Artık boşanıyorum ve kocamı evden göndermeyi başardım

cesaretim mi yok ? Hep bu kadar acı çektim sabrettim belki düzelir diye bekledim. 3.kez ayrılma süreci yaşıyorum.Bugun evi terk ediyor. Bilmiyorum.Sabahtan beri ağlıyorum. Adama sevgi filan yok ama yanlız kalmak.. çocuklarımı babasız büyütmek... offf bilmiyorum... bahane..daha adam gitmeden yine acı çekmeye başlıyorum.. güçsüzleşmeye...ağlamaya..zırlamaya...zaten adam diyoki sen ayaklarının üzerinde dursan çocuklarıma iyi bir anne olsan peşimi bırkaacağımı bilsem çoktan giderdim diyo..sen benim cezamsın diyo... ben senin hapishanenim diyor... İşte özgürlüğünü verdim.. Whatshapı kapattım.ınts.face .. önceki yaptığım hataalrı yapmak istemiyroum.sürekli ona yazıyordum.öfke dolu mesajlar..niye yaptın niye yaptın diye..sabah son cümlelermi yaptım.... artık bitti... ama düşmanımın başına vermesin.... başka bir kadını tercih edip sizi bırakıp gitmesi.... çok acı...beşlkide hazmedemedğim şey bu... Belkide hastayım Bu adam bu kadar iğrençken neden? Yoksa onun suçlamalarını hala ciddiyemi alıyorum.. Öfkelisin bağrıyosun erkek gibisin..kadına sen itiyorsun beni... hep bu yüzden gözüm dışarda diyo artık kendimi suçlamakta yok.... Bilmiyroum..şimdi çok acı çekiyorum.

Ahanda buraya yazıyorum, sen şimdi boşanır iki ay sonra dördüncü kez evlenirsin bu adamla. Ya da sabır sınama sosyal deneyi falan yapıyorsun üzerimizde.

Öyle demeyin.. Sadece ilk yuvam..ilk bahtım altın batım vs.vs.vs. yada çok acı çektim çok emek verdim. ha sabret ha sabret ha gayret dedim. olmadı...tek amacım aile olmaktı.. hiçbirzaman olamadık... süre geçtikce daha çok emekler verildikçe ayrılmak daha zorlaşıyor... daha kısa evliliklerde bu kararı vermek daha kolay oluyor... bende de kolay olması lazım..çünkü hiç güzel anılarım yok... ama ha geçecek dedim ürekli... kendimi sucladım... benimde hatalarım var dedim... ama öyle değilmiş...dört dörtlük oldum..yine olmadı...

şu an çok acı çekiyroum... ve ister inanın ister inanmayın kimseyle dertleşemiyroum.. anlatamıyorum.. sizlerin mesajlarına bakıyorum... yaşam koçu arıyorum kendime... iyieşmek istiyorum..bu pislikten kurtulmak istiyorum... hep aile olmak istedim... derlemek toplmamak..kazanmak..kaynaşalım diye bir arada olmak için şehir dışına çıktık.. kadından uzaklaştırayım dedim... ama olmuyormuş.... kopaamadı.açık açık söylemedide.. Tatil dönüşü eve gelir gelmez bahanelerle yok spor yok nisan dedi çekti gitti..bende artık yeter dedim... Tatil filan hikaye... şu bir türlü yuva olmayan şeyi yuva yapmaya çalıştım.hata bende.

Yaşam koçu değilde bence iyi bir psikiyatr da tedavi olmalısın durumun aşırı saplantı hali gibi görünüyor Allah yardımcın olsun

Bu adamda bu kadar ne vardı da 3 kere evlendiniz. Dünyada başka insan mı kalmadı da hem kendi hayatınızı hem çocuklarınızınkini mahvetmişsiniz. Bence psikolojik yardım almalısınız. Bu kişi sizde takıntı haline gelmiş olabilir mi? Kaçan kovalanır misali.

Bu bir hastalık ama ne olduğunu, bu konuda eğitimim olmadığı için bilmiyorum. Konusunda uzman, yıllarını bu mesleğe vermiş, gerçekten iyi bir psikiyatrist bulmanız gerekli. Daha önce tedavi oldum demeyin, demek ki sizi anlayamadı o doktor. Başka doktor tam olarak sorunu bulacak belki.Yaşam koçu yardımcı olamaz bence.
5 senedir buradayım, sizi hatırlıyorum. Bu yüzden bu kadar net yazıyorum.

Hayata olmusla olmuş çare yok diye bakıyorum. Bundan sonra mutluluk.sizi bulsun

Midem bulandı cidden midem bulandı.
Allah akıl fikir versin insan ne yaparsa kendine yapar .
Ben o kocayı zerre suçlamıyorum herkes aynaya baksın.

Nası bukadar saf olabıldınız ozur dılerım nası bunlara goz yumabıldınız hayatınızı öahvetmıssınız ınanamıyorm bu adamdan artık kurtulun ltfn 3defa aynı kişiyle evlenıp bosanmak nedır

Ya bırakın allahinizi severseniz. Siz şuraya gelip boşandım boşanalı 10 yıl oldu kendimden emin ayakları yere basan bir kadınım diye konu açmadan inanmam ben sizin yapacağınıza. 4. Gün yine barisirsiniz.

defol git artık dedim. Ve bitti. Ailem kutlama yapıyor artık. Nolur kararlı ol diyolar.Adamın seni kandırmasına izin verme diyolar.
valla mı ?
bence sız dorduncu evlılıgı de yaparsınız baksanıza yıne barısmıssınız adam yanınızda yazısmıs
daha bırde kadının evını basmalara kalkmıssınız onu basana kadar bosanma davasını bassaydınız ...
mahkemeye esınız gelmemısse nolmus bunca aldatılmadan sonra hakim sızı el ele tutusturup hadı barısın demez heralde
bırde dıyorlarkı konularda uyeler kotu yazıyor al bu konuya ne yazalım yıldık yanı sızın barısıp ayrılmanızdan kac kere soyledık sıze
neyse

lutfen bır psıkıyatrıye gıdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…