Artık ağlamak yok bebeğim (hoşgeldin gazel'im)

maşallah ya gözlerim doldu...benimde hayalimde hep bebeğimi aşkıma doğru uzattığım an ve bizim gözelrimizle konuşmalarımız var...inşallah benimde hayallerim gerçek olur birgün..

allahım ayırmasın canım sana bebişine ve eşine mutluluklar diliyorum çok güzel bi macera olmuş doğumun gözyaşlarımı tutamadım gazeline de ii yazılar yazsın ii insanlarla karşılaştırsın mevlammm hayırlı sağlıklı huzurlu ve mutlu bi evlat olur inşallahhhh

çok güzel bi hikaye canım bnm allah mutlulugunu daim etsin inş.

kızın cok tatlı maş.

Canım çok güzel ifade etmişsin gözlerim doldu ve birden düşündüm bende görebilecekmiyim bu günleri
Rabbim yavrunu sağlıklı sıhatli büyütmeni nasip etsin nazarlardan korusun binkere maşallah subanallah
İnşallah bende görürüm bu günleri ve bende minik mucizemi Allah'ın izniyle inşallah kucağıma alırım

HULYACIM canım....aglaya aglaya okudum minik GAZELIN annesine gelişini....senağlama
ben bılmıordum yeni oğrendım..ne sanslıymıssınkı boyle gusel boylesıne pamuk bı kız nasıp etmiş Rabbım sana...kırkbınkere masallah Gazele...
ne senın gıbı boyle gusel anneye ne de boyle cici boylesıne mis pamuk bı kıza aglamak yakışmaz artık...Rabbım bırdaha aglatmasın canım seni...eşinle ve kızınla omur boyu mutlu kal...
GAZEL ide kokla annesi benim için.....:1hug:

Maşallah canım

Mesajını ağlayarak okudum...senağlama Ne güzel mutluluk bu...:asigim: a.s.

hayırlı olsun,ağlattınız valla hepimizi
dr unuz süpermiş çok beğendim.
bebişinizle sağlıklı günler diliyorum .

duygularını ne güzel anlatmışsın maşallah kızına canım
allah nalı babalı sağlıkla büyütsün maşallah

maşşallah hülyacığım maşşallahhhh allah nazarlardan korusun
ağlayarak okudum zorlu yollardan geçmişsin benim gibi neyseki kucağımızdalar
daha büyük mutluluk yok artık

ay canım ya ağlayarak okudum maşallah gazele çok tatlıymış annesi maşallahhhh barekallahh

hepinize çokkkkk teşekkür ederiz teyzoşlar ...

sizi ağlattığımız için üzgünüz ama biz artıkk mutluluktan ağlıyoruzzz :))

canım benim yaa inan ki ağlayarak okudum hikayenizi..canım benim maşallah kuzucuna annesi..Rabbim yavrunu sizlere bağışlasın..Rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmenizi nasip etsin..amiiiinnnn...

çok güzel bir doğum hikayesi sen her ağladığını yazdığında benim gözlerim yeniden doldu canım benim Allah uzun ömür versin sımsıcak sevgi dolu mutluluk dolu yıllar yaşayın.

off hülyacım mahvettin beni yasenağlama Allahımmutluğunuzu hiç bozmasın canım:1hug:

canım benim yaaaa... Allah bu mutluluğunu hiç bozmasın canım maşallah kızına

canım benim yaa ağlattın beni daha önce tüp bebek bölümünde yazışıyorduk hatırlarmısın bilmem ben çok iyi biliyorum seni nick im gül apaydındı o zaman bende mucizeme 12 sene sonra kavuşuyorum allahın izni ile inş kucağımda görürüm ben herkez 2 tüp bebek aşılamalar yumurta çatlatmaları dediğin gibi sabahlara kadar ağlamalar en son haziran 2008 de tüp bebek yapmıştık 2. ydi negatifti ben 3. için beklemedeyken ekim 2008 de hamile kaldım allah herkeze yaşatsın bu güzel mucizeyi dediğin gibi en çok istediğim kızımın olmasıydı şükürler olsunki kız tabiii yine erkekde olsa hiç farketmezdide yaşayan bilir çok büyük bir acı evlat sahibi olamamak 7aylık olduk eşimde bende çevremde yerdemiyiz göktemiyiz çok büyük sevinç yaşıyoruz güle güle büyüt yavrunu canım birden geçmişe gittim yazını okuyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…