Artık boşanıyorum ve kocamı evden göndermeyi başardım

Sonuna kadar okuyamadım.Dün tvde psikolog Güçlü bir annenin çocuğu her zaman güçlü olur diyordu.Çocuklar bir kaç taneyse birinden biri ya anneye ya babaya benzer diyordu.İnş hiçbiri ikinize de benzemezler.Yoksa kız çocuğunuz varsa ilerde doğru seçimler yapamayacaktır.Sonuçta anneden kadınlığı öğreniyoruz.İyi ki güçlü bir annem varmışKendime asla kötü davrandırmam beni bir köşeye kimse itemez hiçkimse

Aaaa esi baskasiyla da evlenmis bosaninca ...Dallas gibi evlilkl

vallahi eski konu biliyorum ama dilimi ısırıyorum şu kadının konularını gördükçe kınamamak için zor tutuyorum kendimi. hesabımı açtım ilk bu kadını gördüm hep aynı tantana

Bu 2019 konusu. Daha yeni konu açtı bu sefer bosaniyorum çekişmeli diye onu okusanız

Aaaa esi baskasiyla da evlenmis bosaninca ...Dallas gibi evlilkl
Bu daha ne ki. Konunun üzerine kaç birleşme, kaç aldatma, kaç kavga, kaç rezillik yaşanmış. Çocuklara çok yazık çok. Biz bile buradan yazdıklarına bakarak sözlerine inanmıyoruz. Her, "bu sefer başka, bu kez kesin bitti, dönüşü yok, kızlarımla çok mutluyum, onları üzemem" dediğinde bunun yalan olduğunu anlıyor ve sözlerine itimat etmiyoruz. Ya o evin içinde yaşayan çocukları ne halde? Hikayedeki tek masum o iki kız çocuğu. Ve en çok darbeyi alan da...

Benim fikrine göre yaşam koçu falan araştırmayın gitmeyin de. İyi bir klinik psikolog, psikiyatrist olmalı gittiğiniz kişi.
Ben bu yaşam koçlarına inanmıyorum doğrusu.
Geçmiş olsun. Umarım bugunlerinizi çok gerilerde bırakır mutlu olursunuz.

Yaşam koçları eğitimsiz para tuzağı. İşinde iyi olan,referanslı bir psikoloğa görünün. Her psikolog işini iyi yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…