Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ama akıntıda yaşadım bilmiyorumkismile dr yarın der artık neler diycek bakalım

canım bu ay bende akıntı yaşadım testte pozitifide gördüm ama bende çatlamadığını ateşten anladım bi türlü yükselmedi.bi düşüyo bi çıkıyo sürekli.ama bende şöylede bişey var ben testte pozitifi gördüğümde sağ kasığım ağrıyodu.ertesi gün kasığımın ağrısı geçti.2 gün sonra yine ateşim düştü.sol kasığım ağrımaya başladı.işte o sol kasığım hala geçmedi.sanırım çift yumurtladım ve soldaki çatlamadı.ben öyle düşünüyorum ama yinede emin değilim.

geçmiş olsun şekrim ... bebişin kalp atışlarını duyunca nsıl hissettin

Kızlarr yumoşlar toplandı hepinize iyi dilekleriniz çok teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan Çok rahat geçirdim bugünü şükürler olsun Allahıma
Sevgili teyzeleri şimdi daha çok dualarınıza ihtiyacımız var KUZUM a kavuşmam için sadece bir adım kaldı hayırlısıyla

RONYACIM bence ateşinin sabit kalması sorun değil yeterki düşmesin:) gayet iyi :)
umutcum ben de 48 kiloydum ama şimdi 60 kilo oldum galiba :)taşıyorsun merak etme oğlumda 20 kilo aldım ben onu taşıdım ki bunlar da farklı olmayacak doktorum da öyle söyledi yaklaşık 4 kilo doğmuştu oğlum zaten :)

Özlem hadi hayırlısı inşallah tez zamanda kavuşursun bebiş ya da bebişlerine :)
Hilal seni de uzun zamandır görmemiştim inşallah hamile haberini alacaz :)
Emeeell az kaldı ama neler yaptın neler hazırladın bakiim :)

İnşallah juliacım yarın haberlerini almaya başlayacağım inşallah döllenme bölünme vs

juliacım hoşgeldin :) tatil bitti galiba bebişler nasıl sen nasılsın inş. güzel haberler veririm yarın yumurta takibi için doktora gidicem bakalım hayırlısı artık...

ewt cnm bende de bu ay bol kasık ağrısı oldu onu diyorum belkide ikinci çatlamadı çünki akıntıda yaşadım ateşim yükselirken diğeri oldu ve diğerinden sonra yükselme olmadı yumurtlama olmadı diye bir şey söz konusu olamaz olmuştur çatlamamıştır ikinci çünki hep adetim 3. günü ultrosonlarım elimde 16 mm bende bol kasık ağrısı çektim ikinci çatlamamıştır zaten dr gidiyoruım bu gün takıp edecek en garantisi o ateş çok sağlıklı bi yöntem değil hava soğudumu düşüyo yazın sıcaktan artıyo bide dr kontrolünde bakalım opuyorumnanaktan

9. gün:36,6
10. gün:36,3
11. gün:36,2
12. gün:36,3
13. gün:36,3 esnek, yumurta akı gibi, fazla değil
14. gün:36,2 akıntım bol, esnek
15. gün:36,3 ovulasyon testi pozitif esnek ama önceki gün kadar değil.
16. gün:36,2 akıntım biraz daha az, yoğunluk artmış
17. gün:36,3 akıntım azaldı, esnekliği çook çok azaldı.
18. gün:36,2
19. gün:36,4
20. gün:36,5

Bayanlar ateşim çıkmaya başladı. sizce bu neye delalettir???

inş hayırlara delalett olsun :ecrin_bebek: adetine daha var inş yükselir hergün kaçıncı gün adet günün??

inş hayırlara delalett olsun :ecrin_bebek: adetine daha var inş yükselir hergün kaçıncı gün adet günün??

İnşallah canım ya. adetlerim genelde 27 günde bir oluyor. adetimi normalde 24 eylülde bekliyordum ama ovulasyon testine göre 28inde filan olmam lazım heralde.
yalnız çok ümitlenmek istemiyorum. çünkü adet olmaya yakın düşebilir di mi?
yani şunu sormak istiyorum aslında: bu ateş yükselmesi yumurtladığımımı gösteriyor, yoksa döllenmeyi mi?:kedi:

atlanta 18-19.gün arasında ovulasyon tamamlanmış olabilir,bundan sonra ,nşallah daha yüksek olur.

ronyacım ateşin sabitlendi bu çok güzel aslında az kaldı hadi :) akıntın falan nasıl?

Busecan ateş ,havalarla değer olarak değişir ama seyir olarak değişmez,yani çatlama olayı hamilelik olayı belirir ama farklı değerlerde çıkar,bu yöntem bilimsel güvensiz olacağını sanmıorum,sadece tek kişi üzerinde sabit değer söylemek zor o yüzden de farklılıklar olması normaldir.benim değerlerim her ay aynı gidiyordu sadece hamile kaldığım ay değişti.

benim bu ayki ateş ölçümlerim (sabah dil altından) :

1.gün......36,3
2.gün......36,5
3.gün......36,4
4.gün......36,3
5.gün......36,4
6.gün......36,4 (adetim akşamına bitti)
7.gün......36,6 (uzun yol gittikten sonraki sabah)
8.gün......36,5
9.gün......36,3
10.gün....36,5 :hulya:
11.gün....36,4
12.gün....36,4 (doktor kontrolü yumurtam 17mm)
13.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi belirgin kasıklarda ağrı) :hulya:
14.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi dünkü ile aynı kasıklarda ağrı) :hulya:
15.gün....36,8 (akşam üstü ovulasyon testini yapacağım)

şimdi yumurtam bugün mü çatladı demek oluyor bu yoksa dün mü?:uhm: bu akşam ara verip yarın akşam çalışma :hulya: yapsam faydası olur mu acaba bilmiyorumkismile

julia canım sanırım bu ayda yok
bugün sabah ilk idrarımla gebelik testi yaptım negatif
bugün ilk yumurtanın çatlamasının üzerinden 12 gün geçti
2.yumurta çatlayalıda 10 gün oldu
olsa çıkardı diye düşünüyorum
bol bol kasık ağrım var onun dışında bişey yok
yani belirgin bir akıntı artışı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…