Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çok soru soru soruyorum farkındaym ama aklıma yine bişey takıldı idare edin kızlaryerimseniben.regl öncesi ateş düşüyo ya kaç dercelik bi düşüş oluyo acaba.ateş ölçme yöntemini kullananlar söyleyebilirmi.mesela benim 36,7 den 36,6 düştü.bunun gibi örneklersek bizlere faydası olur belkifisfisfis

kızlar ya kaç gündür ateşim 36.7 ve 37.3 arasında gidip geliyor. adetime daha 6 gün var. uff bu ateş düşmeye ne zaman başlıyor eğer gebelik yoksa benneyaptımki

dıptıs benimde bugün yarın olmam gerekio ama çok bi düşüş yok.bekleyelim bakalım nolucak.

ya bide bana daha adete 8 gün kala kan testi yaptılar negatif çıktı. acile gitmiştim migren için , dr gebelik varsa ona göre ilaç yapalım dedi kan testi yaptı. sonra sordum soruşturdum olurmu öyle şey daha yumurtlayalı 4 gün olmuşken çıkmaz dediler. kendi doktorumda kızdı neden hemen yaptılar diye!klava: özel hastaneydi sanırım para çarpmak için yaptılar bugün bir kaç prof a sordum kadın doğumcu. ilişkiden ancak 7-10 gün geçmesi lazımki anlaşılsın dediler :mymeka: tüüü benim duygularımla oynayanlara tüüüü klava:

evet canım onlar parayı alalım gerisi önemli değil mantığıyla bakmışlar sanırım.bende kan testi yaptırmak için gittim adetime 4 gün vardı yapmadılar.adetin geçsin öle gel dediler.orasıda özel hastaneydi.biraz insaf lazım iştee.herkesde olmuyo maalesef.

ne kadar insafsız bunlar !!! para uğruna duygularımızla hatta sağlığımızla oynuyorlar tüüü bunlara tüüü klava: ya gerçekden varsa tutki ben ilaç alsaydım. hay Allah'ım ya bu ne vicdansızlık. klava:

canım 1 derecelik düşüş önemli değil.mesela ben adet olacagım zaman 3 derecelık düşüş oluyor sürekli.yani atesin su anda çok iyi.insallah böyle devam eder.

kızlar ya kaç gündür ateşim 36.7 ve 37.3 arasında gidip geliyor. adetime daha 6 gün var. uff bu ateş düşmeye ne zaman başlıyor eğer gebelik yoksa benneyaptımki

canım ates 1 -2 gun öncesınden düşer.bazen suprız yapıp adet olacagın gun de düşebiliyor aniden.yerimseniben

KIZLAR MERHABA 04.02 YANİ DÜN AKŞAM 2 DAMLA PEMBE LEKE GELDİ
BUGÜN ATEŞİM

19 GÜN 36,9

HAYIRLISI ALLAHTAN KIZLAR DUA EDİN ATEŞİM DÜŞMESİN VE BEN HAMİŞ OLAYIM

inşallah elifçim hamişsindir biz de güzel haberlerini alırız. :)
ateşi nerden ölçüyorsunuz ben de bugün başlıyorum ölçmeye. dil altına mı koyuyorsunuz dereceyi_?
evet dil altından, her sabah, yataktan kalkmadan önce ve aynı saatte

Yumurtlama Takibi Için Başlamiştim Ateş ölçmeye Ve Regleye Kadar Da Devam Edeceğim Inşallah Regleyi Görmem Ve Hamişimdir

arkadaslar tabloya gore ne zaman yumurtlama olmustur. sankı olmamış gıbı dımı:çok üzgünüm:

arkadaslar tabloya gore ne zaman yumurtlama olmustur. sankı olmamış gıbı dımı:çok üzgünüm:

Evet sanki olmamış gibi...
Kaç günde bir regl oluyorsun peki? Uzun mu arası?
Birde hergün aynı saatte alıyorsun di mi ölçümlerini? Çok sordum ama sırnaşık şey
Son olarak da, ölçümlerden emin olmak için ilave ovülasyon testide kullanabilirsin.
Ben öyle yapıyorum. Sağlama gibi oluyor ve vücudunu da tanıyorsun. a.s.

canım ben de yumurtlama takibi için ölçüyorum şimdiye kadar hiç denememiştim ama artık üstüne düşücem biraz. ovulasyon testi de almayı düşünüyorum ama o ne kadar işe yarıyor bilmiyorum.
Hamile kalmayı garantilemiyor tabiki, bende olmadı en azından ama
yumurtlayıp yumurtlamadığını ya da ne zaman olduğunu ve vücut ısı ölçümleri ile paralel olup olmadığını görüyorsun en azından.
Tavsiye ederim ben

cnm benım düzensız bı adet döngüm var. bellı olmuyo. yanı 50 gunde bı olabılıyo bazen. evet her sabah 8 gıbı olcuyorum.kalkar kalkmaz. ayrıca ılgınız ıcın tesekkur ederıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…