Artık ağlamak yok bebeğim (hoşgeldin gazel'im)

senağlamasenağlama şu an ağlamaktan ,gözlerimi ve akabinde burnumu silmekten yazamıyorum....o kadar duygulandım ki.....bunu yazarak ifade edebilmem gerçekten mümkün değil arkadaşım.....8 yıl sonra bile olsa evladına kavuşman beni çok sevindirdi....Allah bir ömür boyu sağlık ve mutluluk versin,hem sana hem de evladına....umarım sağlıcakla büyütüsün...Allah o güzel evladına dermansız hastalık vermesin.....en büyük nimettir sağlık....ahhhhh,yazamıyorum bitanem yaa.....klavye yer yer ıslandı ağlamaktan.....o kadar dokunaklı yazmışsın ki....etkilenmemek mümkün değil gerçekten....senağlama
bebişini,o pamuk yüzlü,pamuk elli,pamuk göbişli Gazelimizi benim yerime öper misin lütfen...kokulu kokulu.....Allah analı babalı büyütsün.....gözün aydın canım benim....

hoşgeldin gazel bebek allah sana uzun ömürler versin.
canım sanada geçmiş olsun çok tebrik ederim.

Canım 41 kere maşallah bebişine:nazar:
Allahım nazarlardan saklasın çok güzel
sen artık ağlamıyosun ama bizi ağlattın hikayenle
boğazımda bir düğüle okudum sonuna kadar
işyerinde olduğumdan rahat rahat ağlıyamadım bile
Allahım inşallah bizede nasip eder bu duyguyu
Rabbim bu mutluluğunu hiç bozmasın bitanem:1hug:

ay ağlaya ağlaya okudum ama sonunda güldürdün rabbim isteyen herkese nasip etsin tüm bebekleri sağlıkla büyütmeyide nasip etsin canım

Civicivimm hülyam canım arkadaşımm yazdıkların o kadar duygulandırdıkii benisenağlama
Gözünaydınn canımm hayırlıı olsun.Rabbim analı babalı büyütsün inaşşallhh.Maşallahhh sübanalalhh 41 kere maşallahh teyzesii öperr o bal yanaklarından ama kıyamaz bile öpmeye.Allaha emanet olun canım :Saruboceq:
:nazar::nazar::nazar:

canım gözün aydın ; zorlu bir yolculuğun ardından rabbim sana mutlulukların en güzelini yaşatmış..allah kızın ve eşinle ,ailenle mutlu uzun ,sağlıklı ömürler versin..

Rabbim huzurunuzu, mutluluğunuzu, sağlığınızı bozmasın inşallah, yavrunuzla hatta yavrularınızla uzun ömürler versin, Allah bağışlasın meleğini, inşallah güzel günlerini görürsün.

artık ağlamak yok demişsin son defada herkesi ağlatayım demişsin
çok ağladım ....ne yazacağımı bile bilemiyorum ama senin adına sevindim
bebeğine kavuşmuşsun sonunda mutlu sonla bitmiş allahım inş benim içinde mtlu bir son hazırlamıştır
allah analı babalı sağlıklı mutlu uzun ömür versin ve tatlı bebeişin yuvanıza mutluluk getirsin inş

hülyacım allahım sizi hiç ayırmasın inşallah analı babalı büyütsün canım gerçekten çokkkkkk güzel bir meleğin var maşallah allahım nazarlardan korusun canım

masallah subhanallah..Allahım evladınıza hayrlı uzun ömur versın cok etkılendım hıkayenden ama sonu gercekten cok guzel..RAbbımın mucızesı kızın..bahtı guzel olsun guzel yuzu gıbı

canim benim cok duygulandim aglayarak okudum ne uzunu kisa bile olmus
sen sayfalarca yazsan hakediyorsun
bu siteye ilk girdim senin hikayenle karsilastim ve hep umut oldun bana
hep seni ornek aldim ornek verdim allahim senin mucizeni o melegini hic yanindan ayirmasin uzun omurlu saglikli iyi kaderli iyi yerlere gelmis kulturlu allah yolunda hayilri bir evlat etsin insallah

bebegin icin tek cumle ((((41 kere masallah)))))
20.11.2006-16.11.29.906~nazar%20boncu%C4%9Fu.jpg

canimmm öyle duygulandim ki...
Allahim sana ve esine bagislasin güzel meleginizi...saglikli hayirli evlat olsun insallah Gazelimiz...

:nazar:Allah analı babalı büyütsün minik meleğinle uzun güzel bir ömür yaşamanızı dilerim .ınşallah bir gün bize de nasip olur bebeklerimizi kucağımıza almak :nazar:

Canım allah analı babalı büyütsün gerçekten çok duygulandım bebek sahibi olma hikayeni hiç bilmiyordum.Bu kadar zorlu bir süreci yaşadığınıda.Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın.Bu arada kızın çokkkkkkkkkkkkkkk güzel maşallah.:nazar:

cnm masalhh bebısıne cok tatlı hpimiz cok zorlu yollrdan gecırıoruz ıns bzmde sonumuz bu olurrrrrr

hülyacım ayyy ne kadar güzel anlatmşısın bitanem gazel bebeğimizede maşallah okurken gözlerim doldu tatlım Allah analı babalı büyütsün canım arkadaşım

kızlar hepinize ayrı ayrı TEŞEKKÜR EDİYORUMŞenizŞeniz KUSURA BAKMAYIN MESAJLARI TEKE TEK CEVAPLIYAMIYORUM OKADAR ZAMANIM YOK MALESEF :1no2::1no2:AMA HEPİNİZE REP VERİYORUM :jeyyar::jeyyar:BUGUNKÜ HAKKIMI DOLDURMUŞUM kötükedihüsokötükedihüso YARIN KALAN ARKADAŞLARA DEVAM EDERİM sırnaşık şeysırnaşık şey

İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN RABBİM KİMSENİN MURADINI GÖZÜNDE BIRAKMASIN EVLAT HASRETİYLE SINAMASIN İNŞALLAH DARISI HERKEZİN BAŞINA İNŞALLAH :Saruboceq::Saruboceq:

Allah bebeginizle bir ömür boyu sizlere mutluluk versin:nazar::nazar::nazar:...Hikayeniz cok dokunaklia.s.a.s.a.s.

canim hikayeni okurken inan agladim bende melegimi kucama almak icin 4 yil bekledim tüp bebekle anne oldum seni inan cok iyi anliyorum allah acisini yasatmasin ben simdi ikinci kez bu duyguyu yasamayi cok istiyorum ama bunun icin hic cesaretim yok tekrar o acilar negatif sonuclar beni korkutuyor biraz tabi kiziminda biraz büyüyüp bi kardesi kabullenecek yasa gelmesini istiyorum allah bu duyguyu herkese yasatsin kimsenin actigi eli bos cevirmesin
evladini sana ve babasina bagislasin umarim bundan sonra sadece mutluliktan aglarsiniz melegini öp benim icin

X