Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia canım şu göbüşünün en son haliyle bir fotonu koyda bakalım
yüzünü bilmiyoz göbüşünü bilelim kaydirigubbakcemile3

ya aslında koyacam kaç gündür eşime de söylüorum
dur bakıyım var mı bulayım :)

ben en iyisi fotoğraf makinemle güzel bir tane çekeyim onu yükleyim sonra bulamadım şimdi :)

30368d Ovulation Charts
aslında tablom herşeyin yolunda olduğunu söylüyor sanki?
ben buay hayıt tohumu kullandım ondan olabilirmiki bu erken adet olma?

aslında ateşin iyi görünüyor:uhm: allah allah bu kadar erken neden adet oldun acaba yani luteal fazın yarısında bile değilmişsin adetin 3. günü hormon testi yapılıyorya doktora gidip tahlilde baktırsan iyi olur bence olumunekankayizsmile

1.gün...36.9
2.gün...36.6 adet bitti
3.gün...36.4
4.gün...36.5
5.gün...36.3
6.gün...36.5
7.gün...36.5 sümüksü akıntı
8.gün...36.5
9.gün...36.6 uzayan akıntı
10.gün..36.5
11.gün36.4
12.gün..36.6
13.gün..36.6
14.gün..36.7
15.gün..36.6
16.gün..36.7
17.gün36.8
18.gün..36.7
19.gün..36.7
20.gün..36.8
21.gün..36.9
22.gün..37.0
23.gün..37.1
24.gün..37.1

kızlar bi bakarmısınız

arkadaşların da söylediği gibi 11. gün yumurtlamışsın gibi görünüyor 10. gün ilişki olduysa tutma ihtimali var 3 gün sonra yani pazartesi veya salı günü adet günün olacak olmazsan bir kan testi yaptırırsın :emir_bebek:

8xlfr8.jpg

bunu hemen çektim geldim :) biraz önce ebru şallıyı gösteriyorlardı 1 hafta varmış doğuma ama ben onun iki katıyım be,bu kadınlar nasıl kilo almıorlar anlamıorum he :)

8xlfr8.jpg

bunu hemen çektim geldim :) biraz önce ebru şallıyı gösteriyorlardı 1 hafta varmış doğuma ama ben onun iki katıyım be,bu kadınlar nasıl kilo almıorlar anlamıorum he :)

ayyy ben senin göbüşünü severim
maşallah kırkbir kere güzel kızlarımıza ve annesine :nazar:

8xlfr8.jpg

ayyy çok tatlııı opuyorumnanaktan maşallah :nazar: ama iki tane bebek taşıyorsun karnında çok normalsin :1hug: ayrıca kilolu değilsinki sadece karnın var CADIARZU

8xlfr8.jpg

Juliacım maşallah Barekallah sana rabbim hayırlısıyla doğumunuda göstersin inşallah.Ayy nasıl güzel yaa :nazar: :nazar: :nazar:

Sizleri de görecez kızlar az kaldı :)

Beni eskiden tanıyan hiç kilo almamışsın hepsi karnında diyor,yeni tanışanlar da doğumun yakın çok ağırsın diyor :) 12 kilo almışım işte ama anca doldu vücudum galiba :)

Çok teşekkürler herkese bu arada,bol giyince daha büyük görünüyor bir de,o zaman herkes hayret ediyor,ikiz diyorum daha çok şaşırıyorlar :)

Sizleri de görecez kızlar az kaldı :)

Beni eskiden tanıyan hiç kilo almamışsın hepsi karnında diyor,yeni tanışanlar da doğumun yakın çok ağırsın diyor :) 12 kilo almışım işte ama anca doldu vücudum galiba :)

Çok teşekkürler herkese bu arada,bol giyince daha büyük görünüyor bir de,o zaman herkes hayret ediyor,ikiz diyorum daha çok şaşırıyorlar :)

canım ben doğuma girerken aynı odada bir bayan vardı birlikte bekledik doğuma çağırmalarını
onunda ikizmiş 38.haftadaydı ve çok güzel problemsiz bir gebelik yaşamış
Allahım sanada nasip etsin
karnından gözümü alamamıştım devasa birşeydi :1shok:
yani benim karnımın 3 katı gibi bir şeydi

Bundan sonra daha çok kilo alacam tabi,o devasayı görürüm herhalde bende :) inşallah canım ya herkes sorunsuz yaşasın ,korkuyor insan ister istemez,bol bol dua ediyorum be nde,haftaya kontrolum var bakalım nolacak,ne haldeler bizim kızlar,adlarına da karar verdik ,Elif ve Ela olacak.Efe ,Elif ve Ela kardeşler olacakalr inşallah Allahım nasip ederse hayırlısıyla.

Bundan sonra daha çok kilo alacam tabi,o devasayı görürüm herhalde bende :) inşallah canım ya herkes sorunsuz yaşasın ,korkuyor insan ister istemez,bol bol dua ediyorum be nde,haftaya kontrolum var bakalım nolacak,ne haldeler bizim kızlar,adlarına da karar verdik ,Elif ve Ela olacak.Efe ,Elif ve Ela kardeşler olacakalr inşallah Allahım nasip ederse hayırlısıyla.

canım bizlerde sana dua ediyoruz
isimleri hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla gelsinler

8xlfr8.jpg

opuyorumnanaktan Maşallah canım ya...Çok tatlı duruyor...Şimdi benimde mi böyle olacak ya...Allah'ım sen çok büyüksün...

ay bu özel mesaj işi ne zormuş :) üst üste gönderemiyormuşum bekliorum öyle ronyacım sana cvp yazdım ama süremin dolmasını bekliorum :)

ay bu özel mesaj işi ne zormuş :) üst üste gönderemiyormuşum bekliorum öyle ronyacım sana cvp yazdım ama süremin dolmasını bekliorum :)

bende sana yazıyorum ama aynı şeyle karşılaştım :)
hani senin özleme yolluyacağın şeyi ben ona atırum tamammı canım

X