Artık dayanamıyorum

charlotte_

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2024
2
1
21
Merhaba kızlar yeni üye oldum. Bu içimdekileri dökebileceğim başka bir yer bulamadım. Ben 3 senelik evliyim aile baskısından 18 yaşında evlenmek zorunda kaldım. Şükür ki kocam hep yanımda bana destek. Benim sıkıntım annem, 6 aylık hamileyim bana yapmadığını demediğini bırakmadı. Ben evlendiğim için rezil olmuş, yüzüme gülüp arkamdan or… diye konuşan bir kadın ve bunları yapan bir öğretmen! İçimdeki ateş bir türlü soğumuyor, bugün onun yüzünden sinir krizi geçirdim. İntikam isteğini söndüremiyorum artık akıl sağlığımı yitireceğim.

Görüşmeyin annenizle. Telefonlarını açmayın , size laf taşıyan insanları da engelleyin.
Hiçbir şey bebeğinizden kıymetli değil.

Görüşmeyin annenizle. Telefonlarını açmayın , size laf taşıyan insanları da engelleyin.
Hiçbir şey bebeğinizden kıymetli değil.
Öyle evet haklısınız ama bir de haklı gibi üste çıkıyor. Bu dönemde en çok anne desteğine ihtiyacım vardı ama destek yerine beni bitirmeye uğraşıyor

En namuslu ya bile o kelımesını dıyen insanlar bılıorum. Bazı anne ve babalar sadece kaostan beslenıyor. Mümkün olduğu kadar kendınızı koruyun. Gorusmeyın vıcdanınız rahat etmıosa da gorusur gıbı yapın ama sallamayın bunu ogrenmeyı ogrenın. Allahım herkese yardım etsın.

Çözüm okuyup kendini kurtarmak olmalı kocaya kaçmak değil. Yarın öbür gün bir şey olsa kucağında çocukla ortada kalacaksın. Ne mesleğin ne eğitimin var.
Annen sana sinir krizi geçirtiyorsa görüşme. Ama şunu da unutma yarın öbür gün bir şey olduğunda tek çaren onlara sığınmak olacak o yüzden hayatından komple söküp atmamalısın da. Mesafeli dur

Hayatınızın en güzel zamanindasiniz onun yüzünden bugünleri kendinize zehir etmeyin görüşmeyin konuşmayın size laf tasiyanları da silin bebeğinizi düşünün sinirden stresten bebeğinize birşey olursa benim yüzümden oldu ben ne biçim bi anneyim diye vicdan azabı çekersiniz. İnanın bana hayatta en kötü şey bu . Yaşıyorum çünkü bu pişmanlığı ve vvicdan azabını

Hemen felaket tellallığı yapın zaten. Kız ben kocaya kaçtım okumadım çok pişmanım ya da kocaya kaçmak çözüm mü, bebeğimle kaldım bilmem ne diye konu açmamış. Gayette mutluymuş hamile bir insana böyle söylemlerde bulunmayın. Sadece söylediği kadarına yorum yapın yeter gerisine karışmayın.

Tamam sen polyannacılık oynayabilirsin bir şey olunca da sen sponsor olur bakarsın, benim yorumum seni ilgilendirmiyor. Çok biliyosan kendin öyle yap

Tamam sen polyannacılık oynayabilirsin bir şey olunca da sen sponsor olur bakarsın, benim yorumum seni ilgilendirmiyor. Çok biliyosan kendin öyle yap
Polyannacılık oynamıyorum doğruları konusuyorum. Dertli olan ve hassas döneminde olan bir insana bunları söylemeyin. Bu hayatta herkes ailesine mecbur değil, boşanıp kendi ayakları üzerinde duran çok kadın var hatta bekarken dahi bunu yapan var. Erken evlilik yapan birinin yaşayacağı sorunları vaktiyle evlenen ya da çok iyi bir insanla evlenende yaşıyor. Hayatın ne getireceği belli olmuyor. Konuyu açan hanımefendi size sizin dediğiniz gibi nir dertle gelirse o zaman çare arar, yorum yaparsınız.

Aile baskısı kısmını biraz açabilir misiniz?
Ne yaptılar size de 18 yaşında evlenmek zorunda kaldınız?
Evlenmek zorunda nasıl kalınır yani,yazarsın başka şehirde bir üniversite,reşit insansın basar gidersin. Evlenilir mi o yaşta? Ya eşiniz pisliğin biri çıksaydı o zaman kime gidecektiniz?

Gorusmemek de bir seçenek!

Evet gerçekten bende anlamıyorum. Insanalr bunun gibiler yüzünden derdini yazmaya cekiniyor. Size ne be size ne

Eee evlenmişsin işte, kim ne diyorsa desin. Açma annenin telefonlarını sen de bir anne olacaksın karnındaki çocuğu düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…