Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canbebek hadı ınlş zor kısmı atlattın otuzlara gırdın masallah................sızın az kaldı sayılır...................

henüz değil ama girmek üzereyim canım.... az kaldı ama bu son zamanların bu kadar zor geçeceğini inan bilmiyordum :bbo:

Bende ağrı yok ama dolgunluk var kalkıyorum ya ayağa ,hele ayakta durmam yarım saati bulsun rahimime içi su dolu poşet koymuşlar aşağı sarkıyor ve patlayacak gibi..sonra yattığımda da idrar yanması gibi gidiyor bir müddet.Teşekkür ederim canım inş. bir sıkıntı yoktur..Allah sana da sıkıntı vermesin..opuyorumnanaktan

amin canım... sabredicez artık napalım

ayyy alişle ömerin videosunu koyuyorumm süper bişii yakaladımm hemen çektimm

akşam eşimle seyrettik... yok böyle bişey yaa.... allah nazardan saklasın bu veletleri.... :nazar:

ya kızlar ben bişey sorcam..tecrübeli hamişler..... ben 2 gündür nefes darlığı çekiyorum... yatınca özellikle artıyor.. sizde oldumu bana özel bişey mi bu......

aman kayra bende alerjik rinit var... zaten damacana gibi oldum birde sonbahar diye burnum tıkandı.... resmen akşamları ağlayarak yatıyorum... yok aslında oturarak uyuyorum... onda bile nefes alamadığımdam sıçrayarak uyanıyorum canım ya.... :çok üzgünüm:

günaydın güzellerim benim....hepinizi öpüyorum..opuyorumnanaktan Bir günü daha devirdik..Ben yatar vaziyetteyim.sıkıntılarım düne göre hafifledi..Böyle böyle geçecek inş...Bu gece çok terledim üzerimide örtmedim terlemekten..:ama bu bana sırt ağrısı olarak döndü..ve sabah ilk aklıma gelen canbebekoldu?Çok sıkıntı çekti canım sırt ağrısından ..Allah hepimizin yükünü hafifletsin,vakitli versin yavrularımızı kucağımıza...güzel geçsin günümüz inş...

kaswa evet canım çok sırt ağrısı çektim... halada çekiyorum.. bende akşamları hiç üzerimi örtmem... çocuk gibi hep eşim gece üzerimi örter... belki bununda etkisi olmuştur.. amin canım benim... geçecek bunlarda inşallah meyvelerini alıcaz yakında.. :emir_bebek: :emir_bebek:

selam kıslaarr.
artık iyice zorlanmaya başladım. ilerleyen haftaları düşünemüyorum gece uyuyamıyorum. ne tarafa yatacağımı şaşırıyorum. sırtım çok ağrıyor. ve bş bebişim sağımda kaburgamın üzerinde kaburgam ağrıyor nefes alamıyorum resmen:KK43:(

ay demek herkes böyle yaa....

aaaaa bende gidiyom ne bu be kımse yok cevaplar gec gelıyo hepp

anca geçmişi okudum pensescim.... bebişlerinin kiloları çok iyi.... benim dr da 38. hafta doğurtcam diye tututrdu.... inşallah kalırlar... ama içime doğuyor sen iyi bir haftada doğum yapacaksın hayatım.... :CüvCüv:

kimseler yok annemle kapıştık.......ömer kusuyor ishal bu diş işi bişi zorayacak gibi yaaaa

gene mı kımse yok kızlar yaaa uffffffffffffff çok sıkıldım hadı bırınız gelın barı .bu arada burayada yazayım dedim dün doktordaydım bebişlerim allahın izniyle çok iyiler biri 2300 diğeri 2160gr olmuşlar sağdakı daha büyük dedi doktorum üstelık kafaları ikisininde aşagıdaymıs .bunun kötü bişey mı oldugunu sordum hayırdedi çok iyi bişey eğer senın hem ikiz hemde tüp olmasaydı sen normal dogum yapabılırdın çok güzel dedi ama biz böyle durumda kesınlıkle riske atmıyoruz dedi.boyu uzunmus sağdakının ve bana benziyomus burnu yanakları .ikiside epeyce saçlı başlı bişeylermış .suyunda çok iyi maasallah dedi.haftaya yıne suyunun kontrolune gidecegım .ondan sonrakı haftada yine kılo kontrolu olacak.doktoum doğumla ilgili bişey demıyo bana .herhalde benı daha doğurtmayacak .yaaa inşallah söyle bir kasımın ortalarına gelsem çok iyi olacak ozaman 2 hafta eksık doğmuş oluyo inşallah yaaa bir mucize olur

Maşallah penses çok güzel haber bunlar...Ben kesinlikle inanıyorum sen o haftayı bekleyeceksin her şeyin güzel gidiyor maşallah...Canım ne olur beni dualarında unutma çok ihtiyacım var...

Maşallah penses çok güzel haber bunlar...Ben kesinlikle inanıyorum sen o haftayı bekleyeceksin her şeyin güzel gidiyor maşallah...Canım ne olur beni dualarında unutma çok ihtiyacım var...

KASWA CIM ya iyi değilmisin?

ya kızlar ya herkes facede birbiriyle arkadaş sanırım siz böyle paylaşımlarınızı konuştukça bende merak ediyorum dikkatinize

selam kıslaarr.
artık iyice zorlanmaya başladım. ilerleyen haftaları düşünemüyorum gece uyuyamıyorum. ne tarafa yatacağımı şaşırıyorum. sırtım çok ağrıyor. ve bş bebişim sağımda kaburgamın üzerinde kaburgam ağrıyor nefes alamıyorum resmen:KK43:(

Allah yardımcmız olsun gerçekten her geçen gün daha zor.dün bende kaburgamın içini oymaya çalışan minicik bir el hissettim....Dua etki her daim yatmak zorunda değilsin şükür o en zoru inan...Dün çok terledim akşam eşimin gelmesini bekleyemedim annem oturarak 2 dk da duşumu aldırdı.Oturarak saçımı bile tarayamadım.Moralim bozuluyor bazen ağlıyorum..mafoldumben Çok özledim gezmeyi,yürümeyi..yavrularım vaktinde gelsin ben buna razıyım ama buna rağmen erken doğum korkusu sıktı beni çok..Rabbime teslimim ne yapayım,inş.çok güzel olacak her şey..Allah'ım benim gibi aciz kulunu affetsin o kadar ciddi hastanın yanında bizim ki iş değil ama zor....

evet canım benım hala yatıyorum,ıyıyız cok sukur,yatmaktan cok agrılarım basladı,,,
zorlanıyorum,,,buna sukur ama,,sayıyoruz haftaları ıste,,
aman herkes ıyı olsun,,duaları dıleklerı kabul olsun,,,
COK OPUYORUM HERKESI....
opuyorumnanaktan

Yat kaderdaşım yat..Yata yata kaç kilo karpuz çıkaracağız bakalım...kaydirigubbakcemile3Allah yardımcımız olsun kuşum...opuyorumnanaktan

Canım geçmiş olsun..
Gece uykusu kadar önemli bir şey yok onu daha yeni anlamaya basladım
ALLAH sıkıntılarını gidersin az kaldı biraz daha sabır siz gidiceksiniz ya yalnız kalıcam bende
akannehir
(QUOTE]

Gene buradayız inş.Doğuranlar hep burada baksana ...zemuszemus her geçen gün yenileri gelecek kuşum yalnız kalmak mümkün değil..kaydirigubbakcemile5

slm kızlar nasılsnız bakalım nasıl bebişler llah kolaylık versin sizlere en agır hamilelik valla
ama kucagınıza alınca cektiğiniz sıkıntılıar ucup gidecek

Kaswa canım yatmak çok zor allah yardımcın olsun. Hamdolsun rabbime ben transferden sonra üç dört gün yattım bir daha da öyle uzun süreli yatmadım. O kadarı bile yetti bana inşallah herşey yolunda giderde yatmak zorunda kalmam. Ama ne yapalım canım, rabbim ne derse öyle olacak bize sadece sabredip dua etmek düşüyor. Bebeklerimize kavuşacağız ya sonunda herşeye değer.

canbebek cnm sormuşsun ama boşver .......herzaman tartıştığımız mevzu ama sinirimi hoplattı

dirimkızı dün siz sagmalcılar metronun ordamydınız yanınız anneniz vardı kangurudaydı ikizleriniz dimi?resimlerinizi görmüştüm burada size benzettimde:))

X