Aşılama Yaptıranlar Beraber Takip Edelim

Kızlar ovitrella 12. Aşılama 10.gun hafif bir çizgi çıkıyor iğne etkisi olabilirmi

Eklentiler

• 1000122205.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 23
Kizlarr nasilsiniz Benim bugun asilamanin 5gunu
Pek bi belirtim yok 1-2 kac kere sol kasim bati 1-2 kackere karnimin alt kismi ardi
Yemek yeme istahim acildi biraz ve yemek fln yaparsam yada bulasik yikarsam hemen yoruluyorum
Ve aksham 6dan sonra cok uykum geloyorr Sizce hamilelik var mi

Zamanı gelememiş demekki kuzum bende test yaptım negatif oldu sabah senin adet gününmuydu erken mi oldun
Bugün yarın bekliyordum adeti.. Gelmez inşallah diyordum ama maalesef geldi Hayırlısı demekten başka çare yokAdet gününüze var mı? Umarım sizin yüzünüz güler tez zamanda

Bugün yarın bekliyordum adeti.. Gelmez inşallah diyordum ama maalesef geldi Hayırlısı demekten başka çare yokAdet gününüze var mı? Umarım sizin yüzünüz güler tez zamanda
Canım hepimizin gülsün inşallah benim de 5 gün var ama hafif ağrım başladı gbi sanki bende ne olur ne olmaz kan vericem ama olsa testte çıkardı diye düşünüyorum yani hakkımızda hayırlısı olsun dua etmeye devam inşallah

Kizlar benimde asilama 15. Gunu bende pazartesi ogrenicem insallah. Regl sancisi arada oluyo bide bugun seffaf uzayan akintim oldu regle 2 gun var normalde akintiya sasirdim acikcasi

Merhaba, ben de varım Yarın öğlen aşılama olacak Çok heyecanlıyım Tek yumurta ile aşılama olacak..
Kahverengi lekelenme oldu mu sizde de. Bende dün yaptırdım hafif ara ara kahve lekelenme var korkuyorum bır yandan tutmadı mı diye bı cevap verirseniz mutlu olurum kizlar

Kahverengi lekelenme oldu mu sizde de. Bende dün yaptırdım hafif ara ara kahve lekelenme var korkuyorum bır yandan tutmadı mı diye bı cevap verirseniz mutlu olurum kizlar
Aşılama günü ve ertesi gün hafif lekelenmem oldu ama aşılama işlemi ile alakalı bir lekelenmeydi benimki. Adet olana kadar da lekelenmem olmadı daha.

Benim bugün 2.gun ara ara hala lekelenmem var hatta biraz önce 1 damla pembe kan geldi korktum.
İşlem kaynakli olabilir cnm. Eğer artarsa ve devam ederse bir doktorunla görüş derim. Ama hem kendi deneyimim hem de forumda okuduğum kadari ile kisa sürüyor bu lekelenme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…