Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

slm kıslar nbrsınız bakalım
ÖZLEMcim canım ağrıların iyice artmıştır şimdi mısır patlıo gibi birer birer çatlıcak yumoşların ve yarın toplacaklar hiçbişey hissetmıosun bi iğne yapıolar azcık başın dönüo gibi oluo sonra uyuosun uyanıosun hersey bıtmış artık kulağın tlfda hergun haber beklıosun döllenmişmi kaça bölünmüş:))))ayy canım benımm alhh yardımcın olsun cok yakınsın bebeişine
RONYAcım canım az kalmıs senın test gunude ateşin güzel hadi bu ay olmustur inşalllah
JULIACIM sen napıosun topalak oldunmu artık:)))))ayy biz de görürmuyuz o gunleri bende sabırsızlanıorum ıkı minik kuzuşum beklıo beni ama anneleri onları almaya gidemıo tatılım yok yarıyıl tatılıne kadar:))
guzelgun tebrikk ederimm çok güzel bir haber allh kucağına almayıda nasip etsin
kıslar benımde kasık ağrılarım vardı kist olur demişti dr zaten ama burdaki doktor vajinal değilde karnımdan baktı 20 mm ıkı tane varmıs kistmi folikulmu o bellı olmaz şimdi dedi reglımın 8. gunuydu diğer reglının 2.gunu gel dedi ama karnımdan anlaşılırmı ya yanı bu ay kı folıkul kaç mm diğer ay okadar iğne oldum doktorum birden fazla folıkul olur demıstı bu ay için anlamadım ben ya adam bı bakamadı vaginal olarak
bide 20 mm olanlar bu aykı folikülse diye ovulasyon testı yaptım o gun negatıftı bugun 10.gun yıne negatif ama bugun akıntım vardı valla ben bişey anlamadım bu arada kasıklarımda çok ağrı var

umutcum beni gören herkes günün çok yakın herhalde dior :)
Ben de daha 3 ay var deyince allah yardımcın olsun diyorlar:) kocaman ve sivri bir karnım var ama bir de çok ağır hareketlerim gören direkt doğum halindeyim sanıor :)

Sizlerin de haberlerini alacaz inşallah çok sevinecem o zaman,merakla okuyorum her gün

umutcum canım iyi dileklerin için sağol
benim anlamadığım bazı doktorlar neden karından bakar ki
en iyi vajinal ultrason daha detaylı bilgi verir
umarım yumurtadır ve çatlamıştır
ve bebiş kendiliğinden gelir inşalalh

kızlar arık işe başlıyorum izin sürem bitti kendinize iyi bakın arada sırada girmye çaışıcam

pardon usttekı ynlıs oldu dogru tablom bu.bugun saat 7 de 36.3 cıktı atesım dun sabah 36.6 idi

ronya nbr canım.bugun dr. a gıtcem yıne baktrcam yumurtalarıma ne kadar olmuslar.gercı 3 gun once bıttı reglım.bugun 10. gun um

negatif kızlar forlutal içicem hormon yapruıcam 3. gün özel dr gitcem bu sefer ronyacım konuştuğumuz dr gidicem

hayırlısı olsun canım hiç üzülme
hüseyinn beyi tanıdığın için eminim bana teşekkür ediceksin
süper bir doktor ben ona gittiğimden beri moralim çok iyi

hayırlısı olsun canım hiç üzülme
hüseyinn beyi tanıdığın için eminim bana teşekkür ediceksin
süper bir doktor ben ona gittiğimden beri moralim çok iyi

bana zaten arkadaşım tavsiye etti sen 3. kişisin onun seyasinde kız hamıle şu an bende gideyim regl olunca gideyim kaçıncı günü takıbe başlıyım ???

bana zaten arkadaşım tavsiye etti sen 3. kişisin onun seyasinde kız hamıle şu an bende gideyim regl olunca gideyim kaçıncı günü takıbe başlıyım ???

canım ben senin gibi henüz adet olmamışken gittim
adetin 3.günü tekrar çağırdı
sonrasında toplam 4 kere kontrole gittim sürekli yumurtalar takip edildi
ve o kadar çok gitmeme rağmen bir kere muayene ücreti ödedim
yani hiç paracı bir doktor değil
ayrıca çok titiz,çok güler yüzlü ve bir psikolog gibi hastasına çok moral veren biri
umarım senide benide doğurdun hüseyin bey :dance:

inş cnm ya ücret nasıl ödemeyin mi diyolar utanırım ben nasıl oluyo o ben şimdi gitmiyim diyorum tahlıl sonuçlarından sonra regl 3. günü gitsem sence yoksa gideyim mi

söktürücü kullanmadan önce dr git buse sakın sen başlama önce baksın sana sonra dr iç derse içersin

inş cnm ya ücret nasıl ödemeyin mi diyolar utanırım ben nasıl oluyo o ben şimdi gitmiyim diyorum tahlıl sonuçlarından sonra regl 3. günü gitsem sence yoksa gideyim mi

canım gidiyorsun bekleme salonunda bekliyon
ve sonra seni randevu sırana göre çağıyolar
girerken bir ödeme yapmıyorsun
doktorla görüşüp muayne olduktan sonra
doktorun odasının hemen yanında sekreterlik var oraya uğruyorsun
ve ücret ödüyorsun 100 tl ücreti
git çok rahat bir ortam hemşirelerde çok güler yüzlü
eminim çok memnun kalacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…