Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada kendi annesi elbette 2 beden üstü kıyafet giymiyordur, kadıncağız tatiline de gidiyordur. Zaten tesettürlü kişiler ev ortamında açılır, dışarıda kapanır.

Normalde bu kadar muhafazakar kişi zaten kapalı bir kızla çıkmak isterdi. Görüşlerine uymayan bir kişiyi seçip özgüvenini kırarak bambaşka bir kişiye çevirmeye çalışmak hiç de normal bir davranış değil.

Gözüne hoş gelmişsindir beni beğendiği için ve düzgün gördüğü için de ben bunu zamanla kendime göre şekillendiririm demiştir basıl olsa sessiz biriyim

Çok seviyor çok aşık kendisi ve ailesine sahip çıkıyor, kırıp döktükten sonra hediyeler alıyor. Dünyada bir sürü kadın varken bu adam onu seçtiği için lütufta bulundu.
Ben kimsenin kuruşunu kabul etmiyorum, hayatimdaki insanin pahali hediyeler almasını da kabul etmiyorum. Kabul edene saygım var ama uzgunum anlayamıyorum. Az sonra linclenmezsem iyidir

Ben kimsenin kuruşunu kabul etmiyorum, hayatimdaki insanin pahali hediyeler almasını da kabul etmiyorum. Kabul edene saygım var ama uzgunum anlayamıyorum. Az sonra linclenmezsem iyidir
Hediyeleşme karşılıklı olunca anlamlıdır bence. Sürekli bir taraf hediye alıyorsa maddiyat üzerine kurulu bir ilişkidir zaten.

Ben ne okudum şimdi,hayretler içindeyim 6 yıl bu hadsize nasıl dayandınız bu kadar.
Şu istekleri aileniz istese dünyayı yakarsınız.

Hediyeleşme karşılıklı olunca anlamlıdır bence. Sürekli bir taraf hediye alıyorsa maddiyat üzerine kurulu bir ilişkidir zaten.
Bencede aynen oyle ama hediye isini abartmak ta mantikli gelmiyor. Ben ayrılınca maddi değeri olan herseyi geri verdim, ister atsin ister satsın. Eski esim haric tabi, onlari bozdurup çatır çatır yedim

Bencede aynen oyle ama hediye isini abartmak ta mantikli gelmiyor. Ben ayrılınca maddi değeri olan herseyi geri verdim, ister atsin ister satsın. Eski esim haric tabi, onlari bozdurup çatır çatır yedim
Tabi ki abartmayacaksın. Arkadaşlarımla da hediyeleşiriz, belli süre geçince alacak hediye bulamıyor insan. Ve hediyeleşmeyi bırakıp onun yerine yemeğe çıkalım, gezmeye gidelim diye karar verdik. Önemli olan hediye değil ki karşındaki insana güzel hisler geçmesini sağlamak

Aynen çok mubarek biriymiş . Velinimetini kaybetmişsin hemen o müthiş aileye gelin olmalısın bence ya altı yıl kolay mı...

Kırıp döküp hediye olan erkeğe deli oluyorum, al kafasina gecir hediyeyi
En güzelini yapmışsınız, eskiden cok severdim hediye alayım insanlara ama hayat telasesi artik zoooor şartlar

Beraber bir yerde otururken bana mesaj gelse önce alır o okur zaten sosyal medya hesaplarımın şifrelerini bilir benden önce o bakar
Ya canım benim sana ne kadar aşık bir adam ya gözyaşım pit bu devirde böyle erkeğin özütü mü kaldı nasıl kacirirsin nasilll

Her ihtiyacıma koşması bana aileme sahip çıkması gibi güzel huyları vardı
Şuna takıldım, her ihtiyacıma koşması bana aileme sahip çıkması nedir ?
Siz sahip çıkılacak bişey misiniz? İnsana sahip çıkılmaz. Hadi siz sahip çıkılmayı kabul ettiniz kendinizi bu kadar aşağlattınız ailenizi nasıl aşağlatıyorsunuz?
Yolda bulunmuş eşya mısınız da sahip çıkılacaksınız?
Kalp kırınca telafinin yolu hediye almak, ora harcamak değildir. Nasıl bunu kabullenecek bir karaktere sahipsiniz?
Sinirlenip bağırıp çağırıp kavga çıkarıyorsa siz neden susup alttan alıyorsunuz?
Yazık size, hadi siz anlamadınız hiç kimse size bu sevgi değil aşk değil demedi mi?

Gözlerimi yaşartan bir muhafazakarlık..
Başkalarının namusu namus degil.
Sevdigi kadının namusunu korumaya çalışıyor.
Hem de kimden biliyor musun kendi gibi pis fikirlilerden..

Daha yanlış mi yaptım diye soruyor musun?

Cok büyük yanlış yapmışsın bu kadar yıl çekerek!

Konu sahibi kız kardeşim var okurken aklıma geldi dedim ki gelse karşıma şunları anlatsa birde uzulse ne yapardın? Beş sn beklemez bir uzmana götürürdum. Siz resmen sistemli baskı ve şiddet görmüşsunuz tam altı yıl . Yazdıklarınizi okuyunca nasıl ayrıldınız anlamadım . Evlenseniz bu sefer ailesinden göreceksiniz . Din ,inanç böyle birşey değil . Yazdıklarınizin dindede yeri yok insanlıkla alakası yok . Bir psikopat ile birlikteymissin . Yazık ki üniversite hayatın da boşa gitmiş . Senin kafan çok karışmış bulaniklasmis lütfen git tedavi ol ki hayatını karartma bir çocukla döndüğünde çok geç olur

Canim sen iyi misin bu bildiğin psikopat. Bunlari iyi birsey diye anlatıyorsun. Sen kendini korumaktan aciz misin, hadi kadınız gücümüz yetmedi diyelim, polisi var. 2 gun sonra herkesi tehdit ilan edicek, gelene saldırcak gidene saldiracak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…