Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Salı akşamı hafif silikti, dün akşam baya koyu idi.
Kaç aydır yakalıyorum da, bi işe yaramadı henüz. sırnaşık şey

Hep aynı saatlerde yapılmasını ve en az 3 saatlik idrarla yapılmasını öneriyorlar.
Bunlara dikkat ediyorsun değil mi ?a.s.

Merhaba Panoran geriye dogru okudum da bizim adet donemimiz seninle aynı zamanlarda benim dun ve bugum isim 36.1

Peki hiç artış oldu mu? Yumurtlama zamanlarımız farklı olabilir.
Benim genelde oynuyor çünkü...
Yumurtlamadan sonra max. 14 gün içinde regl oluyorum.

:hooray:cnm tebrıkler. darısı bızım basımıza artık. sende ısı takıbı yapıyomuydun

Evet son 2 aydır yapıyorum bende.
Daha pek bi yararını görmedim ama deniyoruz işteyerimseniben
Darısı tüm yumurta bekleyenlerin başına sırnaşık şey

anne olmak isteyen arkadaslar bu baslık altından gün gün yaptıgımız ölçümleri yazalım.belki işe yarar da bizler de hamiş oluruz.:emir_bebek:

canım şu vücud ısısı ölçme değil de akıntınızın en yoğun olduğu günleri takip edin bende akıntınızın en yoğun ve böyle iki parmak arasında uzuyor sıvı gibi değil yani ben onu kontrol ediyordum o ay çok yoğundu ve ben o ay hamile kaldım bir deneyin ovulasyon testi falanda aldım ama işe yaramıyor vucud gerekli sinyali gönderiyor zaman o günlerde aşırı enerjik oluyor insan yani bende böyleydi umarım tez zamanda sizlerde hamiş olursunuz öptüm sizi
a.s.

canım şu vücud ısısı ölçme değil de akıntınızın en yoğun olduğu günleri takip edin bende akıntınızın en yoğun ve böyle iki parmak arasında uzuyor sıvı gibi değil yani ben onu kontrol ediyordum o ay çok yoğundu ve ben o ay hamile kaldım bir deneyin ovulasyon testi falanda aldım ama işe yaramıyor vucud gerekli sinyali gönderiyor zaman o günlerde aşırı enerjik oluyor insan yani bende böyleydi umarım tez zamanda sizlerde hamiş olursunuz öptüm sizi
a.s.

Güzel diyorsun ama bende onu hiç yapamıyorum işte:1no2:
Hem rahatsız edici, hem de hepsi aynı gibi geliyor :smiley-cool:
Farkı bulamıyorum malesef benneyaptımki

Güzel diyorsun ama bende onu hiç yapamıyorum işte:1no2:
Hem rahatsız edici, hem de hepsi aynı gibi geliyor :smiley-cool:
Farkı bulamıyorum malesef benneyaptımki

yok canım hepsi aynı olur mu zaten 3-4 gün falan sürüyor gün aşırı ilişkide bulunman lazım o zamanları adetin tam oratasına denk geliyor mutlaka birinden birinde tutuyor canım bir dene istersen birsey kaybetmezsin ya yerimseniben

kızlar ya bana yardımcı olurmusunuz bişey sormak istiyorum benim adetim 5 şubatta bitti 2 gündürde akıntım var ve bu iki gündede ısımı ölçtüm biri 35.9 diğeride 36 sizce adet bitiminden hemen sonra yumurtllama olabilir mi :uhm:akıntı falanda olunca sorim dedim şimdiden tşk kızlar

yok canım hepsi aynı olur mu zaten 3-4 gün falan sürüyor gün aşırı ilişkide bulunman lazım o zamanları adetin tam oratasına denk geliyor mutlaka birinden birinde tutuyor canım bir dene istersen birsey kaybetmezsin ya yerimseniben

Bu ay onuda takip etmeye çalıştım. :smiley-cool:
Birde bende genel olarak bir kuruluk var, (fazla detay oldu ama) belkide ondan tam anlayamıyorum...

kızlar bana yardım edin ateşim yükseldiğinden beri (yani tahmini ovulasyondan sonra)göğüslerimde acıma var.damarlar belirginleşti.ara sıra da sızlama oluyor.başınıza hiç böyle bişey geldi mi??????neyin nesi anlamadım.bu insanı gereksiz yere umutlandıran şeylerden nefret ediyorum.hayal kırıklığı berbat bişey.

dlsd82 bende de öyle aynı anlattığın gibi olmuştum ve adetim 8 gün geçince çift çizgiyi gördum inşallah sen de hamişsindir:teytey: :emir_bebek:

kilcikızı ahhhhh nerde inşallah ne çok isterdim.çok teşekkürler moralin için.

canını sıkma arkadaşım biz böyle her ay maceraya başlarız.yalnız değilsin.ayrıca dur baklım hemen belli olmaz öyle.yelkenleri hemen suya indirmeyelim.bizim yaramaz bebişler biraz inat edecek belliki:)

canını sıkma arkadaşım biz böyle her ay maceraya başlarız.yalnız değilsin.ayrıca dur baklım hemen belli olmaz öyle.yelkenleri hemen suya indirmeyelim.bizim yaramaz bebişler biraz inat edecek belliki:)

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM. BENİM LEKELENMELER GELMEYE BAŞLADI 2 GÜNE KADAR SÖKER O YÜZDEN KESİN KONUŞABİLİYORUM HER AY OLAN ŞEY BU
AMA DURMAK YOK TABİKİ BEN MÜCEDEYE DEVAM EDECEĞİM BEBİŞİM GELENE KADAR İNŞALLAH O DA BENİ ÜZMEZDE GELİR ARTIK ALLAHIN İZNİ İLE

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM. BENİM LEKELENMELER GELMEYE BAŞLADI 2 GÜNE KADAR SÖKER O YÜZDEN KESİN KONUŞABİLİYORUM HER AY OLAN ŞEY BU
AMA DURMAK YOK TABİKİ BEN MÜCEDEYE DEVAM EDECEĞİM BEBİŞİM GELENE KADAR İNŞALLAH O DA BENİ ÜZMEZDE GELİR ARTIK ALLAHIN İZNİ İLE

canım insallah düşündüğün gibi olmaz. :teselli:
ben de 5 gündür yeni tabloya basladım.tablo biraz dolsun ben de paylaşıcağım.inşallah bebişler bu ay gelir.:emir_bebek:

selam kızlar hepinize benim durumu değerlendirebilirmisiniz yaaa kafayı yedim valla iyice anlamaya çalışıorum ama anlamıyorum...adetin biitiği günden sonra birden o kadar yükselmesi benim adetin son günü yumurtladığım anlamına gelebilirmi?
30.01 adetimin bittiği gün ..........35,9
31.01.....................................36,3
01.02.....................................36,1
02.02....................................36,1
03.02....................................36,1
04.02....................................36,0
05.02.....................................36,1 şiddeli yumurtalık ağrısı vardı ?
06.02......................................36,2
07.02......................................36,2
08.02.......................................36,3

berilcim hemen adet bitiminde yumurtlama olacagını hiç sanmıyorum.daha yumurtlama olmamış bana kalırsa ama bugun yarın olur

selam kızlar hepinize benim durumu değerlendirebilirmisiniz yaaa kafayı yedim valla iyice anlamaya çalışıorum ama anlamıyorum...adetin biitiği günden sonra birden o kadar yükselmesi benim adetin son günü yumurtladığım anlamına gelebilirmi?
30.01 adetimin bittiği gün ..........35,9
31.01.....................................36,3
01.02.....................................36,1
02.02....................................36,1
03.02....................................36,1
04.02....................................36,0
05.02.....................................36,1 şiddeli yumurtalık ağrısı vardı ?
06.02......................................36,2
07.02......................................36,2
08.02.......................................36,3

Daha yumurtlamamışsın, takibe devam a.s.

bu ay ısılarımda bir garip gidiyor, sizce hangi gün yumurtladım kızlar...

1. gün - 36.5
2. gün - 36.5
3. gün - 36.5
4. gün - 36.4
5. gün - 36.7
6. gün - 36.5
7. gün - 36.4
8. gün - 36.4
9. gün - 36.4
10. gün - 36.2
11. gün - 36.5
12. gün - 36.5 (normal saat dışında ölçüm)
13. gün - 36.2
14. gün - 36.2
15. gün - 36.6- pozitif ovulasyon testi
16. gün - 36.5
17. gün - 36.7- bugün

bir ortak yanımız daha bende senin gibi akıntı tesbiti yapamıyorum.. yani siklusumda ayrı zamanlarda bir iki kez yapışkan halini alıyor.. o yuzden kafam karısıyor..

Aynen :)

hiç tariflerdeki gibi olmuyor, anlayamıyorum o yüzden... :1no2:

X