şansım artsın diye

evet zaten 10. gunde dr. a gıttıgımde 18mm solda 1 tane yumurtan var demıstı.bakalım bundan sonra nasıl olcak.ama hıc belırtım yok.daha erkenmı belırtı ıcın.bugun 14. gunum

Kızlar slm
Ben 38. Gün dr gittim biliyıosunuz kanda negatif çıkıncaa dr alttan muayene etti tertemız dedi
Vajınal ultrosonda yumurtan var yeni dedi belkide bu ara hamıle kalırsın tekrar geldiğinde hamıle olursun belki dmezmi
Mm sormayı unuttum heyecandan .. ilaç vermiycem dedi regl bekleyelm kendiliğinden dedi
Hormonlarıda etkilemeden dedi regl olursan 3. Gel dedi yumurta takıbıne başlıycaz
Dr Perşembe gittik bizde cmt pzaar çalıştık acaba tutarmı dünden beride kasık ağrım var birde baktım az önce akıntı gelmiş uzayan
Ama her şeye rağmen içim rahatladı dr takıbıne başlıycam içinnn
Sadece yumurta çoağltıcı ilaç vercekmiş bana şansım artsın diye

demek ki yumurtaların yeterli büyüklüğe gelemediği için çatlamamış ve o yüzden adetin gecikmiş... inşallah herşey istediğin gibi olur :Saruboceq::nazar:kaydirigubbakcemile5

calıstık julıacım ya.10-11-12. gunlerde calıstık.dun ara verdık.bugun ve gunasırı devam edıcez

evet zaten 10. gunde dr. a gıttıgımde 18mm solda 1 tane yumurtan var demıstı.bakalım bundan sonra nasıl olcak.ama hıc belırtım yok.daha erkenmı belırtı ıcın.bugun 14. gunum

oo ne güzel 10. gün 18 mm miş yumurtan o zaman kesin 12. gün çatladı hadi hayırlı olsun :nazar: benim 12. gün 17mm.di yumurtam 14. gün çatladıysa 2 günde çok hızlı büyüdü benimki de kaydirigubbakcemile3

biozard bence 18-20. gün arasında olmuş artık çatlamış görünüyor :)

ya ben hala anlamadım madem 20.günse ben ovulasyon testinde 13.gün pozitifi niye gördüm?bide 13.gün pozitifi gördükten sonra 2 gün daha çalıştık bıraktık biz.20.günse ozamanlar zaten çalışmadık.bide şöyle bi durum var.13.gün sağ kasığım ağrıyodu ertesi gün geçti.20. güne kadarda sol kasığım ağrıdı.ama ben sanırım 13.güne göre adet olucam çünkü adet belirtilerim başladı ve normaldede 1 hafta önceden başlar adet belirtilerim.13.güne göre cumartesi adet olucam işte.

demek ki yumurtaların yeterli büyüklüğe gelemediği için çatlamamış ve o yüzden adetin gecikmiş... inşallah herşey istediğin gibi olur :Saruboceq::nazar:kaydirigubbakcemile5

Bilemiyorum ama ateşim gerçekten arttı 36,6 dan 36,5 demekki her şey her an değişiyor
Ama sabah 36,5 du inş yakalamışımdırr

ya ben hala anlamadım madem 20.günse ben ovulasyon testinde 13.gün pozitifi niye gördüm?bide 13.gün pozitifi gördükten sonra 2 gün daha çalıştık bıraktık biz.20.günse ozamanlar zaten çalışmadık.bide şöyle bi durum var.13.gün sağ kasığım ağrıyodu ertesi gün geçti.20. güne kadarda sol kasığım ağrıdı.ama ben sanırım 13.güne göre adet olucam çünkü adet belirtilerim başladı ve normaldede 1 hafta önceden başlar adet belirtilerim.13.güne göre cumartesi adet olucam işte.

Dr git cnm o zaman kafan rahat oluyo ben çok rahatım valla yok yumurtalamadımmı yok çatlamadı mı
Bak 38. Günde kanda negatif çıktı yok dedik gebelik dr gittim yumurtlamışsın yeni dedi ve hamıle kalabilirsin bu ara belkide hamıleyim diye gelirsin o yüzden dr git en güzeli ohhh

belki de iki yumurtan olgunlaşmıştır ben daha önce bilmiyordum 2 kez yumurtlandığını ama 2 kez yumurtlayanlar olmuş ama 1 hafta arayla olur mu bilmiyorumbilmiyorumkismile

Kızlar bu arada yanlış yazmışım 39.günü Cuma dr gitmişim ateşimde 36,6 olmuştu o sabah 36,5 dan dr akşam gitiğimde de yumurtlamışsın demişti cmt pazarda çalışmıştık inş bakalım drcuğumun dediği gibi inş hamıleyim derimmmmmmmmmmmmmm

Kızlar slm
Benim adet tarihim bugün,dün ateşim 36.7 e düşmüştü,bugün 36.9 a yükseldi.bu arada geçen ay adetime 36.9 la başlamıştım.ama daha adet olmadım.bu iniş çıkışlar normal mi acaba

Kızlar slm
Benim adet tarihim bugün,dün ateşim 36.7 e düşmüştü,bugün 36.9 a yükseldi.bu arada geçen ay adetime 36.9 la başlamıştım.ama daha adet olmadım.bu iniş çıkışlar normal mi acaba

bu kadar küçük artış ve inişler normal bence inşallah bebiş vardır rahmine sıkıca tutunan ve adet olmazsın:emir_bebek:opuyorumnanaktan

Kızlar bu arada yanlış yazmışım 39.günü Cuma dr gitmişim ateşimde 36,6 olmuştu o sabah 36,5 dan dr akşam gitiğimde de yumurtlamışsın demişti cmt pazarda çalışmıştık inş bakalım drcuğumun dediği gibi inş hamıleyim derimmmmmmmmmmmmmm

canım yumurtlamışsın mı dedi yumurtlamamışsın mı dedi :bbo:

biozard ağrıların olduğuna göre iki yumurta olabilir,tabi biz tahmini konuşuoruz ama ben ateşine göre söylüorum.
Hiç belli olmaz ilk yumurtanla olup biter herşey belki :)

arkadaşlar sizlere bir şey sorucam
biz yarın eşimin sperm testini tekrarlatcaz
ben tüp bebek merkezlerinin cihazları daha güvenilir olduğunu duyduğumdan
izmirde bir tüp bebek merkezini aradım az evvel
ancak telefondaki bayan sürekli tüp bebekmi yaptırcanız
öyle bir şey düşünüyormusunuz gibisinden sorular sorunca ben huylandım
bir kaç kişidende duydum tüp bebek merkezleri
genelde tüp bebeğe yönlendiryor diye
birde izmirde yine iyi bir laboratuar buldum orasıda kruger yöntemine göre bakıyomuş
valla kafam karıştı kafamçokkarıştı
bir fikri olan varmı?

bence labaratuvarda yaptır canım krugere göre daha güvenilir diye biliyorum.tüp bebek merkezi belki kendilerine yönlendirmek için yanlış falan yaparlar.

Dr git cnm o zaman kafan rahat oluyo ben çok rahatım valla yok yumurtalamadımmı yok çatlamadı mı
Bak 38. Günde kanda negatif çıktı yok dedik gebelik dr gittim yumurtlamışsın yeni dedi ve hamıle kalabilirsin bu ara belkide hamıleyim diye gelirsin o yüzden dr git en güzeli ohhh

bu hafta sonu adet olucam zaten ve aşılamaya başlıyoruz bu ay.inşallah tutarda bidaha doktorlara gerek kalmaz.

X