Artık ağlamak yok bebeğim (hoşgeldin gazel'im)

cnm hülyacım Allah nazarlardan saklasın çok ama çok tatlı,gerçekten şanslı bir annesin Allahım sana onu verdiği için,Dilerim ömür boyu çok ama çok mutlu olun.:Maşallah dedim hemde çok merak etme sakın kaydirigubbakcemile3

oyyyyy ben bu topiği anca gördüm affet beni annesi :1hug:
gazelim hoşgelmiş prensesim. teyzoşları yesin onu şanslı prenses.. sağlıklı mutlu uzun bi ömür diliyorum gazel'e .. hayırlı bir evlat olsun bahtı açık olsun.. allahım nazarlardan korusun dünya tatlısı maşşallah :nazar::nazar:

çokkk teşekkür ederim kızlarrr kızım şu an yatıyorr okadar mis kokuluki anlatamam öpmeye kıyamıyorum sadece kokluyorumm onuu :))

41 kere maşalah
ne kadar tatlı bir bebek, hiç erken alınmış gibi deil
allah tüm isteyenlere yaşatsın
aynı gün doğum yapmışız canım, 1 sene arayla
güle güle büyüt

canım canım masalllah gazelimize:nazar:allahım anali babali büyütsün.mutlulukla büyür inş.cokda seker annesi.hikayenide gözlerim dolu dolu okudum yeminle.allah her isteyene tattirsin analik babalik duygusunu.güle güle büyüt canim

Söze nerden ve nasıl başlayacağımı aslında bilmiyorum ve henüz başlığı açar açmaz bile gözlerim dolu dolu yazmaya başladım ...benim hikayemi birçok arkadaşım az çok bilir 2 yıllık evliliğin ardından bebeğimin olmayacağını öğrendiğimide dünyam başıma yıkılmıştı günlerce ağlamaktan kendimi unutmuştum ama sadece eşim üzülmesin diye 7 yıl sesim çıkmadan içten içe ağlayarak sabrettimm...ve 7 yılın sonunda tüp bebek kararı aldık ...17 temmuz 2008 de transferim yapıldı zorlu gecen 12 gün vardı önümde ve ümit hiç yoktu dr um çok açık bir şekilde sadece %1 ihtimalimiz olduğunu söylemişti ve benim bir yanım tamamen ümitsiz bir yanımsa hala %1 için dua ediyordu ....ve 30 temmuz 2008 sonuç kocaman bir NEGATİF .......ağlamaklı geceler başlamıştı benim için tam bir ay boyunca her gece karanlık basınca sabaha kadar ağlıyordummm ...kimseyle ne konuşmak nede görüşmek istemiyordum tek derdimi paylaştığım kk doslarım vardı ...burda derdimi yazıp yazıp ağlardım....

26.08.2008 tarihiydi aşırı bir miğde bulantısıyla akşam saat 7 oldu...hani olmaz ya yinede bir ümit dışarıya çıktım gözüme eczane takıldı ve test aldım ..sabahı beklemeden akşam 9 da idrar tahlili yaptım odaa nee çift çizgi gözlerime inanamadımmm bir anda kuş gibi kanat çırpmaya başladım ordan oraya koşuyordum resmen heyecandan elim ayağıma dolanmıştı..hemen eşimi aradım ve hastaneye gittik ...saat 12 de sonuç POZİFİT Allahıma binlerce şükrettim bu inanılmaz bir mutlulukktu tarifi yoktu .

ama herşey bitmiş değildi zorlu bir süreç daha vardı önümde ilk 3 ay sürekli lekelenmem ve kanamam vardı malesef ve yine 3 ay dualarla ağlamalarım karışmıştı Rabbime dua ediyordumm ne olur onu benden ayırma diyee ...zorlu bulmuştum ve kaybetmek istemiyordum..

evet kötü günler geride kalmıştı ve dünyanın en güzel şeyinin kız olduğunu öğrendim ...tekrar inanılmaz bir mutluluk yaşamıştım.kızım olcaktı dünya güzeli pamuk yüzlü boncuk gözlü adıda Gazel ve benim olacaktı ...

ve yolun sonuna yaklaşmıştık 35 haftalık olmuştu yavrum dr kontrollerimizde nst de sancı çıkıyordu ve güzel kızım gelmek için acele ediyordu ..15 gün süren ilaç tedavisiyle kızımı karnımda azcık daha büyüttüm..

13.04. tarihinde sabah saattelerinde telefonum çaldı arıyan dr un asistanıydı ve dr umun beni görmek istediğini söledi zaten bende dünden razıydım dr a gitmeye heyecanla hazırlandım ve dr a gittiğimde hemen nst ye aldılar yine nst de sancılarım tavan yapmıştı..tekrar dr çıktık ve dr um bana bebeğin gelişimini tamamladığını ve artık içerde tutmamızın bir anlamı olmadığını bana gün secmemi istedi bir abda bi şok yaşadım hiç beklemiyordum böyle birşey ve 2 gün sonra meleğim kollarımda olcaktı ..

eşimle bütün hazırlıkları tamamladık yatağımı hazıradım evi temizledik çantamızı son kez kontrol ettik ...artık sabaha hazırdıkk..acayip bi heyecan bi burukluk garip duygularla geceyi zor bitirdik..15.04 sabah hastaneye gittik saat 9 du ..yatış işlemleri yapıldı babamm gelmemişti hala hemen tel. açtım ve 11 gibi ameliyata gireceğimi söledim hemen geldi görür görmez başladım ağlamaya ....tabi oda ağlıyor...

sedyeyi getirdiler hadi bakalım hülyacım vakit tamam dediler ...eşim babam ablam abim hepsine haakınızı helal edin dedim ve ağlıya ağlıya asansöre girdk tabi babam ve eşimde benimle geldi ağlıya ağlıya ameliyathaneye çıkarken ordan bir ses neden ağlıyorsun ki birazdan anne olacaksın dedi ...ameliyathanenin önüne gelmiştik son kez yaşlı gözlerle eşime ve babama el salladım..

daha ne olduğunu anlamadan kendimi masada buldum ..etrafımda birsürü insan bana epidurali anlatıyor biri sırtımı açıyor diğeri başımı omuzumu falan tutuyor...neyse epidural takıldı ve ..anestezi dr u bana hülyacım şimdi bacakların ısınacak sakın korkma herşey çok rahat gececek diyordu..sonra dr umun sesini duydum arkadaşlar bebeğimiz çokk kıymetli ona göre hareket edelim dedi ...bi anda bi rahatlık hissettim nasılsın bakalım anne dedi bende bilmiyorum diyerekk yine başladım ağlamaya ...neden bilmiyosunki rahat ol birazdan bebeğini kucağına vereceğim dedi ...bacaklarım ısınmıştı başımda 2 tane bayan dr vardı ...sürekli beni konuşturuyor rahatlatmaya çalışıyolardı bir müddet öyle kaldığımı hatırlıyorum daha sonra ne olduğunu anlamadan oksijen maskesinin yüzümde olduğunu ve sanki öteki tarafa gidip geldiğimi hissettim..

dr şimdi bebeği almamız için karnına hafif bastıracağız derin derin nefes al ve panik yapma dedi ben iyice panik oldum karnıma bir anda bastırmalarıyla aferin hülya geldi işte bebeğin dedi hadi gözün aydın dedi ve bebeğimin ağlama sesiyle benim bitmek bilmeyen gözyaşlarım iyice artmıştı ..yukardan bebeğimi hemen gösterdi..sildiler ve yanıma bebek dr u getirdi öp onu annesi dedi çok güzel bir bebek vardı karşımda hoşgeldinn annemmm dedim o bir yandan ben bir yandan ağlıyordum ve götürdüler kızımı yanımdann ...dr hülyacım kızın aynı sana benziyor çok güzel bir kız bu dedi ...gerçektende çok güzeldi tam rüyalarımdaki gibi pamuk gibi yüzü çakır gibi gözleri vardı o benimdi kızımdı canımdı canımda candı geleceğim güzel günlerimin sebebi herşeyim bi kaç saat sonra kollarımdaydı eşimle birbirimize bakıyor sadece gözlerimizle konuşuyorduk onunda gözlerinde anlatılmaz tarif edilmez bir mutluluk vardı dünyamızı unutup sadece o minik elllere odaklanmıştık...hastanede her dakika çok güzel geçmişti..ve kızımla evimize geldikk artık ağlamıyoruz çünkü mutluyuz sevinçliyiz dünyanın en güzel varlığı benim kollarımda...

Allahım hiç kimseyi bu mutluluyktan mahrum etmesin isteyen herkeze en yakın zamanda nasip etsin inşAllah ...

biraz uzun oldu kusura bakmayın kızlar ama 8 yılın hikayeside anca bu kadar kısaltılabilir :))

KIZLAR RESİM KOYUYORUM AMA ALINTI YAPMASANIZ SEVİNİRİM Bİ KAÇ GÜN SONRA KALIDIRICAM ÇÜNKÜ KOCİŞ YAKALAMASIN :eek::eek:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN TEYZOŞLARR ŞenizŞeniz

genç bir anne olarak yazdıklarını okuyunca gözyaşlarımı tutamadım rabbim bebğini sağlıklı güle oynaya büyütmek nasip etsin...rabbim yavrunun kaderini bahtını şansını güzel eylesin....

masallah cnm okadar guzel anlatmissinki cok duygulandim allah nazardan saklasin gazel bebek dunyalar tatlisi.alllah anaöi babali buyutsun isallah

Dünürümmm ağlattın bizi. senağlama senağlama senağlama Çok güzel yazmışsın bitanem. Ne güzel dile getirmişsin. :asigim: :asigim: :asigim: Mucize hikayeni bilen birisiyim. Bu mucizenin bir çok kişiye de umut olmasını diliyorum. a.s. Allah isteyen herkese bağışlasın , bütün hamilelere de sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Seni ve eşini tekrar tebrik ediyorum canım. :hooray: :hooray: :hooray: Bu mutluluğu haketmiştiniz. Rabbim bu günleri gösterdi şükürler olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah analı babalı büyütsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah nazarlardan saklasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah uzun bir ömür , güzel bir gelecek nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bir ömür hep yüzü gülsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kendi gibi bahtı da güzel olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Gerçekten çok güzel bir bebek canım. :ecrin_bebek: :asigim: 41 kere maşallah diyorum. :nazar: :nazar: :nazar: Kasım sonunda da Allahın izniyle istemeye geliyorummmmm. yerimseniben yerimseniben yerimseniben

yenidogan4.jpg

çokk teşekkür ediyorum kızlar yine çok güzel dileklerde bulunmuşsunuz Allah hepinizden Razı olsunnn ...

dünürümm canımmm ben verdim kızımı sana ama babası sanırım sorun yapıyorrr :)) ben kızımı kimsye vermem diyor yafs neyse ekime kadar ben onu ikna ederimm :))

canım çok güzel olmuş hikayen....dünyaya hoşgeldi güzel gazelin maşallah
allah analı babalı büğütsün canım tebrik ederimmm

canım yaa gözlerim dolu dolu okudum doğum hikayeni....ohh bak ne güzel sonunda güzel kızını kucağına almışsın...bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi....
benim hikayemde seninkine çok benziyor çok uğraştım kızımı kollarıma alabilmek için.....
Allahım analı babalı büyütsün meleğini:)))

Rabbime şükürler olsun ki bu mutluluğu tattırmış size...

Tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu resmen doğum hikayenizi okurken...

Allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin...

canimmm civcivimmm cok güzel yazmişsin..cok sukur kavustun Gazel'ine saglikla mutlulukla :) ey gidi günler ey..10.haftaya gelsek,20.haftaya gelsek dedigimiz zamanlar geldi gözümün önüne :) et ye diye sinir ederdim seni :))) şimdi hikayeni okuyorum..ay cok güzel ve değişik bi duygu ya..

Gazel'in,eşin,ailen ve tüm sevdiklerinle nice mutlu,huzurlu,saglikli yillar gecirin bitanem..

Rabbim nazarlardan korusun boncuk yegenimi a.s.

[sıze="2"]allah hepınızden razı olsun ıyı dıleklerınız ıÇın ...
Valla artık ben bıle kendı hıkayemı okuyamıyrum kızlarr ÇÜnkÜ daha sayfayı aÇar aÇmaz gÖzlerım doluyor :KK43:(
[/sıze]

canimmm civcivimmm cok güzel yazmişsin..cok sukur kavustun Gazel'ine saglikla mutlulukla :) ey gidi günler ey..10.haftaya gelsek,20.haftaya gelsek dedigimiz zamanlar geldi gözümün önüne :) et ye diye sinir ederdim seni :))) şimdi hikayeni okuyorum..ay cok güzel ve değişik bi duygu ya..

Gazel'in,eşin,ailen ve tüm sevdiklerinle nice mutlu,huzurlu,saglikli yillar gecirin bitanem..

Rabbim nazarlardan korusun boncuk yegenimi a.s.

evet cnm binlerce şükürlerr olsun Rabbime bu günleride gösterdi...Allahım seninde minik kızını nazarlardan korusun inş Alalhh ŞenizŞeniz

canım çok güzel olmuş hikayen....dünyaya hoşgeldi güzel gazelin maşallah
allah analı babalı büğütsün canım tebrik ederimmm

çokk saol cnm İnş ..yakında senin ve güzel kızın öykününde hikayesini burda okuyacağız sağlıcakla gelsin senin kuzucukta ŞenizŞeniz

canım yaa gözlerim dolu dolu okudum doğum hikayeni....ohh bak ne güzel sonunda güzel kızını kucağına almışsın...bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi....
benim hikayemde seninkine çok benziyor çok uğraştım kızımı kollarıma alabilmek için.....
Allahım analı babalı büyütsün meleğini:)))

Allahım seninde seninde kızını bağışlasın gerçekten bundan daha büyük mutluluk yok Rabbim kimseyi evlat hasreti ve yokluğuyla sınamasın inş ŞenizŞenizisteyen herkeze nasip etsinnn :Saruboceq::Saruboceq:

Canım hikayeni okuyunca çok duygulandım gözlerim dolu dolu oldu çok sevindim senin adına zor yollardan zor zamanlardan geçip ballı bademine kavuşmuşsun ne güzel allah analı babalı büyütsün sağlık sıhhat uzun ömür versin

X