Aşırı mı aşırı anneci koca müsveddesi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insan gelininin yanında oğluna”Sen evlenene kadar hiçbişeyden korkmuyodum” derse bu cümle nasıl yorumlanır sizce? Zerre sevgi kırıntısı tahammül kalmadı içinde ona karşı. Sevmediğimi de hakkımı da helal etmediğimi de söyledim zaten yüzüne

Çok affedersin toplasın çocuklarını don lastiğinin arasına otursun. Bu çocuğun ihityacları var ileride ben hayatta olmayacağım diye düşünmüyor galiba arsız kadın

bu dünyaya eşinle terbiye olmaya mı geldin kardeş, hazır çocuğunda yok, bırak kurtul bu nedir ya oku oku içim şişti, bu tipleri bir de oturup evlendiriyorlar ya deli oluyorum

Eğer devam etseydiniz, o şiddet size yönelecekti büyük ihtimal. Çok doğru bir karar vermişsiniz. Umarım yeni hayatınızda çok mutlu olursunuz. Eminim eşiniz çok pişman olacak. Keşke böyle insanlar evlenip başkalarının başını yakacağına analarıyla mutlu mesut yaşasalar.

O zaman davayı siz açın neyi bekliyorsunuz
Davayı açtığım an boşanabilecrğimi bilsem açarım. Karşımdaki anne babasının boşanma davasını 10 yıl uzatmış herbakımdan avukat çevresi olan deneyimli biri. Tüm mal paylaşımı yarıyarıya yapılsın anlaşmalı tek celsede bitsin istiyorum. Çekişmeli 2-3 yıl sonra ben yıprandıktan sonra boşanmamın bi anlamı yok. Var olan tüm malların satılmasını bekliyorum.

Bence zaten ben şiddet gördüm.

Kesinlikle ama kesinlikle haklısın. Kaç yaşındasın, maddi durumun ne, şartların ne bilmiyorum. Ama ne olursa olsun kesinlikle bu böyle çekilmez. Bir kere adamın sinir problemi var. Annemle düğüne gitmedin diyip klozeti kırmak nedir ya.. Çok üzülüyorum biliyor musun böyle kadınlar böyle çocuklar yetiştiriyor. Sonra onlarda gidip birilerini üzüyor. Ayıp yazık ya.. Balayında arayıp ne diye ağlıyor. Yalnız kaldım bilmem ne diye mi..Ne kadar saygısızca bir hakaret ya

ben hala aynı şeyi düşünüyorum. böyle bi insanın kendini gizlemesi mümkün değil.

boşanın. başka çözümü yok.

Ya bu tarz insanlar neden gerçek yüzlerini göstermezler. Ya da evlenince neden gösterirler. Yemin ediyorum psikopat bu tarz insanlar... Aklım almıyor. Siz de çocuk olmadan ayrılın bu adamdan. O kişi değişmez resmen size hayatı zindan ederler... Kaç kurtul kızım bunlardan kendini heba etme. Baksana adam tam bir manyak. Bir de çocuğun olursa bak kendini de çocuğu da yakarsın.

Eeee varolan malları sattılar paraları da birisinin hesabına aktardılar diyelim o zaman nasıl talep edeceksin hakkını ?

Bu son bulmaz daha fazla yillarin ziyan olmadan ayril keske basta goreblseydin ama yasaman lazimmis hakkinda hayirlisi olsun ama nasilsa kizida surekli anasinda bir oturmayi oyle bir kv ile asla kabul etme yada olduki geri dondun baristin muhakkan esine soyle annesini pskologa gotrsun inan o kadinada iyi gelir egerki ruhsal cokuklulten boyle yapiyorsaa tabi

İlk boşanan sen değilsin sonda olmazsın hakkında hayırlısını versin Allah dua et bol bol. Zaten bi karar vermişsin arkasında dur bu saatten sonra eve dönsen de ne değişir onu düşün eğer gerçekten huzurlu olabileceksen yuvanı yıkma bunu senden başka kimse bilemez dua et bol bol Allah yardımcın olsun

mERHABA,
1,5 yıllık evliyim. Eşim aşırı derecede aileci özelllikle anneci. Şimdide kaynımın evlenme mevzusu çıktı.
Elti adayım arsız istekleri bitmiyor. Heryer borç ama ne dese alnıyor. Biz se kiradayız. Eşimde kardeşine yardım etmek istiyor, ama bizde kiradayız. ve eşimden dolayı çocuğumuz olmuyor. Tedavi de ben dürtükledikçe olmaya çalışıyor. Ev desen ben dürtükledikçe bakıyoruz. Zaten alsakta borç biz ödüycez. Birde elinde artanı dağıtması beni sinirlendiyor. İyice psikolojim bozuldu. Artık konuşmaktan çabalamaktan vazgeçeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

Boşanmayı da düşünmüor değilim, eşim beni seviyor biliyorum ama o tarafta aklı 24 saat kafası hep bekarlık evinde, birde kayınvalidem yaptığı verdiği (nişan zamanı) havluya kadar kafama kaktı. Öyle değişik bir insan. Altlı üstlü istiyolar oturayım nasıl otururum böyle biriyle. Huzursuzluğumuz artarda artar

lütfen fikirlerinizi paylaşırmısınız.. Çok ağladım, ama ağlamak istemiyorum artık. Sessiz kaldım içime attım, ses çıkardım bir kere 1,5 senede onda da ben suçlu oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Zaten çocuk olmuyor. Eşimde şişman, kilo ver diyor doktor gittikçe de alıyor. Hiç gelecek kaygısı yok, rahat adam ne yapmalıyımm...........!!!!!!!!!!

Kendine konu aç bacım ordan bi başla

Elti adayıyla sizin bi alakanız yok eşinizin ailesi düşünsün onu sen otur yat boşver onları
Eşin ille de yardım etcem diyosa yapacak bişey yok erkek cinsi anlamıyor
Seni madur ediyor mu ona bak
Evini alırsan zaten kendiniz ödeyeceksiniz onda bi sıkıntı yok ki o da sorun değil
Bemce bi nefes al rahatla
Olaylara dışarıdan bi bak
Çocuk işini eşin istemiyor belli ki sen de zorlama akışına bırak

Canim hazir cocuk yokken bosan gitsin ya daha gencsindir mutsuzsan dusunme bile boyl bir adamla omur gecmez benimkide bole ailesi bynu cok sevio gibi anaci kizkardesci islerini dusunce ogullari aklina gelir ama benjm mal olecek onlarnicin valla.bende dysunuyorum zaten bosanmayi bakalim suan karar asamasindayim ama evlilik beni boguyorrr kizimda var 14 aylik o olmasa patndiye annemin evine cskip giderdim senin enaazindan cocuk yok kurtul gitsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…