Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bende daha 23.haftadayım ama yoldan geçen insanlar şimdiden allah kurtarsın demeye başladılar:)) 30 lu haftalarda kendimi düşünemiyorum

canan geldim kuş
aslanlar uyuyor cnm yarın hastaneye gidecez

kayra len ...kardeşim bilecikte yakınmı
gelem oraya

kızlar ya ben çizelgeyi yapamıyorum daha doğrusu hepsi oluyor ama kk ye kopyalamıyorum kabul etmiyor

bende anca başardım hayatım yaptığın linki bi yazsana buraya sonundaki uzantısına bakalım uzantıdan kabul etmiyo sanırım

kuzum sen gel ben sana ne tatlı,pasta,börek vs istersen booolll bolllll yedireyim..helal olsun hepinize..

ama burcin bak börek dedin canımı çektiridn zaten böreğe aş eriyom kızzz bugünde canım bursanın o meşhur iki şeyini çektiiiii ya bursaya gelmek istiyorum yawwww orda yiyeceğim çok önemli 2 şey var yawwww

canan bende bursaya gidecemmm yaaaaaaaaaa bende istiyom ama ali ile ömer aşklarım 1 yaşına girsinn öle kışın gidemeyiz

bizler iyiyiz eslemembrar sen nasılsın ikizlerimiz nasıl bu arada kızların adı ne

biz de iyiyiz canan ikizlerin adları eslem-ebrar:)üye adımdan da belli gerçi amakaydirigubbakcemile3şu anda uyku moduna geçmek üzereler ,gece uyumuyolar yaa napçam bilmiyorum,sabahta kalkmıyolar:umursamaz:öğle 12:00 de kalkıyolar gecede 1:00 den sonra yatacaklar öncesi kurtarmıyo.okula başlayınca düzelir heralde sizin hayat nasıl gidiyo takip ediyorum ama yinede sorayımopuyorumnanaktan

kızlar sizi bırakmak istemiyom ama bel ağrısı ve uyku bastı napcezzzz

ya bide bişi diycem bana bugün sanki karnım düştü gibi gelsi yani saçma biliyorum daha çok erken ama gözüme öyle geliyo

ayyy çok özür dilerim canım yaa (((((( senağlama
keşke burada olsan hemen yollardık sana, offf :'( senağlama
gel canım gel canım kaç şey istiyosa burdan hepsini yeriz beraber :)))) :lepi: cokacimcoook

dirim sorma vallaha ya ben kocayı kandırsam sen aslanları bi gün anneye bıraksan sabahtan kaçsak seninle yesek içsek bursalı şu kızları görsek akşamada gelsem delilik çılgınlık dediğin budur işte yemek uğruna neleri göze alıyoz hehehe

bu kadar yürekten çağırma beniiiii bir gece ansızın gelebilirimmmmmzemuszemusa.s.:teytey:

haki benim azberimde değil ama 15 sayfa kadar öncesinden aynı soruyu bende sordum bana çizelgenin linkini vermişlerdi şimdi uyanık arkadaşlardan bilen yoksa 15-20 sayfa geriye gidip o linki bulup ordan yapabilirisn

aaaaaaaaaa evet olabilir kızzzz süperrrr benim mayıs annelerimde var
onlarıda görecem bursada
c.tesinden çıkıp gideriz aksamda döneriz

bu çizelge nasıl yapılıyor arkadaşlar

söle cnm son adet tarihini ve tahmini doğumunu yapasyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…