Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

olur mu canbebek hepinizi ayrı ayrımerak ediyoruz, hepiniz çok değerlisiniz.. yeterki iyi olalım.. benim de tansiyonum düşüyor, ama ben çaresini bulmaya başladım yavaş yavaş 1- sıcakhava acaip etkiliyor 2- susuz kalma 3- bol kırmızı renkli meyve sebze yemek ii gelior özellikle kara üzüm habbesi :) 4- kırmızı et ( hiç sevmemem rağmen beni besiyw çektiler gerçekten tansiyonum normale döndü 5- dalak, kuzu dalağı öğüre öğüre yiyom valla... ama napiyim herşey bebişlerim için, serumdan iidir, damrlarım büzüldü be serumlardan...

yakında uzman olcan kız vallahı,tansiyon ve demır eksıklıgıyle ılgılı bı topik acta tam olsun,,,
opuyorumnanaktan

günaydın kızlar..

yokluğumuzda olan olaylar üzdü çok Allahım hepimziin yardımcısı olsun .. sabır versin arkadaşlara..

evet wavy im merak etmişsin çok saol canım malesef bizde erken doğum riskiyle karşılaşıp hastaneye yatanlar grubuna katıldık. perşembe sabah dr ye gittiğimd eilk iş nst ye bağlandım ağrılarım 60 a çıkmıştı hatta üzerine bile çıkıyordu. dr nerdeyse doğum yapacaksın dedi hemen hastaneye aldı serum ve nidilat tedavisine başladı. arkasındna ciğer geliştirici iğnelerimizi olduk 2 doz. sürekli sitirahat dedi hiç kalkmıycakmışım dr ye kalsa hastaneden hala çıkarmaya niyeti yoktu ama açıkçası sıkıldım evde yatıyoruz artık.. normal doğum yapma ihtimalimde sıfırmış bebekler ayaklarını dayamış rahime şimdi doğsalarda kiloalrı iyi olsa bile kesin yoğun bakıma girerlermiş o yüzden dua ediyorum inşallah bizde bekleriz biraz daha en azından bayram sonuna kadar.

bu dönemlerde en önemli şey istirahat kızlar aman diğnlenin wavy im sakın korkma dinlenirsen bişeycik olmas ben biraz kendimi yormuştum malum misafirler temizlik o yüzden oldu.. inşallah hepimiz bu dönemleri sağlıkla atlatıcaz..

diğer hastanede tedavide olan arkadaşlarada geçmiş olsun hayırlı haberlerle gelirler inşallah ..

cok gecmıs olsun arkadasım,hastane ortamı dahada gerıyor ınsanı,,,
insanın evı gıbıde yok,,,
hepimizi soyle bı hayal edıyorumda dıkmısız bacakları yatıyoruz,,,
bebıslerımız ıcın, bırbırımız ıcın dua edıyoruz,,,
kımı zaman guluyor kımı zaman aglıyoruz,,,
ahhh deyıp ıc cekıyoruz,,,
cogu zaman ortak duygularımız,,,
ödenirmi annelerin hakkı,,,bosuna dememısler işte,,,
sevgilerrrrrr,,,,,,,,,,,,,,:gitme::asigim:

hepinize geçmiş olsun kızlar ben anladımki bebekler belli bir haftalığa geldiklerinde kesinlikle istirahat etmek gerekiyor burda sizler bana bayağı bir yol gösterici oluyorsunuz. :)

slm kızlar nasılsınız bakalım bu gün herkes iyi gibi tansiyon dışında o da sıcaklardan
ben dün bebeiş istiyoruzu hastanede ziyaret ettim sancıları azalmış sağlığı şimdilik iyi ama doğuma kadar hastanede yatabilirmiş ne kadar geç doğum olayı gerçekleşirse o kadar iyi olur demiş doktoru ama eşi perişan dı kızlar bizlerle beraber eşlerimizde epey bi eziyet görüyo gittim adamcağız sığışmış koltuğa uyumaya çalışıyo biran evvel bebeklerine ve evlerine kavuşurlar işallah allah hepimize hayırlı doğumlar versin bebiş istiyoruzada dua edin bebekler biraz daha dursun çıkmasınlar öptüm göbüşten

Beni merak eden tüm arkadaşlarıma,özelime yazanlara çok teşekkür ederim.Hepinizi kucaklıyorum.Dün gittik doktora rahim boyum 2.8.Serklaja gerek kalmadı dedi.Seni yakın takibe alacağım çarşamba tekrar bakacağım dedi.Nidilat ve idrar yolu enfeksiyonu tedavisine başladık.İstirahat verdi.Şimdilik durumum bu.Wavy'im benim seni arayacaktım ama imkanım olduğunda saat çok geç olmuştu.2 gündür evimde değildim,şimdi geldim.Hemen girdim sayfaya.Çekirgeler canım sen nasılsın?İyi olacak inş.herşey...Hepinizi kucak dolusu öpüyorum....Çok seviyorum sizi canlarım benim...ŞenizŞeniz

Beni merak eden tüm arkadaşlarıma,özelime yazanlara çok teşekkür ederim.Hepinizi kucaklıyorum.Dün gittik doktora rahim boyum 2.8.Serklaja gerek kalmadı dedi.Seni yakın takibe alacağım çarşamba tekrar bakacağım dedi.Nidilat ve idrar yolu enfeksiyonu tedavisine başladık.İstirahat verdi.Şimdilik durumum bu.Wavy'im benim seni arayacaktım ama imkanım olduğunda saat çok geç olmuştu.2 gündür evimde değildim,şimdi geldim.Hemen girdim sayfaya.Çekirgeler canım sen nasılsın?İyi olacak inş.herşey...Hepinizi kucak dolusu öpüyorum....Çok seviyorum sizi canlarım benim...ŞenizŞeniz

cok sevındım kaswacım,ınsallah daha fazla korkutmazlar bızı,,,:nazar::Saruboceq:
benımde salı gunu 2.8 dı,sımdılerde nasıl bılmıyorum,
cumartesıyı ıple cekıyorum,
ıyıyız cok sukur,,,
cok cok optum hem göbişten hem yanaktanopuyorumnanaktan

slm kızlar nasılsınız bakalım bu gün herkes iyi gibi tansiyon dışında o da sıcaklardan
ben dün bebeiş istiyoruzu hastanede ziyaret ettim sancıları azalmış sağlığı şimdilik iyi ama doğuma kadar hastanede yatabilirmiş ne kadar geç doğum olayı gerçekleşirse o kadar iyi olur demiş doktoru ama eşi perişan dı kızlar bizlerle beraber eşlerimizde epey bi eziyet görüyo gittim adamcağız sığışmış koltuğa uyumaya çalışıyo biran evvel bebeklerine ve evlerine kavuşurlar işallah allah hepimize hayırlı doğumlar versin bebiş istiyoruzada dua edin bebekler biraz daha dursun çıkmasınlar öptüm göbüşten

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh cnm yaa hangi hastanede cnm yaa

evet kızlar eşlerde rezil oluyor benim annem bekledi eşim ortada kaldı kendi annesine bile gitmedi 38 gün canı çıktı yorgunluktan öldü bide yoğunbakıma gitmem onu dahada çökerttii o yüzden asla birdaha çocuk istemiyor

rabbim hepinize şifa versinnn

herkesi takip edemiyorum ama az çok bakmaya çalıyorum hasta olan herkese çokk geçmiş olsun çokkkkk zamanında gelsin kuzularrrrrrrr

Amin..ne kadar ertelenmeye çalışılsada anladım ki ikiz hamileliği yatmadan geçmiyor..o yüzden kızlar çok yormayın kendinizi

günaydın kızlarrra.s.,

burda olmadığımda neler olmuş nelerrr,ne üzüldüm aman yarabbiii,tarif edememmafoldumben..

hastaneye giden ve burda olmadığım için haber alamadığım tüm arkadaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorumma.s.,

kaswacım,pamuğuumm,canlarım çok geçmiş olsun,
cananım ne güzel yapmışsın bebişi ziyaret etmeklee,ah bende çok istedim ama ağırlığım malum,Allah razı olsunn,eşlerimize Allah kolaylık versin gerçekten..

biz iyiyiz hamdolsuuunn,ağrımız sızımız yokk,herkes için herşey güzel olsun şu mübarek günlerde inşallahhh:Saruboceq:

gunaydın kızlar.........................dırım hymary .............nasılsınız...........ve tum dostlar.............hymary masallah canım...................ınş guzel gunler olur cok uzulduk bu hafta ve uzuntu bıtmedı sanırım esra arkadasımız 23 haftalık erken doğum yapmuış malesef..................rabbım cumlemıze merhamet etsın...........................

gunaydın kızlar.........................dırım hymary .............nasılsınız...........ve tum dostlar.............hymary masallah canım...................ınş guzel gunler olur cok uzulduk bu hafta ve uzuntu bıtmedı sanırım esra arkadasımız 23 haftalık erken doğum yapmuış malesef..................rabbım cumlemıze merhamet etsın...........................

inşallah dururmuı iyidir bebekler nasıl acaba :KK43:

bırısı yasıyo kuvezde ama cok kuçuk ınş mucadeleyı kazanır...................

canım muallimim serklaj olmuşsun geçmişi okuyamadıım,ama bana telde wavyciğim haber verdi,çok geçmiş olsun,rabbim yavrularımızı bizlere bağşlasıınn,,
ah canım ah topiğe de ne yazacağımı bilemedimmm,
inan çok büyük imtihan,yani burda görüşlerimi açıkça belirtmek istemiyorum,kolay değil,başa gelmeyen bilemez diyenler oluyor ama sizler Allahın verdiği canları ona havale ederek dünyaya getirme riskini alıyorsunuz bu byük bir imtihan ve yine onun iradesiyle cennetlik olacaksınız Allahın izniyle,
herkesin bebekleri sağlıkla gelsin en büyük duamız bu baştan beri fakat sizler o bebeklere sahip çıkarak çok büyük bir imtihan kazanıyorsunuz,ben buna inannıyorum,
Allah herkese kolaylıklar versinn..
hoşbulduk dırımımm canım nasılsın bebeğim,yavrular nasııll ?

dırımkızı temızlık bıttımı..............

cnm hepsini ben bitiremedim mutfaktan sonra kocama devrettim oda bunalmıştı çocuk bakmatan ev işi ilaç geldii onaa

bırısı yasıyo kuvezde ama cok kuçuk ınş mucadeleyı kazanır...................

ayyy çok erken yaaa yazıkk dularım onunla rabbim ufağını korusunnnn

aplam serkalajmı oldun hayırlı olsun sağlıklı olsun geçmiş olsun tabiii

canım muallimim serklaj olmuşsun geçmişi okuyamadıım,ama bana telde wavyciğim haber verdi,çok geçmiş olsun,rabbim yavrularımızı bizlere bağşlasıınn,,
ah canım ah topiğe de ne yazacağımı bilemedimmm,
inan çok büyük imtihan,yani burda görüşlerimi açıkça belirtmek istemiyorum,kolay değil,başa gelmeyen bilemez diyenler oluyor ama sizler Allahın verdiği canları ona havale ederek dünyaya getirme riskini alıyorsunuz bu byük bir imtihan ve yine onun iradesiyle cennetlik olacaksınız Allahın izniyle,
herkesin bebekleri sağlıkla gelsin en büyük duamız bu baştan beri fakat sizler o bebeklere sahip çıkarak çok büyük bir imtihan kazanıyorsunuz,ben buna inannıyorum,
Allah herkese kolaylıklar versinn..
hoşbulduk dırımımm canım nasılsın bebeğim,yavrular nasııll ?

sağol tatlım msn mi açamıyorum cnm resimlerimizi yolla yawww

canım yine kızların pc sini aldım,eve geldim bişeyler atıştırdım,fırsat kalmıyor ki buraya yüklemeye,

sagolun dırım ve hymarycım..........serkaj oldum onlem amaclı.............sonrasında cok agrım oldu ama cok şukur gectı ınş rahatca ılerlerım...................üçüde kız dedı doktorum................ınş saglıkla gelsın hepsı ıkı gundur bırı net kıpırdıyoooooooo......................hymary ıyı bak kızlarına ınş arkadas gelıyo onlara..............dırımcım kendını yorma bebışlerını sev ınankı bu gunlerı colk cabuk gecuıyo en guzel zaman sevmek ıçın.................bol bol op ..........iş her zaman olur.................yavasca acele etme zaten temızlık nankor ıkı dakka sonra yıne kırlenıyo..............yerım o helvaları...............bak dırım kızlar coğalıyo secmekte zorlancannnnnnnnnnnnnnnn

X