Artık dayanamıyorum

Muhtemelen yanimda kalsaydi daha fazla baskılardım elimden o "lüksü" aldi diyedir o terbiyesiz lafları. Hepimizin sinavi ayri. Benimde annem benim sınavım. Allah tan esin iyiymis, Rabbim huzurunuzu daim etsin. Kişisel kabul etme, o annenin kendi sorunu hic dusunup guzel gonlunu kalbini beynini yorma.

Teşekkür ederim

ne yani yetiştirmek için bir tarafımızı yırttığımız çocuk gidip 18 yaşında evlenecek
kendine bakamazken bir de bebek yapacak
zil takıp oynayacak mıyız yani
o kötü davranıyormuş,ben ayaklarından zincirlerdim kaçamasın diye
iyi ki bi doğurduk ya
ömür boyu eziyet

bi kaç sene sonra burda erken evlendim pişmanım
bilmem kaç çocuğum var dışardan bitirip kpss çalışcam diye konu açacak
açılmışlara bakın farkı var mı

Siz de kızınıza evde fazlalık gibi muamele yapıp sürekli evden atmakla tehdit etseydiniz eminim sizin kızınızın da elinde çok seçenek olmazdı. Maalesef ki herkes eşit şartlarda değil.

Siz de kızınıza evde fazlalık gibi muamele yapıp sürekli evden atmakla tehdit etseydiniz eminim sizin kızınızın da elinde çok seçenek olmazdı. Maalesef ki herkes eşit şartlarda değil.
Oturduğu yerden insanlara akıl vermek hep kolaydır ama iş işleyişe gelince öyle bakakalırlar

Siz bir tarafınızı yırtmışsınız her anne aynı mı? Kaç kez beni evden atmak istedi kovdu sınav se
Oturduğu yerden insanlara akıl vermek hep kolaydır ama iş işleyişe gelince öyle bakakalırlar

Bunları sınav senesinde yaşadım çocukluğumdan beri ordan oraya savruldum ben de isterdim her şeyi sırasına göre yapmayı elimde olmayan imkanlar beni bu yola itti
Yaşamayanlar bazı şeyleri anlayamaz. Bekara koca boşamak kolay diye boşuna dememişler.
Teşekkür ederim beni anlayan birisinin olduğunu görmek gerçekten çok iyi geldi

İkimizin de ilk evliliği

Neymiş o elinizde olmayan imkânları açıklasanız bizde ona göre yorum yapsak?

Neymiş o elinizde olmayan imkânları açıklasanız bizde ona göre yorum yapsak?
insan sınav senesinde evden atılmayla sürekli tehdit edilince o evde sığıntı gibi hissediyor ben gittikten sonra aynı şeyleri kardeşim yaşıyor şuan

İlk evliliğiniz bile olsa ailenizin onaylandığı bir evlilik değil. Ayrıca madem annizden baskı görüyordunuz başka bir ilde üniversite okuyabilirdiniz. Zaten annenizde okumanızı istiyormuş.

Madem anneniz bu kadar kötü bir kadın neden hala onun sevgisini arıyorsunuz?
Daha önce neredeyse hiç göremediğim için içimde bir burukluk kaldı çünkü

Annelikten red?

Konunuzun genelinden erken bir evlilik yaptığınız için annenizin size tavırlı olduğu, öğretmen bir anne olarak öğreniminizi tamamlamanızı istediği anlaşılıyor. Varsa farklı ve sizi evliliğe zorlayan bir durum söyleyin diye belirttim zaten. Annenizin davranış tarzını yanlış bulduğumu da belirttim.

Ha durup dururken size böyle davranıyorsa ruhsal problemleri olması muhtemel. Bu durumda görüşmemekten başka şansınız yok.

Şunu da ekleyeyim; elinizde olmayan sebeplerle evlendiyseniz bile bebek sahibi olmadan sınava tekrar hazırlanmaya ve bir meslek edinmeye çalışabilirdiniz. Eşiniz iyiymiş, sizi desteklerdi eminim.

Anlattığınız gibi anneniz arkanızda değilse sizin kendi ayaklarınız üzerinde durmaya herkesten çok ihtiyacınız var. Eşinizle yarın anlaşamayabilirsiniz ya da onu kaybedebilirsiniz. Bu felaket tellallığı değil, bu hayatta olabileceklere karşı basit bir önlem. 30+ yaşlardaki kadınların tavsiyelerini yabana atmayın. Sizin iyiliğiniz için söylüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…