Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia canım sanırım bu ayda yok
bugün sabah ilk idrarımla gebelik testi yaptım negatif
bugün ilk yumurtanın çatlamasının üzerinden 12 gün geçti
2.yumurta çatlayalıda 10 gün oldu
olsa çıkardı diye düşünüyorum
bol bol kasık ağrım var onun dışında bişey yok
yani belirgin bir akıntı artışı yok

iki yumurta mı çatladı sende 2 gün arayla:uhm: iki yumurtan olduğunu doktor mu söyledi nasıl anladın bilmiyorumkismile

benim bu ayki ateş ölçümlerim (sabah dil altından) :

1.gün......36,3
2.gün......36,5
3.gün......36,4
4.gün......36,3
5.gün......36,4
6.gün......36,4 (adetim akşamına bitti)
7.gün......36,6 (uzun yol gittikten sonraki sabah)
8.gün......36,5
9.gün......36,3
10.gün....36,5 :hulya:
11.gün....36,4
12.gün....36,4 (doktor kontrolü yumurtam 17mm)
13.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi belirgin kasıklarda ağrı) :hulya:
14.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi dünkü ile aynı kasıklarda ağrı) :hulya:
15.gün....36,8 (akşam üstü ovulasyon testini yapacağım)

şimdi yumurtam bugün mü çatladı demek oluyor bu yoksa dün mü?:uhm: bu akşam ara verip yarın akşam çalışma :hulya: yapsam faydası olur mu acaba bilmiyorumkismile

canım yumurtan çatlamıştı olabilir 13. veya 14.gün
ama çatlamamışta olabilir
sen ateşini ölçmeye devam et bir kaç güne netleşir

iki yumurta mı çatladı sende 2 gün arayla:uhm: iki yumurtan olduğunu doktor mu söyledi nasıl anladın bilmiyorumkismile

canım evet iki yumutam vardı
yumurtlama ilacı içiyordum
ama sanırım olmadı bilmiyorumkismile

canım yumurtan çatlamıştı olabilir 13. veya 14.gün
ama çatlamamışta olabilir
sen ateşini ölçmeye devam et bir kaç güne netleşir

12. gün 17mm olan yumurta 21 mm i geçmeden çatlayamaz değil mi ? yani 21 mm e de 14 veya 15. gün gelir değil mi ? yani doktor da cumaya kadar çatlar demiştifisfisfis eğer sabah çatladıysa bu yarın akşam yapacağım çalışmanın :hulya:bir etkisi olur mu:ecrin_bebek:

canım evet iki yumutam vardı
yumurtlama ilacı içiyordum
ama sanırım olmadı bilmiyorumkismile

iki yumurta birden atmışsın tüplerine şansın bizimkinin 2 katı neden olmadığını düşünüyorsun yaptığın idrar testine göre diyorsan bence hormonların idrara hemen geçmez o yanıltır seni adet günün gelmeden belli olmaz ki ateşin şu durumda çok iyi seyrediyor opuyorumnanaktan:nazar: ikizin bile olabilir :ecrin_bebek:

kızlar benım tablomda boyle.bugun 11. gunum.dun dr. a gıttım yumurtam solda 1 tane ve 18mm dedı.2-3 gune catlar dedı.bırde progestan verdı yıne.bendekı luteal faz defektı nasıl olcak hep progestanmı kullanıcam dedım.luteal faz defektı olması ıcın yumurtanın catlamaması gerek dedı.senın yumurtan catlıyor sende oyle bısı yok dedı.sadece gebelıgı desteklemek ıcın verıyorum progestanı dedı.yanı sorun degılmıs yumurtamın gec catlaması.hamıleleık olmazsa ne yapıcaz dedım.ılerı tetkıklerı ıstycez dedı.neler dedım hormon testlerı rahım fılmı dedı.ben onları yaptrdım normal cıktı hepsı dedım.ozaman bır problem yok sende dedı.ama esının morfolojısı cok dusuk.onun yukselmesı gerek amelıyattan 3- 5 ay ıcerısınde dedı.bakalım kasımda test yaptrcaz ne cıkıcak.

312219 Ovulation Charts

julia canım sanırım bu ayda yok
bugün sabah ilk idrarımla gebelik testi yaptım negatif
bugün ilk yumurtanın çatlamasının üzerinden 12 gün geçti
2.yumurta çatlayalıda 10 gün oldu
olsa çıkardı diye düşünüyorum
bol bol kasık ağrım var onun dışında bişey yok
yani belirgin bir akıntı artışı yok

daha erken canım ya hemen idrarda çıkmaz ki,sen kendini yok yere strese sokmuşsun dur biraz bekle ikinciye göre test yap.

benim bu ayki ateş ölçümlerim (sabah dil altından) :

1.gün......36,3
2.gün......36,5
3.gün......36,4
4.gün......36,3
5.gün......36,4
6.gün......36,4 (adetim akşamına bitti)
7.gün......36,6 (uzun yol gittikten sonraki sabah)
8.gün......36,5
9.gün......36,3
10.gün....36,5 :hulya:
11.gün....36,4
12.gün....36,4 (doktor kontrolü yumurtam 17mm)
13.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi belirgin kasıklarda ağrı) :hulya:
14.gün....36,5 (ovulasyon testinde ikinci çizgi dünkü ile aynı kasıklarda ağrı) :hulya:
15.gün....36,8 (akşam üstü ovulasyon testini yapacağım)

şimdi yumurtam bugün mü çatladı demek oluyor bu yoksa dün mü?:uhm: bu akşam ara verip yarın akşam çalışma :hulya: yapsam faydası olur mu acaba bilmiyorumkismile

bence 14. gün olmuş bitmiş olay ama bugün de istersen çalışabilirsiniz,teste göre karar verateşin belirgin artmış,inşallah 13 gün sonra güzel haberler alırsın :)

ilke göre 11. gün öğrenmiştim ama eğer senin ikinci döllenmişse zaten şuan çıkmaz,14. günü bekle bence

2ce44e Ovulation Charts

benim tablom buydu ben erken test yapmışım aslında ama ikiz olduğu için çıktı bir de herkeste aynı hızda ve değerde hormonlar belirmior biliorsun sen dua et bol bol,inşallah olacak.

2ce44e Ovulation Charts

benim tablom buydu ben erken test yapmışım aslında ama ikiz olduğu için çıktı bir de herkeste aynı hızda ve değerde hormonlar belirmior biliorsun sen dua et bol bol,inşallah olacak.

canım senin ateşinde baya güzelmiş yani bu tabloya göre bir şey olduğu belli
canım benim eşimin spermlerinde hareket problemi çıktı
yani harektsiz sperm çok bu ay yeni ilaç içmeye başladı
belki daha etki etmedi vitamin
umarım önümüzdeki aya olur

ben Emelden duyduğumu yaptım,her gün akşam türk kahvesi pişirdim yanına da bir tane keçiboynuzu koydum sen de ilave edersin bunları :) hiç belli olmaz kaliteli bir sperm lazım geri milyonlar boş biliyorsun :)hayırlısı inşallah

Benim sadece o ay ateşim değişikti ,belki örnek olur burdaki herkese.

bence 14. gün olmuş bitmiş olay ama bugün de istersen çalışabilirsiniz,teste göre karar verateşin belirgin artmış,inşallah 13 gün sonra güzel haberler alırsın :)

1-2 saat sonra tekrar yapayım ovulasyon testi bakalım ne çıkacak kasıklarım da hala ağırıyor kafamçokkarıştı hayırlısı inşallah :Saruboceq::nazar:

Benim özellikle 15. günden sonra hiç geçmeyen sol tarımda bir kasık ağrım oldu,o hala var hala sol tarafım ağrıyor batıyor.sezeryan bölgesiyle ilgiliymiş şimdiki .
Bir de çok fazla gaz sancısı çektim ben,resmen kıvrandırdı beni,akıntı da vardı bol bol,tabi ben iki kat yaşamışım her şeyi anlayamamışım :)

ben Emelden duyduğumu yaptım,her gün akşam türk kahvesi pişirdim yanına da bir tane keçiboynuzu koydum sen de ilave edersin bunları :) hiç belli olmaz kaliteli bir sperm lazım geri milyonlar boş biliyorsun :)hayırlısı inşallah

Benim sadece o ay ateşim değişikti ,belki örnek olur burdaki herkese.

sağol canım inşallah
zaten bu ay senden duyduğum gibi
sert türk kahvesi yaptım içirdim eşime
umarım önümüzdeki aya :Saruboceq:

2ce44e Ovulation Charts

maşallah tablon güzelmiş senin de :nazar: demek ikiz annesisin ay ne güzelopuyorumnanaktan yumurta takibinde çoğul yumurta ürettiğini biliyor muydun ? yoksa hamile kaldığını öğrendiğinde mi öğrendin ikiz bebek beklediğini?

X