Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
6 yılda değişmeyen bir insanın değişme ihtimali olurmu. Yapmayın etmeyin. Şu yorumunuzu ciddiye alacak konu sahibi.bu çok yanlış bir yönlendirme. Ve daha anlatmadigim şeyler var diyor. Bir kadın olarak kendinize bu hayatı reva gorurmuydunuz.yada kız çocuğunuz olsaydı bu adamı seçsin istermiydiniz

Canim ayrilmadin mi sen
Hala neyi sorguluyorsun
Belli ki sewgilin yani eski sewgilin daha kapali yonetebilecegi bi es adayi tecih ediyor
Sende bunu kabul etmeyip ayrilmissin
Biz burada sewgilin hakli git baris desek mutlu olabilecekmisin barisacakmisin yani herkesin dogrusu kendine
Herkes kendinden ornek veriyor ama illaki oyle olacak diye bi kural mi war
Benim esimde kiskanc sewgiliyken daha fazlaydi evlenince azaldi
Ama tabii evlilik ciddi bi muessese oyle ayrilmak sindiki kadar kolay degil
Oyuzden evlenmek istiyorsan sewiyorsan karsilikli taviz vermek gerekli
Eger ben taviz vermem diyorsan ayrilmissin zaten herkes kendi yoluna

22 yaşında verilen akıl o kadar oluyor işte...

Bizler insaniz 4/4 luk degiliz ama bu yorum bence 10 numara 5/5 lik yorum olmus. Konu sahibi sen herkesi bosver bu yorumu dikkate al.
Sewgiliside hazir asker bunu bekliyo
Ayrildin madem arkasinda dur
Acaba mi diyeceksen degil mi
Bizim sozumuzlemi donecek sewdicegine

Siz kıskançlığını nasıl göze alıp evlendiniz korkmadınızmı artarsa evlenince diye hep evlenince daha da artacağından bahsedilmiş sizde tan tersi olmuş nelerden taviz verdiniz çok şükür ki siz mutlusunuz bunu kıskançlık olarak adlandırmışsınız kontrol olarak değil

Sewgiliside hazir asker bunu bekliyo
Ayrildin madem arkasinda dur
Acaba mi diyeceksen degil mi
Bizim sozumuzlemi donecek sewdicegine

Sevgilisi cok iyi biriymis, dinini cok iyi yasarmis. 6 yil mi bilmem kac yil cekmis adami, muhtemelen adam ayrildi ki hala ovguler yagdiriyor. Bunlari kabul etmeyecek biri bilmem kac sene bunlari cekmez. Belki de hala ayrilmamistir nabiz yoklamak icin konu acmistir.

Esim koc burcu bende aslan esimde bende liderlik wasiflari olan bireyleriz bu konuda cakisiyoruz ama sewdigini asla gizlemez cok sewer
Kimseden cekinmez korur kollar
Goze alma gibi bisey sozkonusu degildi cok sewiyordum.gozum gormedi bile kiskancligini
Bu arada evledigimiz ilk gunler kiskanclik oldu tabi
Halada war ama bu yonetmek degil ki yonetilmeye asla tahammulum yok
Ben de onu kiskaniyorum ve hala cok sewiyorum esimi
Bu yuzden sewgili iken de simdide hic sorgulamadim belli ki sizde sewgi yeterince yok ikiniz de de eger olsaydi o kendini sen kendini biraz torpulerdiniz

Birde bu isterse donecek, kararsiz kizimiz adam madem oyle secici ne istedigini bilen biri bence kabul etmemeli oyuncak degil bu iliski diye
Yani ben erkek olsam oyle yapardim
Birde kapanmam bunaltiyo beni diyo hala akil almaya calisiyo . .birde herkesin yasadigini sanki buda yasayacak her birey kendine hastir bu kadar ortak yonle kimse ayni seyleri yasamaz
O ayni olsa sen ayni olmazsin
Benim yasadigimi sen de yasayacaksin diye bi kaide yok
Daha soyleyecek o kadar cok sey war ki
Gerek yok bence hala sorar
Senindemi kiyafetine karisiyordu diye

Ben törpüledim benim için problem onun törpülememiş olması

Attığın taş ürküttüğün kuşa değecek mi derken neti kastettiniz
Yani sen kendinden ödün veriyorsun onun istediği gibi yaşam tarzına geçerek karşılığında normal huzurlu mutlu bi yuvam olur diyebiliyorsan ürküttüğün kuşa değer kolunun yorulması:) bence bu sebeplerle ayrılık buysa sebebi bana komik geliyor evlilik cok daha derin soruların cevabı Bak bazı erkekler var gerçekten mutaassıp yaşayıp dışarıya öyle görünüp kendi de mutaassıp olanlar bunu al evlen ama bir de öyle görünüp Seni kapatıp kendi istediği gibi özgürce başka kadınlara bakma hakkını başka kadınlarla görüşme hakkını kendinde bulan tipler de var bunun hangisi olduğunu sen bilebilirsin karar ona göre verebilirsin

Ben törpüledim benim için problem onun törpülememiş olması
Ama hani cok iyi birisiydi seni cok sewiyordu
Oda biraz duzeltmisti kendini
Ben burda sewgiline don desem dinecekmisin ki guzelim.
O seni hala bekliyor mu ?
Cok ayrinti vermissin ama belliki onun istedigi tek sey kapanman
Kapanirsan baris kapanmazsan barisma ne diyeyim hayat senin
Sonra barisip evlenince konu acipta esim way esim zorla namz kildiriyo
Gece sahura kaldiriyo
Uykum bolunuyo naapmam lazim diye sormazsin ins.

Kızlar peki oje sürülmesine bir erkek neden karışır neden batar bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu

Seven kıskanır mantığı işte başka erkeklerin görüp beğenmesini istemiyor yada makyajla dikkat çeksin erkekler baksın istemiyor
Ah ferdi ibrahim orhan üçlüsü, daha kaç nesil yakacaksınız. Bi bitmedi bu işkence.

Kızım arabesk hayallerden çıkın artık. Oje sürmek, plajda mayo giymek, düzgün giyinmek gibi şeylerin kısıtlanmasına sevgi gözüyle bakma devri geçti artık. Kadının duruşu esastır. Erkekler bakmasın diye çarşafa girsen çarşafa bakıp 31 çeken adam var. Düzelmesi gereken sen değilsin o ahlaksızlar. Kıskanmak sevgi değildir şunu sokun beyninize artık. Evlilik sevgililik hayata birlikte bakıp beraber yürümektir, destek olmaktır. Diğeri köleliktir. Köle olmaya çok bayıldıysan git kapan ayaklarına evlensin seninle.

Benim eşim doğulu, onlarda etek altına pijama giyer kadınlar hatları görünmesin diye. Böyle bir ortamda büyümüş adam benim ne makyajıma ne ojeme ne giydiğim mayoya kolsuza ses etmez. Beraber seçeriz hatta. Etekli mayo giyerim ama mayo giyerim. Öğle tatillerinde meslektaşlarımla kadınlı erkekli çay içer sohbet ederiz hepsini bilir hatta selam söyler. Telefon rehberimin yarısı erkek. Öl desem ölecek bu adam senin sevgilinin yaptıklarını yapmıyor diye sevmiyor mu beni okumuş meslek sahibi olmuşsun allah bilir büyük şehirlerden birinde yaşıyorsundur. Etrafındaki evli kadınlara bir bak bakalım kaç tanesi senin durumunda. Aptak aptal konuşma artık. Sevgi kadını zincirleme kat sayısıyla ölçülmüyor. Git psikolojik destek al.

Arkadaşlar tabiimde herkesin yaşadığı farklı olur belki kötü gördüğünüz adam dünya iyisi değişir belki iyi gördüğünüz adam rengini belli etmez kötülükleri çıkar sonra ama burdaki durum zaten tecrübelerden faydalanmak herkesin görmüş geçirmişliği var kendinde etrafında özellikle evli olanlar

Yorumcu sadece kıskançtı yazmış, her kıskanç seninki gibi psikopat olmuyor. Aynı şeyleri yaşadığınızı nereden çıkardın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…