Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayrıca 30 ocak ile 3 şubat arası yaptığım ovulasyon testleri de negatif çıktı.çok ilginç bir durumdayım yani

benden tavsiye düzensiz ovulasyonu olanlar için ovulasyon testi pek işe yaramıyor.

off ya benim ateşim 36,7 önce 36,6 ya düştü.bu sabahta 36,5 olmuş adet olucam galiba.moralim bozuldu yaa.

Kizlar Sabrimizi Zorluyoruz Gibi Geliyor Allah Hepimize Yardim Etsin
Bu Ay Hamiş Kalmiş Olalim
Allahim Benim Bebişimide Yolla Artik Bana

ayrıca 30 ocak ile 3 şubat arası yaptığım ovulasyon testleri de negatif çıktı.çok ilginç bir durumdayım yani

merhaba canım benimde adetlerim düzensizdir. bende ovulasyon testi kullandım bu ay. benimki 8 testti 5 değil. ilginç olan ben adetimin 19. günü yumurtladım. tam fırlatıp atacaktımki çift çizgi belirdi ovulasyon testinde. biraz geç yumurtadım.:hooray:

merhaba dıptısdıptıs.haklısın geç yumurtlamış olabilirim çünkü 33 günde 1 adet oluyorum.senin testin markası nedir.ben medismart yapmıştım paketten 5 adet çıktı.

bazen 33 bazen 31 günde hatta 34. günde adet oluyorum.hem ovulasyon testinden hem de vicut ısısı ölçümlerinden net sonuç alamadım.bu kahrolası ovulasyon nezaman söyleyebilecek doktor varsa gideyim.bu konuda bi doktordan yardım alanınız varsa bana yardım etsin lütfen.nnnoluuur

canım özel mesajın kapalı. tarif edeceğim şekilde aç ben sana alabileceğin yeri vereyim. ben internetten alıyorum.

kontrol paneliniz bölümünden gir ayarlarınız bölümüne tıkla özel mesajlaşma bölümünden özel mesajlaşma bölümüne tıkla. ""Sadece arkadaş listemden ve moderatörlerden özel mesaj almak istiyorum."" bölümü boş kalsın aşağıdan kaydet de. yapınca burdan haber ver ben sana yardımcı olayım :dance:

Bencede 31 Ocak'da yumurtlamışsın.Sonraki 3 günde ısın yüksek olarak devam etmiş. :teytey: Bu da doğruluyor.
Peki ovulasyon testini ne zaman ve nasıl yaptın?
Bende medi smart kullanyorum ve hiç sorun yaşamadım. Hatta dün çift çizgiyi yakaladım ::dance:

:hooray:cnm tebrıkler. darısı bızım basımıza artık. sende ısı takıbı yapıyomuydun

kızlar öncelikle yardımlarınıza teşekkür ederim.ovülasyon testini 30,31,32,33,34. günlerde yaptım ve hep negatifti.bekleyip görücem.tüm testlerdeki tüm çizgilerden şimdiden nefret ettim.ne zor şeymiş çocuk yapmak.

bi takvim oluşturuyorsanız beni de ekleyin 16 şubat.ateşim yükseldiğinden beri göğüslerim müthiş acıyor ve gergin bu neye işaret sizce.

panoran seni de tebrik ederim valla o çift çizgi bende hiç olmadı peki silik mi belirginmiydi şu ikinci çizgi ve nekadar zaman sonra çıktı.

kızlar ya benim ısımda bi sorun var bi düşüyo bi çıkıyo enson adetim 16 oacktı yumurtlamam şimdiye kadar olmuştur hep düşüktü ısım 2 gün önce yükseldi 36,4 oldu bi gün sonra 36,6 dün 36,1 oldu bugün yine 36,7 hiç bişey anlamadım bu işten..

özlemqqq kaç günde bir adet görüyorsun.eğer 30 günün üzerindeyse geç yumurtlamış olabilirsin.çünkü yumurtlama sırasında düşüp sonra yeniden çıkması gerekiyormuş.

slm cnm normalde 31 di geçen ay 5 gün geçti 35 gün oldu ....tuhaf valla bi düşüp bi çıkıyo.

canım demekki bazen geç yumurtluyorsun.ben 3 aydır bebek istiyorum.bu planları yapmaya başladığımdan beri hiç zamanında adet olmadım.psikolojik olrak kendimizi etkiliyoruz.geçen ay bende de aynı şey oldu.bende 35. gün yani 16 ocakta adet oldum.

bencede öyle cnm da bu ateşimi anlayamadımbi gün çok yüksek bi gün çok düşük yani hangi gün yumurtladım anlayamadım. badecim sendemi 20 şubatta adet olacaksın günler hiç geçmiyoki belki daha erken olur ha ne dersin inşallah hiç olmazdaaaaaaaaaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…