Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşların da söylediği gibi 11. gün yumurtlamışsın gibi görünüyor 10. gün ilişki olduysa tutma ihtimali var 3 gün sonra yani pazartesi veya salı günü adet günün olacak olmazsan bir kan testi yaptırırsın :emir_bebek:

inş tutar,adet olmazsam test yaparım tabi ama olacam gimi.bugün ateşim 36.9 yani düşüşe girdi bile.belirtiler aynı deniliyor ama ben yine de adet olacağımı düşünüyorum.göğüslerim inanılmaz ağırıyor her zamanki gibi,karnımda sancı var,tek fark bugün sağ ayağım ağırıyor nedense,hayırlısı artık.

kızlar bu arada hepinize teşekkür etmek istiyorum cevapladığınız için,başka topiğe yazmıştım kimse selam bile vermedi sağolun çok iyisiniz...

ahhh senin ağzın ne güzel laflar ediyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ancak canım bugün ilk yumurtanın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen
yaptığım gebelik testi negatif çıktı

canım biraz zamana bırak bnce bu ay hamile klcn sen

ÖZLEEEMM napıosunn embriyoların nasıl kaç tane oldular hiç bişey yazmamışşsın transferin ne tatlım ben de kurban bayramında yapıolarsa ozaman tansfer için arıcam bakalım
ronyacımm ateşin çok gusel hadi inşallhh canm yaa
julıacım maaşşallh rabbım korusun bebişlerini ve senii canım nazarlardan kem gözlerden esirgesin benimde biyanım çok istıo ikiz.. transfrden 3 gun once aşılamada yapılacağı için çoğul gebelik olabilirmiş ayy zaman geçmio hayırlısı bakalım:)))))
kıslar irem hiç girmedi değilmi yazın filan çok özledim iremi nasıl neler yapıo acaba..
emeellcimm doğum ne zaman sormustum ama girmemişsin bu aralar

kıslar bu arada ben ateş filan ölçmüyorum halinizi hatrınızı sormaya gelıyorum ama tablolara engel olmuorumdur umarım

cara ateşin hasta olduğun için de yüksek olabilir günün bugün eğer olmazsan bence test yap hemen :)

lightlife bence içtiğin hayıt tohumu etkilemiş seni çok kısa sürdü iki döneminde bu kadar çabuk adet olamazsın bu ay bence bişey yeme,içme :)

g.erkl ateşinde ne sorun var ki belki de yerleşme düşüşü bu daha gününe var yükselir ateşin.

kullanmıcam bişey juliacım bunlar daha çok dengemi bozuyo benim. ilk ay çörek otu bal tarçın kullandım adetim 10 gün gecikti 2. ay soğan kürü yaptım oda 9 gün geciktirdi 3. ay klomen kullandım bişey kullanmadım 4. ay adetimi düzenlesin diye hayıt tohumu kullandım bu sefer adetim yaklaşık 15 gün önce geldi :KK43: aslında düzenleseydi bu ayda kullanacaktım ve polen kullanacaktım.. hatta poleni aldım bile :KK43: eşime mi kullandırsam? nasıl kullansa acaba? keçiboynuzu pekmezide içiyo sabah ve aksam.

benim bu ayki ateş ölçümlerim (sabah dil altından) :

1.gün......36,3
2.gün......36,5
3.gün......36,4
4.gün......36,3
5.gün......36,4
6.gün......36,4 (adetim akşamına bitti)
7.gün......36,6 (uzun yol gittikten sonraki sabah)
8.gün......36,5
9.gün......36,3
10.gün....36,5 :hulya:
11.gün....36,4
12.gün....36,4 (doktor kontrolü yumurtam 17mm)
13.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi belirgin kasıklarda ağrı) :hulya:
14.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi dünkü ile aynı kasıklarda ağrı) :hulya:
15.gün....36,8 (ovulasyon testinde ikinci çizgi silikleşti)
16.gün....36,6
17.gün....37,0 (ölçtükten 2 dk sonra yataktan kalkmadan tekrarladım ölçümü 36,6 çıktı:bbo:)
18.gün....36,6

şu ovulation charts çizelgemi nasıl ekleyeceğim linkini mi kopyala yapıştır yapacağım ?

a>

biozard bence 18-20. gün arasında olmuş artık çatlamış görünüyor :)

taf olmuş artık inşallah pozitifle sonuçlanır :)

kızlar bu ne yaaa durun bırdaha kopyalıyım ates tablosunu.bu nerden cıktı bılmıyorum

biozard bence 18-20. gün arasında olmuş artık çatlamış görünüyor :)

taf olmuş artık inşallah pozitifle sonuçlanır :)

ay inşallah hayırlıysa olmuştur bu ay doktorun dediği zamanlarda çalışmadık canımızın istediği zaman çalıştık :kedi:eek: zamanlar da tam yumurtlama zamanlarıma denk geldi guclubacismile inşallah tutmuştur :ecrin_bebek:

X