Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açığım ablacım eşimin ailesi dibine kadar kapalı sarışınım eteğimi giyerim ailem deniz kenarında yaşıyor gider orda denizime girerim . Eşim de muhafazakar sayilabilecek bir insan bana bir kere gık diyemedi . Kapansam çok mutlu olur biliyorum ama ona hiç sormadım . Kıyafetlerim eskiden beri aynı değişmedi . Açık ya da kapalılık kişinin kendi kararıdir . Başka biri buna karışamaz . Sende adamı kaçırmamak için buradaki kadınlara kulp buluyorsun

Kardeşler müdahale edilemiyor ama eş olunca müdahale edip değişmesi bekleniyor
Yooo hiç öyle bir durum yok. Sizin bulduğunuz hanzo gibi değil herkes.

Benim zibilyon tane erkek arkadaşım var. Eşim de onlardan biriydi.

Ben eşimle uzak mesafe ilişkisi yaşadım ve o
uzaktayken erkek arkadaşlarımla akşam dışarı çay içmeye çıkardım çok rahat. Tek kelime etmezdi. Hatta dışardayken muhabbeti bölmemek için aramazdı. Benim olduğum şehre geldiğinde ben kardeşimle yaşadığım için gidip benim arkadaşımda kalırdı.

Kendisinin de kız arkadaşları var. Bizim yaşadığımız şehre gelirlerse mutlaka görüşürüz ben gidemezsem onu yollarım evimde misafir ederim.

Ben zaten kız arkadaşı olmayan erkekle sevgili olmazdım.

Yani kiskanc olan, erkek olan kişi sizsiniz .

Bu hic aklima gelmemisti ama size katiliyorum. Yoksa bu kadar dertlenip bir cok kisiden dinini daha duzgun yasar gibi bir yorum yapmazdi. Su 2 yorum cok sey acikliyor.

Ben törpüledim benim için problem onun törpülememiş olması

Neden ki bu arkadasin sevgilisi ya da esi mi boyleymis? Sen yeni uye olmussun bu arkadasi nerden taniyorsun ki? Konuyu guncel tutmak istemen hala ikna olmadigini gosteriyor. Arasan diyorum? Ben olsam bu kadar savundugum adami arardim.
Bu arkadaş baya bi emoji atmış yorumlara modanda yorum almak istedim

Kiz bundan ayrıldı muhtemelen oda kıskançlığında haklı olduğunu düşünüyor ee tabi birde yedirdigi paralar var. O kadar para yedirdim, sevdigim için kıskandım benden nasıl ayrılır kafasında.
Aynen öyle bu kadar bonkörü bulamazsın dedim yılların emeği sonuçta

Aynen öyle bu kadar bonkörü bulamazsın dedim yılların emeği sonuçta
Eheheh sen terk edilen erkek misin noldu zoruna gitti değil mi burda açık kapalı tüm kadınların bir kadının giyimine karışan hanzoya tepki vermesi
Yok arkadaşim o devir eskide kaldı . Öyle kadınların giydigine yaşamına karışmamayi paşa paşa öğreneceksiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…