Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tmm cnm kesinlikle gitcem sağol karşılaşırmışız orda ama tanırmıyız ama sakın tanırsan kk deme eşim bilmiyo kaydirigubbakcemile3

ciddiyim buse dr git hemen o sana tamam derse başla daha adet olmadın herşey olabilir neşe de de çıkmamıştı kan tahlilinde dr gitti hamile çıktı riske girmeeee

Slm size birşey soracagım ilişki sonrasında akıntı ile karışık kan gelmesi normal mi korunmuyoruz bu konuyla ilgili link bulamadım size danışayım dedim bu durum belirti olabilir mi

emelcim dr dedi ama muayene olmadım devlet hastanesine gittim özel dr regl olunca gitcektim

Slm size birşey soracagım ilişki sonrasında akıntı ile karışık kan gelmesi normal mi korunmuyoruz bu konuyla ilgili link bulamadım size danışayım dedim bu durum belirti olabilir mi
zorlamadan olabilir yeteri kadar kayganlık oluşmamışsa vajinada tahriş olmuştur ama her il,şkide oluyorsa rahim ağzında yara olabilir dr gitmeni tavsiye ederim bu durumda
tmm cnm dr gideyim ama kan tahlılınde çıkardı emelcim ya

belli olmaz buşiler buse sen dr git durumu anlat muayene ol başla derse başlarsın tamam mı

önce muayeneeeeee busecim çünkü vücudunda ne olduğunu ne bittiğini bilemezsin neden adet olmadığını bilmiyoruz kist mi var bebek mi var değil mi içini göremiyorsak kafamıza göre ilaç kullanmamak gerekir dimi ki sen de düzensizlik yoktu önceden

tmm cnm cmt si randevu alayım opuyorumnanaktan

negatif kızlar forlutal içicem hormon yapruıcam 3. gün özel dr gitcem bu sefer ronyacım konuştuğumuz dr gidicem

senin daha önce yumurtlama problemin var mıydı negatif çıkmasına çok üzüldüm:çok üzgünüm:

senin daha önce yumurtlama problemin var mıydı negatif çıkmasına çok üzüldüm:çok üzgünüm:

cyclo kullanıyordum bebek isteyince düzensizlik başladı ama bir ay bıraktım 30. gün geldi adetim bu sefer bırakınca uzadı bilmiyorum ben cmt si gideyim de takıbe başlıycam zaten

busecim kesinlikle loveliye katılıyorum
içerde ne olduğunu bilmeden ilaç kullanmak çok yanlış
önce bi dr. danış mutlaka seni yönlendirecektir..
evet kanda çıkmaması çok düşük bi ihtimal ama hayatta ne nasıl olacak bilmek zor
heran süprizler çıkabilir karşımıza
bebek isteyen biri olarak bu durumu riske atma..

tmm cnm muayene olayım deliririm valla bişey çıkarsa kaydirigubbakcemile3 milyonda bir olan bana denk gelirmi yarabbimmm opuyorumnanaktan

busecim biliyorsun ben 50 güne yakındı adet olmamıştım
doktora gittiğimde bana duphastan ilaç verdi
ve dediki olsaı bir gebelik varsa tutunmasını sağlar bu ilaç
eğerki gebelik yoksa bitince adet olursun dedi
yani bizim negatif kabul ettiğimiz durumlarda vücud belkide gebeliğe hazırlık aşamasındadır bilemeyiz
o kadar bekledin cumartesi doktora gidene kadar bekle
canım birde güncel ateş tablon varsa bakabilirmiyim

kızlar size bir haber bugün özlem arkadaşımızn yumurtaları toplandı
maşşalah yumurtaların sayısı iyiymiş
kendisi iyi tabi ağrıları var hala
inşallah güzel haberler alıcaz özloşumdan

ayy hadi inşallah sağlıklı sıhattli tatlı bebişler gelir..

tmm cnm muayene olayım deliririm valla bişey çıkarsa kaydirigubbakcemile3 milyonda bir olan bana denk gelirmi yarabbimmm opuyorumnanaktan

hahaha olurmu olur
bu arada kendini hiç bir şeye şartlandırma
hayırlısı neyse o olsun diyelim canımm..

Selam hatunlar...Nasılsınız...Bugün yine dr...Dün kontrolüm vardı 2 kasığımın arası ağrıdığını söylemiştim dün idrar testi istemişti bugün sonuç için gittim...İdrarda mikrop varmış...Antibiyotik verecekti ama vermek istemedi...İdrar kültürü istedi salı günü sonuç çıkacak...

slm kızlar nasılsınız özlemin bugün yumurtaları toplanmış çok sevindimmmmm Allah emeğini boşa çıkarmaz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…