Aşılama Yaptıranlar Beraber Takip Edelim

kızlar selam 26sında ilk aşılamamı oldum takip eden 4. günden itibaren kasıklarımda çok ağrı vardı şimdi 2 gündür kesildi ağrım sızım yok. umutluydum umudumu kaybettim nedense belirti olmayınca. yarın kan testi vericem. şans dileyin

Bende 29'nda oldum bekliyorum umudumuzu kaybetmeyelim güzel şeyler olacak inşaallah

Selam bende 26sında olmuştum aynı şeyleri yaşadım iki gündür hiç ağrım yoktu bugün kan verdim ve 0.70 çıktı adet olmama sebebim de Protestanmış bugün bıraktım ve hemen sancılarım başladı muhtemelen yarın falan olurum. Umarım sizin süreciniz bunun tam tersi olur bol şans

her şeyin hayırlısı olsun hakkımızda umarım en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız

Kızlar ne yaptınız durumlar ne? Kaçıncı gününüzdesiniz, belirtileriniz neler? Benim 8. günüm tek belirtim su gibi akıntımın olması bu bir belirti sayılır mı bilmiyorum.
6.gündeyimDüne kadar sol kasıkta baskı vardı, bugün belirtisiz ağrısız geçiyor

Kızlar ne yaptınız durumlar ne? Kaçıncı gününüzdesiniz, belirtileriniz neler? Benim 8. günüm tek belirtim su gibi akıntımın olması bu bir belirti sayılır mı bilmiyorum.
Çatlatma iğnesinin 15. günü aşılamanın da 13.günü bugün iğnenin ilk gününden beri belirtileri yoğun yaşıyorum sadece son 2 gündür ağrılar, kramplar ara sıra gelip gidiyor

Merhaba, ben de varım Yarın öğlen aşılama olacak Çok heyecanlıyım Tek yumurta ile aşılama olacak..
Merhaba bende 5 ağustosta öğlen oldum asilamami tek yumurta ile bugüne kadar kasık ağrılarım baskıların oldu ama bu akşam gecti sizin kac yumurta ile yapildi

Aşılamanın 14.günü çatlatma iğnesinin 16. günü adet belirtilerimin tamamını günlerdir yaşıyorum gebe olacağıma ihtimal vermiyorum çünkü 15 milyon spermle aşılama yapıldı test yapmadım henüz yarın yapacağım umut ediyorum yalnızca olursa hayır olmazsa bin hayır ama ara vermeden aşılamaya devam edeceğim

Neden 15 milyon spermle aşılama yapılınca olmuyormu 5 ve üzeri yeterli diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…