Aşılama Yaptıranlar Beraber Takip Edelim

Merhaba bende 5 ağustosta öğlen oldum asilamami tek yumurta ile bugüne kadar kasık ağrılarım baskıların oldu ama bu akşam gecti sizin kac yumurta ile yapildi
Benim de tek yumurta ile aşılama yapıldı. 18 mm ulaşınca catlatma ignesi verdiler, sonrası aşılama

Yerlesme kanamasi olma ihtimali var mi?
Geçen ay da böyle olmuştu adetimden bir hafta öncesinde leke geliyor kesiliyor daha sonra adet günümde sökülüyor yani bariz herhangi bir sorunumuz olmamasına rağmen 1.5 senedir her ay hayal kırıklığına uğruyorum artık çok yoruldum. Biliyorum bir zamanı var rabbim ne zaman isterse o zaman olacak ama bu süreç beni çok yıprattı

Konuyu ben açmıştım, 11. günden bildiriyorum. Regl tamamen söküldü maalesef yine negatif yine hüsran..

Kızlar merhabaa ben de ilk asilamami 8 ağustos perşembe oldum gunu sayarken aşılama olan günü de sayıyor muyuz mesela ben perşembe aşılama oldum cuma 1 mi yoksa perşembe 1 cuma 2 mi

Kızlar merhabaa ben de ilk asilamami 8 ağustos perşembe oldum gunu sayarken aşılama olan günü de sayıyor muyuz mesela ben perşembe aşılama oldum cuma 1 mi yoksa perşembe 1 cuma 2 mi
Merhaba canım ben sanki burda bir gün sonradan sayılıyor diye okumuştum o yüzden 5inde oldum 8.gun diyorum ama bilemiyorum da zaten zaman geçmiyor

Merhaba bende 3 agustosta asilama oldum asilamanin 10. Gunu sirt agrisi ve kasik agrim var hem sag hem sol tarafta reglim ayin 19 unda reglim beklemeden 12,13 gun sonra test yaptiran var mi?
Aslinda ben idrar testi yapiyorum 2 gunde bir ignenin etkisi 8 gun sonra gecti bende 8. Gun ilk testim negatif oldugu icin 2 defa daha yaptim yine negatifti silik cizgi bile yoktu ertesi gun ve bu gunde testler yaptim 9 ve 10. Gun silik cizgiler cikti bizdede hareketsiz sperm sorunu vardi 2 yildir ilac tedavisi goruyodu esim pek ise yaramadi 2 ay once catlama ignesi ve klomen kullandim yumurtalarim 20 mm buyumustu bu ayda asilama yaptirdik niye bu kadar uzattim bilmiyorum kisacasi 12 veya 13. Gun kan versem cikar mi sizce

Sanırım ovitrelle etkisi de oluyormuş bakalım birkaç gün üst üste yapacağım ben can sıkıntısına zaten günler geçmiyor
Aynen canım yap ya bende erken hamilelik testi aldım keşke normal de alsaydım dedim eve gelince arada yapar yapar dururdumşuan bende zor duruyorum o testide yaparsam belki cuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…