Artık dayanamıyorum

Evet dediğiniz gibi eşim destekliyor. Yurtdışına geldim evlendiğimde, hala dil kursu sürecindeyim. Bebeğimi kreşe gönderdikten sonra zaten bunları yapmak istiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Konusun ama suclayici.yargilayoci olarak degil samimj ve icten bir konusma yapin
Bu akraba,es,dost degil ki uzerini cizelim bitsin.Bir sekilde bu koniyu halletmeniz gerekiyor saglikli sinir koyun araniza bu konuda size tavsiyem Tulay kok hocanin videolarindan istifade etmeniz daha saglikli olur gorusundeym hatta video serisi de vardo narsist kocayla sinir yine narsisf anne konulu videosunu da gormustm
Umarim.saglikli anne kiz iliskisi kurabilirsinz

Anne baba olmak demek, çocuğunun yanlışlarında da, hatalarında da dağ gibi arkasında durmaktır.

Arkadaşlar sadece üniversite okuyunca hayatinı garanti altun'a alacak die bir söylemi ne zaman bırakacaksınız her insanın kabiliyeti okuma üzerine değil bazı insanlar el işi becerisi çok esber okuma kabiliyeti az bu insanı okula mecbur edip boş bir bölüm okutup en verimli yıllarını okula boş gidip boş gelmesini ile heba ettrirmyin ki zaten ondan sonra da okul okudum bu maaşla çalışmam diyen bir nesil ile karşı karşıya iken eşinle bebeğinle mutlu bir hayat diliyorum ama yan tarafta el beceresi ile bir meslek te edinebilirsin canım benim anneni de çok bu hususta önemseme anneiliğine odaklan bebeğin bütün duygularını hissediyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…