Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

daha erken canım ya hemen idrarda çıkmaz ki,sen kendini yok yere strese sokmuşsun dur biraz bekle ikinciye göre test yap.

bence 14. gün olmuş bitmiş olay ama bugün de istersen çalışabilirsiniz,teste göre karar verateşin belirgin artmış,inşallah 13 gün sonra güzel haberler alırsın :)

bugün 15. günüm ve ovulasyon testimde ikinci çizgi silikleşti. Sabahki ateşim de dün ve önceki günküne göre 0,3 derece artmıştı. galiba dediğin gibi ben dün gece veya bu sabah yumurtladım :sm_cool::nazar:

RONYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
BENCE ATEŞİN ÇOK GÜZEL....BİRDAHAKİ AYA DEYİP DURMA LÜTFEEEEEEEEEENNNNNNN

BENCE SEN BU AY ŞEYTANIN BACAĞINI KIRACAKSIN :CüvCüv:

ahhh senin ağzın ne güzel laflar ediyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ancak canım bugün ilk yumurtanın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen
yaptığım gebelik testi negatif çıktı

ahhh senin ağzın ne güzel laflar ediyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ancak canım bugün ilk yumurtanın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen
yaptığım gebelik testi negatif çıktı

ÖFFF BOŞVER O TESTLERİ
BEKLE BİRAZ DAHA :)

:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar...benim bir tüp bebek serüvenim bugün sonlamıış oldu...doktorlar 20-30 yumurta beklerken sadece 6 yumurta toplayabilmişler ve bunllarında 1 tanesi döllenmişti...dilek hanım çok ümitli konuşmadı zaten...bugün tekrar aradı o var olan embriyomuzda bugün bölüünmeyi bırakmış...bir kaç ay sonra tekrar görüşelim dediler...bugün çok ağladım...ben buna hiç hazır değildim yaaa

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar...benim bir tüp bebek serüvenim bugün sonlamıış oldu...doktorlar 20-30 yumurta beklerken sadece 6 yumurta toplayabilmişler ve bunllarında 1 tanesi döllenmişti...dilek hanım çok ümitli konuşmadı zaten...bugün tekrar aradı o var olan embriyomuzda bugün bölüünmeyi bırakmış...bir kaç ay sonra tekrar görüşelim dediler...bugün çok ağladım...ben buna hiç hazır değildim yaaa

canım çok üzüldüm ya.sebebini anlayamadım neden döllenemediki acaba?sizde sperm problemi falan varmıydı?halbuki kaliteli spermleri koyuyolar yumurtaların yanına döllemesi lazımdı.

canım çok üzüldüm ya.sebebini anlayamadım neden döllenemediki acaba?sizde sperm problemi falan varmıydı?halbuki kaliteli spermleri koyuyolar yumurtaların yanına döllemesi lazımdı.
yok canım sperm problemimiz yoktu...ben pko luyum.doktorumda çok şaşırdı...sen bize sürpriz yaptın dedi...çok ilginç dedi...6 yumurtanın hiç birisinin döllenmeyişi çok ilginç dedi...onlarda mantıklı br açıklama yapamıyorlar

duruşah canım üzülme desemde üzülcen biliyorum
ama kısmet değilmiş bence siz eşine detaylı krugerse göre sperm testi yaptırın
morfoloji bozuk olunca döllenme olmayabilirmiş
herşeyde bir hayır vardır
artık relaks ol stresi at ve inşallah 2.tüp bebek denemesine kalmadan kenidliğinden olacak

kızlar nabersiniz ben adet oldum dün akannehir beklenen tarihim 28 eylüldü 16 eylülde oldum akannehir

duruşah canım üzülme desemde üzülcen biliyorum
ama kısmet değilmiş bence siz eşine detaylı krugerse göre sperm testi yaptırın
morfoloji bozuk olunca döllenme olmayabilirmiş
herşeyde bir hayır vardır
artık relaks ol stresi at ve inşallah 2.tüp bebek denemesine kalmadan kenidliğinden olacak
bilmiyorum güzelim yaaa..inan artık hiç ümidim kalmadı...tüp bebekle bile olmuyorsa kendiliğinden imkansız gibi ya..bu nasıl iş anlamadımki...

bilmiyorum güzelim yaaa..inan artık hiç ümidim kalmadı...tüp bebekle bile olmuyorsa kendiliğinden imkansız gibi ya..bu nasıl iş anlamadımki...

ayy saçmalama ben sana kimi anlattım laubali denen arkadaş
yanlış hatılamıyorsam 8 negatif tüp bebek tedavisinden sonra doğal yolla hamile kaldı
bence siz tüp bebeğe bir daha girmeyin yani acele etmeyin
iyi bir doktor bul ve eşin kesinlikle sperm testini tekrarlasın

ayy saçmalama ben sana kimi anlattım laubali denen arkadaş
yanlış hatılamıyorsam 8 negatif tüp bebek tedavisinden sonra doğal yolla hamile kaldı
bence siz tüp bebeğe bir daha girmeyin yani acele etmeyin
iyi bir doktor bul ve eşin kesinlikle sperm testini tekrarlasın
evet bu kez eşimin sperm tahlilinin yapılamsını isteyeceğim...ama daha önce yapılmıştı...herşey normal dedi doktor...tekrarlatayımmı dersn yaaa

evet bu kez eşimin sperm tahlilinin yapılamsını isteyeceğim...ama daha önce yapılmıştı...herşey normal dedi doktor...tekrarlatayımmı dersn yaaa

kesinlikle tekrarlayın bence eşinde bir problem var
senin klomenle yumurtlaman olmuştu
ama döllenme olmadı
tüp bebektede döllenme olmadı
büyük bir ihtimal probelm vardır
krugers yönetimine göre baktırın

kesinlikle tekrarlayın bence eşinde bir problem var
senin klomenle yumurtlaman olmuştu
ama döllenme olmadı
tüp bebektede döllenme olmadı
büyük bir ihtimal probelm vardır
krugers yönetimine göre baktırın