Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar merhabaaaa......kuzucuklarımda kk teyzoşlarını öpüyorrr...bizde banyo yaptık bugünn..babamız evdeyken cameraya çekipkoycağım...
kaswa wavy medine canan dırım çekirge pensesss clarie..... nasılsınızzz...
penses az kaldı 32 dedin sende..maşallah yavrularaaa
claire canım sen yaz özelden ekleyeyim seni..gel sende paylaşımlarımıza

dırım geçmiş olsun canı8mmmmm

canbebek cnm sormuşsun ama boşver .......herzaman tartıştığımız mevzu ama sinirimi hoplattı

Bebiş canım iyiyim hamd olsun sende iyisin belli keyfin yerinde...
İşte bende basladı hamilelgin kötü günleri zorlanıyorum biraz cok yoruluyorum hep yatmak istiyorum kusmada basladı
Ne diyyim genede şükür olsun

Dırımcım geçmiş olsun canım gecer inşaALLAH ayh ne zordur bilirim bizim akrabalardan siş en zoru sanırım ...

Anneler demiştir bişi alınırız hemen iyki yanında canım öyle oldugunu bil yeter....

kimse yok bugün yaa benimde keyfim yok bu wavy nerede ...bebişistiyozda baktı çıktıı

ayyy bu arada bebişiatiyoruz benim aslanlarıma hediye almış çok mahçup oldum

aynı şeyi ben yapacaktım ama hastaneden çıkamadımmkii inş.yakın zamandaa yaparımm

ayy bu aliş beni öldürecek yaww uyurken kahka atıyor meleğimm

şimdide ağlıyorrr

canım benım allah razı olsun inşallah ağzın bal yesın arkadasım inşallah cümlemız güzel bi haftada doğum yaparız arkadasım .maasallah senın haftanda epey ilerlemıs az kaldı canım .dursunlar işte allahın izniyle ne sıkıntıları var ohh sıcacık yatıyolar güvendeler dimi canım

iyiz canım hamdolsun bebişleri büyütmeye calısıyoz yaa arkdasım az kaldı evet allahın izniyle bıraz daha dursalar sorunsuz birsekılde çok iyi olacak hayırlısı diyelım.sen nete giriyon arasırada hymarry hiç yok yaaa onu göremıyoz artık buralarda vakıt bulamıyo arkadasım herhalde bakalım biz nasıl olacagız

dırımcım yaa senın bebişler kaç haftalık kaç kılo doğmuştu unuttumda ben.bu arada bı kaç hafta yanı kasım ortasına kadar durabılseler benımkıler kaç kılo olurlar tahmını yanı 2500 ü gecerler mı ben bi yazı okudum nette son aylarda bebekler tek gebelıge göre daha az kılo alıyomuş dogrumu acaba ?

kasım ortalarında sen kaç haftalık oluyorsunki penses

oyyy yesin o eli teyzesiiiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
canmm evet allaha şükür şimdilik yat diye zorlayan yok. sağdaki bıcırığım kaburgamı zorlamasa aslında çokta şikayetim yok bu sıralar allaha şükür.. az kaldı gülüm benim. dayan sonuçta mükafatımız çoook büyükopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canımm iyiyiz sen nasılsın. oyyy kartallarım mis gibi kokuyolardı. kokla benim için ikisinide bebişim.opuyorumnanaktanzemuszemus

ay canım benim sen daha çok başındasın. benimde senin haftalarda bulantım başlamıştı. inşallah benim gibi olmazsın yanında bakacak kimsende yok. klasik olacak ama sabahkları tuzlu kraker ye yataktan hemen kalkma. bulantın çok şiddetliyse bu bile fayda etmez ama en azından azcuk bastırır..

ay evet ya dursunlar durabildikleri kadar. canım maşallah bebişlerine kiloları çok güzel inşallah 38 e kadar dururlar. annelerini üxzmezlerzemuszemus
bu alişim çok alme çocuk yaaa uyurken kahkaa atıyorr

oyyşş yirim yiiirrrrrrcokacimcoook

ayh kıslar kimse yok diye gittim hepiniz sanki gitmemi beklemişsiniz ya. bizde mama yedikten sonra şekerleme yaptık. ama bu şekrleme biraz abartı olmuş. kaç saat uyumuşuz yaw:kedi:

penses cnm benimkiler 33+2 de doğdu cnm 2310 2440 gr olarak

evet son haftalarda kilo almı yavaşlıyor

hımm can bebekcım benım aslında normal doğum tarıhlerı 3 aralık yanı kasım ortasına gelirsem diyorum allahın izniyle 2 yada 3 hafta eksık doğmuş oluyolar da oyüzden bırde doktorum en basta bana 10 kasıma kadar doğurma sonrası allah kerım demıstı

benimde uykum var yaaa

ömer uyudu alişde uyudu ....

canım tatlı bişiler istiii annmlede konuşmuyorum pöffffffffff

inşallah wavycım 38lerı hep birlikte görelım arkadasım .kızlar buradan bi yazı daha okkudum arı sütü pekmez ve hanı su asurelık bugday oluyo yaa onunda bebeklere kılo yaptıgını okudum

bebişim biz değişiklik yaptık ama o eşofmanların büyüğü kalmamış bide yelek aldık çok güsel oldu çok yakıştı kuzularıma ya teşekkür ederiz tekrardan

dırımcım yaaa cennet anaların ayaklarının altındadır konu her ne olursa olsun haklıda olsan annenle konus canım bılıyorum zaten içinde rahat etmıyodur senın.git ona sarıl bı kokla gercekten annesızlık çok zor kıymetını bıl canım ne güzel yanıbasında ahh ahhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…