Erkek İnfertilitesi 2024 Sebepsiz İnfertilite

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba sperm DNA hasarı için Kaan aydosu öneririm takviyelerle bir kaç ayda normal değerlere geldi eşimin değeri ilaç kullanmadık sadece takviye kullandık eşimin de değerleri pek iyi değildi en son gayet iyi çıktı
Merhaba, hangi takviyeyi kullandınız ,kaç ayda toparlandı değer

Kızlar merhaba k.k ailesine bende yeni katıldım sebepsiz infertilite için sizlerinde desteğinize ve yorumuna ihtiyacım var 🥹
Ben 33 eşim 35 yaşında dün 1. Evlilik yıl dönümümüzü kutladık anlayacağınız 1 yıldır bebek istiyoruz hiç korunmadık fakat bebeğimiz olmuyor:KK43:
Öncelikle ben özel hastanede bütün hormon testlerimi yaptırdım sonuçlarım temiz çıktı rahim filmi çektirdim onlarda tertemiz tüplerim rahim herşey sorunsuz.
Eşim içinde hormon ve bütün sperm testlerini yaptırdık kruger dahil herşey normal… hiç bir sorun olmamasına rağmen bebeğimiz olmadı şimdilik lh ovülasyon testimi takip ediyorum yumurtam 14. Gün çatlamadı hala takipteyim neden böyle oluyor sizce adetlerimde düzenlidir her ay aynı gün geliyor başına böyle bir durum gelen varmı bu arada hayıt macunu kullanmayada başladım

X