Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sagolun dırım ve hymarycım..........serkaj oldum onlem amaclı.............sonrasında cok agrım oldu ama cok şukur gectı ınş rahatca ılerlerım...................üçüde kız dedı doktorum................ınş saglıkla gelsın hepsı ıkı gundur bırı net kıpırdıyoooooooo......................hymary ıyı bak kızlarına ınş arkadas gelıyo onlara..............dırımcım kendını yorma bebışlerını sev ınankı bu gunlerı colk cabuk gecuıyo en guzel zaman sevmek ıçın.................bol bol op ..........iş her zaman olur.................yavasca acele etme zaten temızlık nankor ıkı dakka sonra yıne kırlenıyo..............yerım o helvaları...............bak dırım kızlar coğalıyo secmekte zorlancannnnnnnnnnnnnnnn

ablacığım çok haklısın ama iş konusunda başka şansım yokkk mecburen yapıyorum dediğin gbi olduğundan daha çok batıyorki çocuklarla inan daha bi beter heryere bez o bu topla toplaa canım çıkıyor eşim hele çok dağnık çouk bakarken amannnn daha çok iş çıkıyorr........

serkalaj çok iyi olmuş ablacığım önlemini almışsın çok iyiiiii

bakalımmm kısçelerrr gelsinn göreceğzzz yada onlar seçerler zatiii

marryyy cnmmm yükleee bi ara pc gitmedennn arkidişler görsünnn :)))

kaydirigubbakcemile5 çooook sevindim canımm minik kısçelereeeee,oooooohhhhhkaydirigubbakcemile2

sağlıkla gelsinler inşallahhh,kız artık doğunca buluşalım valla yaaaa,dimi ama,bayaamız doğurmuş oluruz hemm,ikişer üçer beşer çocuk patlaması yaşayalım buluştuğumuz yerde oooouuuyyyopuyorumnanaktan

ya kızlar doğum sonrası hastane çıkışı annem bizde gel kal diyor,ne dersinizz,
küçük bir erkek kardeşim var okula gidiyor,
bir kız kardeşim ekim sonunda evleniyor,
annem "sende kalsam git gel çok zor olucak,burda kızlarla beraber bakarız" diyor,ne dersiniz?

ya kızlar doğum sonrası hastane çıkışı annem bizde gel kal diyor,ne dersinizz,
küçük bir erkek kardeşim var okula gidiyor,
bir kız kardeşim ekim sonunda evleniyor,
annem "sende kalsam git gel çok zor olucak,burda kızlarla beraber bakarız" diyor,ne dersiniz?

tatlım beni yanlıs anlama ama bence evinde kal çünkiii bebekler ilk evlerinde geçirmeli ilk zamanlarını ve artı sende evinde misafirlerini daha rahat ağarlarsın gelenler çocukların yataklarını vs. görmek ister ...ve doğum sonrası çok kalabalık ortam gerebiliyor
çünki lohusalık alınganlık getiiriyor gerginlik yaratıyor...

benim evime kuzenim geldi kızı ile kalmaya ki kızı 19 yaşında bana fenalık geldii he ziyertler hoş ama 1 hafta kalınınca sıkıldım bebekleri mıncıklamak istekleri üstelik küçükken............

ve herşeyden kocacığın ne kadar rahat olabilir 40 gün cnm bu oda evinde görmek ister

ve anneciğin sana çok yakın cnm yaa gelip gidebilir bekar kardeşin gelip kalırr dönüşümlü ki ben yanlız bile kaldım.......hem erkek kardeşinde çok ufak değil...

bunlarr benim sana önerim ama sen bilirsin yinede

canım ıyı olur ama sahsen ben evınmde kendı ortamımda kalmayı tercıh ederım bebeklere alışsın eve ortama cunmu oğlumdan bılıyorum bebekler ortamdan cok etkılenıyo huy degıstıyo............gelen gıden olucak ...........bence annen ıkı saatte gelse gelıp gıtsın...............yınede sen bılırsın ınşşşşşşş saglıkla gelsınlerde..............ınşşşşşş buluşuruz artoık bızı gıttıhımız yerden kovarmı atarlarmı bılmem................delikafadulden

Beni merak eden tüm arkadaşlarıma,özelime yazanlara çok teşekkür ederim.Hepinizi kucaklıyorum.Dün gittik doktora rahim boyum 2.8.Serklaja gerek kalmadı dedi.Seni yakın takibe alacağım çarşamba tekrar bakacağım dedi.Nidilat ve idrar yolu enfeksiyonu tedavisine başladık.İstirahat verdi.Şimdilik durumum bu.Wavy'im benim seni arayacaktım ama imkanım olduğunda saat çok geç olmuştu.2 gündür evimde değildim,şimdi geldim.Hemen girdim sayfaya.Çekirgeler canım sen nasılsın?İyi olacak inş.herşey...Hepinizi kucak dolusu öpüyorum....Çok seviyorum sizi canlarım benim...ŞenizŞeniz

kaswacım iyi olduğuna çok sevindim canım bence inan yat dinlen... bana göre bu hamilelikleri dinlenmek kurtarıyor.... benimde bu son olanlardan sonra gözüm korktu... evden çıkmıyorum desem yeridir.... aman gözünü seveyim arkadaşım yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik kendine çok iyi bak...
günaydın hanımlarrrrrrrrrrr

tünaydın dırımkızıııııı hayırlı günler sanada........

gunaydın kızlar.........................dırım hymary .............nasılsınız...........ve tum dostlar.............hymary masallah canım...................ınş guzel gunler olur cok uzulduk bu hafta ve uzuntu bıtmedı sanırım esra arkadasımız 23 haftalık erken doğum yapmuış malesef..................rabbım cumlemıze merhamet etsın...........................

yapma ya muallim hangi esra bu çıkartamadım...esracanmıydı acaba? aayyyyyyyyyyy çok üzülüyorum ya .... moralim iyice sıfıra indi........... allah inşallah geride kalan bebeğine ömür verir... esracım kollarını boş bırakmaz........... offfffffffffffffffffff

canım ıyı olur ama sahsen ben evınmde kendı ortamımda kalmayı tercıh ederım bebeklere alışsın eve ortama cunmu oğlumdan bılıyorum bebekler ortamdan cok etkılenıyo huy degıstıyo............gelen gıden olucak ...........bence annen ıkı saatte gelse gelıp gıtsın...............yınede sen bılırsın ınşşşşşşş saglıkla gelsınlerde..............ınşşşşşş buluşuruz artoık bızı gıttıhımız yerden kovarmı atarlarmı bılmem................delikafadulden

heee aplam benim on saat yazdığımı iki satırla özetlemiş tecrübe işteeee beee:lepi:buyrunnnnnnnnn

haklı marryciğimm

heee bak buluşmaya bende gelecemmm benii alursun marryy cnm artukunn

dırımımın evimizi ziyaretinden bir iki kare..
dombili halimin haddi hesabı kaçtı ama..

007cld.jpg

003ax.jpg

süperrr süperrrr ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy oğluşlarıma bak beee aliş zatiii artizzzzzzzzzz

dırımımın evimizi ziyaretinden bir iki kare..
dombili halimin haddi hesabı kaçtı ama..

007cld.jpg

34. haftaya göre seni çok iyi gördüm hymaryy cim.... inan senin adına bende burada çok heyecanlanıyorum......... kucağınada bir yakışmışki sorma.... sengözlerimebaksanab

003ax.jpg

amanın bunlar neeeeeeeee??? yarabbim şu güzelliklere bakarmısın.... ben bu veletleri görünce 2 oğlum alcağına çok seviniyorum..... (ama kızdanda vazgeçmiş değilim. :dilcikar: ) allah analı babalı büyütsün harika insan yavruları bunlar yaaaaaaaaaa :smiley-cool:

cok tatlısınız...............oğluşlarını yerım....................masallah..................

canbebek evet canım esracan...................ınş bebışı ıyı olur tesellı olur ona

günaydın kzılar

hymarrym dirimim maşallah çok şeker çıkmışsınız .. Hymarry cim annenlerde kalma kararı aslında güzel ama yinede kendi evin gibi olmaz gerçi sizin evleriniz yakın o yüzden sanırım sorun olamz park yatağınızıda götürürsünüz hayırlısı artık canım..

kaswa cım çok geçmiş olsun dikakt et kendine emi sende

wavy im nerdesin göremedim seni ben

pensesim çekirgeler saolun şekerler sizde dikkat edin kendinize aman 30 lu haftalardan sonra dinlenmek şartmış..

bebiş istiyoruzda umarım bir an önce iyileşir..

canbebek tatlım bozma moralini her şey düzelicek hepimiz için dua etmekten ve istirahatten başka yapacak bişeyimiz yok tatlım..

bize gelince şimdi yine ağrılaırm felaket şekilde arttı sanki enrdeys eggelecek bebişler.. karnım aksılıyor bide felaket ağrı var malum bölgeme doğru inen.. en iyisi yatıyım yine midemde bulanıyor anlamadımki neden

ömer ve alişede kocaman maşallah demeyi unutmuşum ben :nazar: Allahım nazarlardan korusun

muallim cim bunlarda sana ve kızçelerine a.s.

canbebek evet ya kızdan vazgeçilmiyor benimd eiçimde kaldı kız artık hayırlısı napalım

ağrılarımı unuturmuyum diye oyalanıyorum burda ama cıks olmadı geçmiyoo kafamçokkarıştı

dırımım canımm,maşallhı var iki yavrunun daa,senin de canım,
akşam soğanlıda eşimin bir doktor arkadaşına iftara davetliyiz,eşim diyor ki,ordan aliyle ömeri de görmeye geçelim,
ama senin merdivenleri çıkarken doğurabilirim diye sonraya bıraktık canımkaydirigubbakcemile3

iki oğlanmış,ben de bir tane bilem yok,bu yüzden kaynanam bile reddetti beni gelinlikten muhahahahkaydirigubbakcemile3,
şaka bir yana canbebeğim canım çok sağol,,
dırımım yorum yaptı mı ben yokken benim durumum hakkında bilmiyorum ama hastanaeden sonra yine iyiym hamdolsun,gerçi bugün tartıldım tam 13 kilo aldım başından beri ama,doğumdan sonra toparlarım diye şart koydum kendime,
gerçekten biz de çok heyecanlıyız artık,hepimiz burda 37 yapıcaz,bitiricez inşallahh Allahım izin verirse,,

Rabbim hepimize

bize gelince şimdi yine ağrılaırm felaket şekilde arttı sanki enrdeys eggelecek bebişler.. karnım aksılıyor bide felaket ağrı var malum bölgeme doğru inen.. en iyisi yatıyım yine midemde bulanıyor anlamadımki neden[/QUOTE]

pamuğum bence bu ağrılar olduğu müddetçe dr unla irtibatı koparma canım ya... madem ağrıların çok arttı dr unu arasana bir kere.... belki hastanede gözetim altında tutar...

pamuğuuummm canımmmm,çok teşekkürler güzel sözlerin içinopuyorumnanaktan
özledim kuşum seniii,haberlerini de aldım,doğurmak yok sakın sakınn
şimdi nasılsın canımm,magnezyumunda var mı,onu da ihmal etme,
geçmedi mi sancıların,anlatsana kendindenn

X