Artık boşanıyorum ve kocamı evden göndermeyi başardım

cok mutlu olcaksin hayat kimsefen ibaret degil cocuklarin buyuyecek onlarinda cocuklari olcak belki hayatina iyi biri girecek belki tek basina mutlu olucaksin gezecksin tozacaksin ohhh miss o ne olcak biliyor musun yaptiginin cektrdiginin bedelini agir odeyecek belki bu tarafta belki cehennemde o kotu biri o kadr pisman olcak ama sen 1 sene sonra ohhh kurtulmus olcan o da sokak kedisi gibi sana bakcak ... iste bu kadrŕ cunku basima geldi babamdan oturu cocuklarinin kiymetini bil kararli ol ona tekrar geri donersen o cocuklari kaybedersinnn aklini basina topla

M mutluluk1982 healing terapi diye bir yöntem var, psikologlar uyguluyor. İlaçsız bir yöntem ama çok faydası var. İnsanları boş bağımlılıklarından kurtarıyor, kendine getiriyor. Araştır ve birinden bu konuda yardım al. En başta ALLAH yardımcın olsun, umarım kurtulursun bu bağımlılıktan..

Boşanıp iyi veya kötü bir işte çalışıp çocuklarına bakan bir sürü anne var sadece kararlı olun ve o adama ona muhtaç olmadığınızı gösterin sizi kendine muhtaç gorudugu için bensiz yapamaz ayakta duramaz düşüncesi geliştirdiği için hatalarından dönmemiş adam ama siz daha kararlı ve dik duruş saglarsaniz düşünceleri yikilabikir yazmışsınız ya çocuklarım için diye bence çocuklarınız için güzel bir iş bulup calisin kendi hayatınıza bakın o adamoda hayatınızdan atin bir yerlerden bisey alıyoruz da bir defosu çıktığında birdaha oraya gitmiyoruz siz aynı herifle ile 3 kez tekrar evlenmisoniz umarım tekrar aynı hataya dusmessiniz ve bir kadın olarak ta dik durabilcegunizin farkına varırsınız üstelik aileniz hala arkanızda

Utanacak bir şey yok herkesin kişiliği, zorlukları kaldırma kapasitesi çok farklı. hayatın bize ne gibi sürprizler sakladığını bilemeyiz. Başını dik tut, vicdanın rahat vicdan rahatlığının verdiği huzurla geçmişi asla hatırlamadan sadece yoluna bak

Bakın burada kendiniz söylemişsiniz iki yıl önce...
Çocuklarınız büyümüş,
Terfi almışsınız maaşınız artmış,
Kızınıza harcadığı 30 lirayı bile nafakadan kesen bir adammış,
Her şeyi geçtim de kızınız bile dönmeyelim anne demiş Allah aşkına çocuklarımı yalnız büyütmek, emeklerim gibi zırvaları bırakın kendinize gelin.

Uyuşturucu, alkol, kumar.. Bunlardan birine bağımlı olduğunuzu düşünün, evlatlarınız için bırakmanız gerekmez miydi? İki kez bırakıp üçüncü kez başlamışsınız.

Uyuşturucuyu bırakamıyorum çünkü çocuklarım var demek ne kadar mantıklıysa o adamla olmanız o kadar mantıklı.

Lütfen iyi bir uzmandan yardım ve destek alın. Sadece kızlarınız için.

Her dönüşümde bu kadar emek verdim mücade verdim diye devam ettim. tek üzüldüğüm emeklerim.. Bugüne kadar çektiğim acılasrım.Bir gün düzelecek dedim.Kendime yeni bir hayat kurmaktan sa bu kadar yıl mücadele verdiğim evliliğme devam edeyim dedim:)

Şimdi psikiyatriye gitmeye yeniden başladım. Boşanma protokülünü hazırladığım zmaan gittim. Doktor bey boşanma protokolünü görmek istedi. Ben hiçbirşey istemeden tek celsede boşanmak istedğigimi söyledim. Çünkü adam ısrarla boşanmam dedi. Bende mal mülk isterim diye zannetmesin diye yeterki hayatımdan defolup gitsin kurtulayım dedim.O şartsız boşanma dilekçesini bile imzalamdı. Doktar da bşanma kararının doğru şartlarının yanlış olduğunu söyledi. Dilekçeyi iptal ettik. Şimdilik ayrı yaşamaya başlayın biraz kendine zaman ver sonrada çocukların ve senin için uygun şartlarda boşanma davası açarsın dedi. Şimdilik tedavi oluyorum ama ilaçları kullanmak istemiyorum. Artık kararlıyım. Her defasında tek sorun çok emek verdim ha gayret düzelecek dedim. olmadı. İnanacım da kalmadı. Zaten bana en kötü yapabileceği kötülükleride yaptı. Herşey yoluna girecek ama artık yıpranmadan acı çekmeden o adamın bana ulaşmasına izin vermeden yoluna girmesini istiyorum.

Çocuklarının senin umrunda olmadığını hepimiz biliyoruz kocan dönsün diye kullanıyordun sadece

Belkide öyleydi bilmiyorum. O da çocukları kullandımı ? Sürekli söyledği şey çocuklarımız için birleştik.. Ama artık çocuklarımı düşünüyorum. Aslında hep onları düşündüm ama tek başıma bu hayatta büyütmekten korktum sadece..

evet..Kesinlikle haklısınız.Ve ben bunu başaracağım.O adam fırsat vermiyordu. Benim ona zaafım vardı. Tekrar mesaj atıp beni etkliyordu. ama artk buna zin vermiycem.Bitti.

İşim var.Hemde iyi bir işim.Yöneticiyim bir Holding firması şirketlerinde birinde. Ben iyi olacağım.Kendime ait evimde var. İlk defa mantıklı bir şey yaptım. Evden defolup gitmesini istedğimde yüz yüze konuşalım şartlar vs.demişti.Yüzünü dahi görmek istemedğimi söyledim ve şartlarımı yazdım.Tüm masrafları sen karşuılaşayacaksın dedim. Yok artık eski salak karısı. Sadece onun gözüne girebilmek için pracı olmamak için geri dönmesi için asil gururlu kadın triplerine girip hiçbirşey talep etmiyordum. Oysa şimdi evin elektrik su doğalgaz internet çocukların okul taksitleri servisi sen ödeyeceksin dedim.Zaten evde de biz oturuyoruz. Benim kirada evim var.Onun kira gelirini kendi alıyor zaten. Bunun karşıulğında da onları say dedim. Yani bitti şimdi mantklı ilerlemem lazım işte. Bu kadar acı çektirdi. Bedelini ödeyecek.

Ben olsam kiradaki evin gelirinde vermem ama.muhim olan sizin kararlı olmaniz

Seni hatırladım...
İlk konunu okuyunca çok kızmıştım,
Ama şimdi içim sızladı...
Bu ne kadar çaresizliktir
Beynindeki tutsaklık toplumdan, aileden , sevgiden çok çok öte
Yaşam koçu dediğin şey senin için çare değil
Senin ciddi bir psikiyatri tedavisine ihtiyacın var
Bir kadın olarak cidden üzüldüm, kendini bu açmazdan kurtarmanı dilerim, başaracağına inan sadece ve bir yardım al ama şunu da söyleyeyim kadınlar kulübü sana o yardımı sağlayamaz, kızan, kınayan, eleştiren, silkelerim düşüncesiyle hakaret eden yorumlar seni yine kocana itecektir, lütfen bu üyeliği kapat ve hemen bir doktora git hemen

Kendinizi suçlamayın, siz ne yaparsanız yapın gidecek olan adam gider. Bunun sizin karakterinizle, bağırıp, çağırmanızla veya erkek gibi olmanızla alakası yok. Bugün erkek milletinin ekseriyetinin dibinin düştüğü Adriana Lima bile aldatılıyorken, hem sadakatsiz davranıp bunun suçunu da size atam bir adama artık daha fazla taviz vererek kendinizi küçültmeyin. Siz işveli cilveli olsaydınız da o adam sizi aldatacaktı önce buna bir açıklık getirelim, çünkü bu sizinle alakalı değil onun karakter yapısıyla alakalı bir durum.

Şimdi gelelim sizinle ilgili nacizane görüşüme. Yanlış anlamayın asla kınamıyorum ya da yargılamak değil maksatım. Ancak nasıl ki eşiniz size, aldatmanın bahanesi olarak sizin haliniz ve tavrınızı saçma bir gerekçe olarak sundu ise, siz de çocuklarım babasız büyümesin diye defalarca kabul ettim diyerek aslında kendinizi kandırmışsınız. Sizin baya baya bu adama zaafınız varmış o da bunu kullanmış. Yine olan size ve çocuklarınıza olmuş. Siz defalarca güveninizi allak bullak eden ve sizi kendinize olan özgüveninizi yitirmeye sevkeden bu adama inanıp kendinizi üzmüşsünüz. Evlatlarınızı da mutsuz bir anneye mahkum etmişsiniz. Doğru karar verememişsiniz ne yazık ki. Size tavsiyem artık bu adamı aklınızdan hayatınızdan kalbinizden çıkarın. Bunu kendiniz için yapamıyorsanız da evlatlarınız için yapın. Kızlarınız ileride zayıf bir anneyi değil güçlü ve ayakları üzerinde duran bir anneyi rol model alsınlar. Hem dünyadaki tek erkek de eski eşiniz değil. Karşınıza belki de ilerde sizin değerinizi kıymetinizi bilen biri çıkacak, kendinizi de bu şanstan mahrum etmeyin.Hayat kısa. Bazen yeni ve güzel şeylerin başlaması için bir şeylerin bitmesi gerekiyor unutmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…