Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KahveCekirdegi7 nasil terkedildigini anlatmadan banlanirsan hakkim sana haram olsun sabahtan beri kac mesaj yazdim bu konuya parmaklarim obur tarafta bunun hesabini sana soracak kocamin da sana sormak istedigi seyler olacaktir
Önce bunaldım dedi sonra kız arkadaşlarıyla yurtdışına gitmek istedi bende hayır dedim okuldayken de göndermedim erasmusa falan birlikte gidelim dedi ben gelemem evlenince gideriz dedim oda çok istiyormuş sonra aradı tur aldık gidiyoruz diye ben yapmaz sanıyordum yaptın mı dedim gerçekten evet dedi iyi dedim bensiz gidip orda güzelsen bilmediğim yerlerde benle işin olmasın dedim kavga ettik inat etti dediğini yaptı benden habersiz giyim alış-verişine gitmiş pantolon kazak almış bana göstermedin dedim sevgisi azaldı belli ki artık lafımı dinlemez oldu sonra gidemediler pandemi olunca duam tutmuş heralde yazın tatile gidicem annemle dedi yok dedim şort giyecem artık sende bana saygı göster ailemle deniz gitmek onları mutlu etmek istiyorum dedi yok dedim onada gidemediler sonra sonra soğudu benden istemedi yüzükle gittim ikna edemedim

Mahmut abi şimdi 1 yıldır aramıyor mu seni ?

Ah abicim ah o işler öyle olmuyor birgün Esra Erol, müge anlı izle bak bakalım kocasını aldatan, çocuklarını bırakıp evden kaçan kadınların kaç tanesi senin açık diye, parasını kazanıyor diye "kötü"gördüğün kadınlardan? Kaç tanesi ojeli, kaç tanesinin başı açık ? Evden bile çıkmayan kadınlar çoğu

Mahmut abi çok övündüğün , her kapıyı açar sandığın paranla bile alıcın çıkmıyor yazık sana yazık sana. Okumuş etmiş adamsın lafta, okuduğun okul girdiğin ortamlar sana birşey katamamış, mağarandan ilk çıktığın günkü gibi yaşayıp gideceksin sana yazık. Lise terk eski işci şu an esnaf kocam senden daha aydın. Bak gel sana insanlık öğretsin az, geçtim modernliği.

Ve sen bunlari evli bir kadina anlatiyorsun he o kiz buralarda bir yerdedir bak benden soylemesi o yuzden mi geldin buraya? Benim kocam bu siteden benim sayemde haberdar oldu adam zircahilmis bosayacagim ben bunu ama sen oyle misin sabah aksam kadinlarla yazisip onu istemem bunu istemem diyorsun senin duan tutmus madem benim dualarim da cok tutar o kiz icin bol bol dua edecegim ben uzulme sen

Yaşantınıza,hayat görüşünüze tamamen ters bir insanla ama seviyoruuuum diyerek ısrarla birlikte olmayacaktınız. Göz göre göre devam etmişsiniz size tersmiş işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…