Aşılama Yaptıranlar Beraber Takip Edelim

Bitti o gelen pembe kandan sonra korktum. Aşılama olan bir kaç komşum var onlara sordum normal dedi sizin dediğiniz gibi işlemle alakalı tahriş olduğu için oluyomus. Benim de içim rahatladi bugün 2 gün dediğim gibi ağrım sancım yok ama sol tarafımda dolgunluk hissi var bakalım rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah

10. Gün, leke geldi bugün. Ben artık gerçekten çok yoruldum..
Pıhtılaşmaya baktırdınız mı? Yada bazen rahım erkeğin spermini yabancı bir hücre sanıyor ve yok edıyor. Bunun ocın kan alıyorlar esten rahıme tanıtıyorlar hucreyı felan o tarz bıseyler okumuştum burda. Bı onu araştırsanız

Merhaba bende 3 agustosta asilama oldum asilamanin 10. Gunu sirt agrisi ve kasik agrim var hem sag hem sol tarafta reglim ayin 19 unda reglim beklemeden 12,13 gun sonra test yaptiran var mi?
Aslinda ben idrar testi yapiyorum 2 gunde bir ignenin etkisi 8 gun sonra gecti bende 8. Gun ilk testim negatif oldugu icin 2 defa daha yaptim yine negatifti silik cizgi bile yoktu ertesi gun ve bu gunde testler yaptim 9 ve 10. Gun silik cizgiler cikti bizdede hareketsiz sperm sorunu vardi 2 yildir ilac tedavisi goruyodu esim pek ise yaramadi 2 ay once catlama ignesi ve klomen kullandim yumurtalarim 20 mm buyumustu bu ayda asilama yaptirdik niye bu kadar uzattim bilmiyorum 😂 kisacasi 12 veya 13. Gun kan versem cikar mi sizce
Nasıl oldunuz var mı güzel bir haberiniz hep beraber sevinlelim. Merak ettim 19u adet günüm demişsiniz oldunuz mu.

Pıhtılaşmaya baktırdınız mı? Yada bazen rahım erkeğin spermini yabancı bir hücre sanıyor ve yok edıyor. Bunun ocın kan alıyorlar esten rahıme tanıtıyorlar hucreyı felan o tarz bıseyler okumuştum burda. Bı onu araştırsanız
Pıhtılaşma testi için ozel bir durum olmasi gerekiyor mu acaba? Eylül'de tekrar aşılama yapılacak bana. Bu testi talep etsem doktordan kabul eder mi? Sadece 1 tane gebelik hikayem var geçmişte çünkü.

Kizlar bna bi fikir verin aşılamamın 9.gunu bugün sabah kasık agirma uyandım tuvalete gittim geldim. Sonra bu tarz lekelenmem oldu. Bu nedir bilgisi olan daha önce başına gelen yardımcı olabilir mi lütfen
Pıhtılaşma testi için ozel bir durum olmasi gerekiyor mu acaba? Eylül'de tekrar aşılama yapılacak bana. Bu testi talep etsem doktordan kabul eder mi? Sadece 1 tane gebelik hikayem var geçmişte çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay cidden mı inşallah öyledir yaa rabbim hicbirimizin kucağını boş birakmasin inşallah. ben tutmadı diye umutsuzluğa kapıldım moralim bozuldu. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Aşılamanın ücreti nedir nasıl ilaçlar kullanılıyor ve süreç nasıl devam ediyor bilgi verebilir misiniz rica etsem

Aşılamanın ücreti nedir nasıl ilaçlar kullanılıyor ve süreç nasıl devam ediyor bilgi verebilir misiniz rica etsem
Has
Hastaneye göre degişir aşılama ücreti ben şehir hastanesinde yaptırdım gonalf 300 lik kullandım 10 bindi rapor çıktı 1900 e aldım ovitrelle 800 den 100 lira olarak aldım aşılama da ücret ödemedim siz bilirsiniz ama bence devlet hastanesinde yaptırırn özel gibi ilgileniyorlar tutmazsa inşallah ki tutar paranızı tüp bebeğe biriktirir siniz aşılama özelde 20 binden aşşagıya değildir ekstra muayene ücretleri felan gerek yok bence tüp bebege özelde olursunuz

Has

Hastaneye göre degişir aşılama ücreti ben şehir hastanesinde yaptırdım gonalf 300 lik kullandım 10 bindi rapor çıktı 1900 e aldım ovitrelle 800 den 100 lira olarak aldım aşılama da ücret ödemedim siz bilirsiniz ama bence devlet hastanesinde yaptırırn özel gibi ilgileniyorlar tutmazsa inşallah ki tutar paranızı tüp bebeğe biriktirir siniz aşılama özelde 20 binden aşşagıya değildir ekstra muayene ücretleri felan gerek yok bence tüp bebege özelde olursunuz
Artık bir şeyden sonuç alayım da Allah’ın izniyle devlette olacağım zaten eşimin kuzeni devlette kadın doğum doktoru bu ay hamile kalmazsam devlette aşılamaya başlamayı düşünüyorum

Artık bir şeyden sonuç alayım da Allah’ın izniyle devlette olacağım zaten eşimin kuzeni devlette kadın doğum doktoru bu ay hamile kalmazsam devlette aşılamaya başlamayı düşünüyorum
İnşallah tutar benimde dünden itibaren agrım vardı erken gebelik testi yaptım az daha bekleyince daha belirgin oldu var mdır acaba hala iğne etkisi mi bilmiyorum

X