Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

annem geldıde bugun ıstanbuldan anca öpüştük koklastık,,,,opuyorumnakaswayı merak ettım doktora gıdıcektı,nosu olan varsa arasın bence,serklajamı aldılar yoksa,,,
allah yardımcımız olsun,,,:Saruboceq::nazar:

annem geldıde bugun ıstanbuldan anca öpüştük koklastık,,,,opuyorumnakaswayı merak ettım doktora gıdıcektı,nosu olan varsa arasın bence,serklajamı aldılar yoksa,,,
allah yardımcımız olsun,,,:Saruboceq::nazar:

gözünaydın canım, ohhh... gönderme kıs doğuma kadar :)

kaswa, dirim, wavy, hymarry neredesinizzz?

evret ya burasıda sessız ...............................kaswa wavy. hymary dırım ve tum arkadaslar nerdesınız..............tatılemı gıttınız dıcem de nerde o gunler..............ıyı olun ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

evet muallimcim ya, sen de yoksun ortalıkta yapayalnız kaldık ayol... yurttaki ilk günüm gibi hissettim valla :)

opuyorumnanaktanselam şekerler..
bugün yoğun bi gündü. gündüz çok sevdiğim iki arkadaşım geldi. sağolsunlar böreklerini çöeklerini yapmış gelmişleropuyorumnanaktan bütün gün onlarlaydım. akşam iftara bi arkadaşa davetliydik. şimdi girdik eve hemen kk yı açtım ama k,msecikler gelmemiş bugün.
tatlı kaswamdan da haberyok.. telide yok bende.. çok merak ettim inşallah durumu iyidir.
pamuğumda kaç gündür ypk. en son o da dra hgidecekti. noluyor yaa. valla moralim bozuluyor haber lamayınca bu sıralar hep üzücü heberler alıyoruz.

bu arada bebişim pzt hastaneden çıkacakmış ters bi durum olmazsa şü an srum veriyolarmış..

öpüyoruz teyzecikler siziiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanvopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gunaydın kızlar uyku tutmadı yaaaaaaaaaaaaaaaaa.................bu guzel vakıt rabbım dualarımızı makbul etsın sıkıntısız gunler versın.................wavy nerdesın kız merak ettım...................kevser gırıyorum bazen ama gercekten bu sıralar tenha buralar yazasım gelmıyooooooooo yurt mıu dedın...........benımde aklıma getırdın bak.................ozledım yınede .........unıversıte yılları cok guzel yıllardı..........sorumluluk az para elden su golden ......................ahhhhhhhhhh gençlıkkkkkkkkkkkkk..................gerı gelmez artık.............rabbım guzel omurler versın cunmlemızeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

günaydın kızlar..

yokluğumuzda olan olaylar üzdü çok Allahım hepimziin yardımcısı olsun .. sabır versin arkadaşlara..

evet wavy im merak etmişsin çok saol canım malesef bizde erken doğum riskiyle karşılaşıp hastaneye yatanlar grubuna katıldık. perşembe sabah dr ye gittiğimd eilk iş nst ye bağlandım ağrılarım 60 a çıkmıştı hatta üzerine bile çıkıyordu. dr nerdeyse doğum yapacaksın dedi hemen hastaneye aldı serum ve nidilat tedavisine başladı. arkasındna ciğer geliştirici iğnelerimizi olduk 2 doz. sürekli sitirahat dedi hiç kalkmıycakmışım dr ye kalsa hastaneden hala çıkarmaya niyeti yoktu ama açıkçası sıkıldım evde yatıyoruz artık.. normal doğum yapma ihtimalimde sıfırmış bebekler ayaklarını dayamış rahime şimdi doğsalarda kiloalrı iyi olsa bile kesin yoğun bakıma girerlermiş o yüzden dua ediyorum inşallah bizde bekleriz biraz daha en azından bayram sonuna kadar.

bu dönemlerde en önemli şey istirahat kızlar aman diğnlenin wavy im sakın korkma dinlenirsen bişeycik olmas ben biraz kendimi yormuştum malum misafirler temizlik o yüzden oldu.. inşallah hepimiz bu dönemleri sağlıkla atlatıcaz..

diğer hastanede tedavide olan arkadaşlarada geçmiş olsun hayırlı haberlerle gelirler inşallah ..

pamuğum geçmiş olsun cnm kokrma ilaçlarını almışsın bende 28 haftada sancılandım hemde 70-80 sancılarla açılmada baslamıştı öle böle ağrılar çekmedim yani üstelik bebeklerim o dönemde ikiside başağaydı yani doğum pozisyonundaydı .....ama biz tüp bebek lere asla normal doğum yaptırmıyolar
kıymetli gebelik olduğu için.....ben zaten yapmam ya devlette öle doğumlar gördümki hiç gerek yok

doğumdan sonra zaten maroton başlıyor.............

neysem bana gelince ben dün sersem gibiydi cuma aksamı eşimin iş arkadaşının eşi aradı kız dediki müsayitseniz size geleceğiz ...saat 9 geçiyor buyrun gelin dedik....ama benim mutfak talandı aman hızla mutfaı topladım veletler durmadı eşim mır mırr ikisine bakamıyorum diyor neyse toplandım çocuklarda onlar gelene kadar uyudular göremedilerr ..........oturduk lak lak vs. saat 12 geçmiş eee sahura kalın dedim..kaldırlar biz 3.30 yattık sabah 6 da kalktı çocuklar sanki inat gibi yaaaherzaman 8 de kalkan veletlerrr 6 da aya dikildiler.......tabi dün ben iptal aksam yemekten sonra sekizbuçukda sızmışımmm........şimdi kalktım kk ya bakıyorum tabi gece kalktık mama seanslarına

kk da dolanayım bugün full temizlik varrr

dirimim çok saol canım hastanede aklıma geldin zaten o hastanede yatarkenki resmin gözümün önüne geldi ne güzel hepsini atlattın allahın izniyle düşününce moral oldu açıkçası bizde atlatırız inşallah.. açılmam yokmuş benim . hala normal doğum için umudum vardı tüp değil benimki ama artık ksımet değilmiş .. sizn ahftalarınzıa bi gelelimde hayırlısıyla..

epey yoğun bi gün geçirmişsin Allah yardımcın olsun canım sürekli enerji lazım buda var sende maşallah :nazar: temizliğinde kolay gelsin canım fazlada yorma kendini emi :1hug:

herkese merhaba...yaklaşık bir ay önce siteye yeni üye olmuş ve ikizlerimi izmirdeki hangi hastanede doğurcağımı bilemiyorum diye mesaj atmıştım ama kızlarım araştırma yapmama firsat vermediler 33 haftalıkken apar topar hastaneye...9 ağustos ta minik kızlarım dünyaya geldi.ondan sonrası malum küvez,bir hafta kadar küvezde kaldı tostoslarım:KK43: çok zor günler geçirdik ama çok şükür bizim yaramazlar artık evdeler uykusuz geceler başladı:)olsuun onlar yanımızda olsun da varsın biz hiç uyumayalım dimi:))

dirimim çok saol canım hastanede aklıma geldin zaten o hastanede yatarkenki resmin gözümün önüne geldi ne güzel hepsini atlattın allahın izniyle düşününce moral oldu açıkçası bizde atlatırız inşallah.. açılmam yokmuş benim . hala normal doğum için umudum vardı tüp değil benimki ama artık ksımet değilmiş .. sizn ahftalarınzıa bi gelelimde hayırlısıyla..

epey yoğun bi gün geçirmişsin Allah yardımcın olsun canım sürekli enerji lazım buda var sende maşallah :nazar: temizliğinde kolay gelsin canım fazlada yorma kendini emi :1hug:

ayyy tatlım senin normalmı tek yumurtamı kusura bakma ben olaylara çok vakıf değilimm

ayyy süpr ama yinede sezeryan ol derimm.....zaten bebekler fır fır dönüyoo 33 haftada beninkilerin kafası göğüs kafesimdeydii düşün.....sende güzel günlere kavuşacaksın cnmm ...........nidilatla 2-3 hafta daha idare edersin zaten illa gelecem derlerse merak etmee zorluyolar kapıyı ilaç felan fayda etmiyorr.................aklıma getirdin kızz sancılandığım geceyi doğuma gittiğim sabahııııııı kuzularım beeee o kadar bekledim doğum diyince doktor şaşırdım yaa üzüldüm ağladım .akannehirçok değişik bişiiii rabbim herkese nasip etsin

dırım kolay gelsın temızlık....................herkes ınş ıyıdır bu sabah................

pamugum gecmıs olsun canım..........dikkat et artık kendıne yorulma kalkma yat dinlen yanına en kısa zamanda ugrayacagım.allaha emanetsın..canım.........

selam arkadaşlar.......... inanın birkaçgündür bu kötü haberleri okuyunca çok canım sıkıldı.... eşimi durumlardan haberdar ediyordum.... odda bana bu aralar pek girme...moralini bozma dedi.... zaten sürekli tansiyonum düştüğü içide annemler geldi burada kalıyorlar.... anlayacağınız eskisi kadar sık giremiyorum.... zaten merak edende olmamış :)) arada bakıyorum sadece fire veren varmı diye... allahıma şükür şimdilik iyiyiz herhalde.....

yaa arkadaslar burası sıkıcı oldu artık kımse girmiyo bebiş istiyoruzuda merak ettım pamuk sekerım iyi olmana sevındım

penses hafta içi yazışmaar oluyor canım ama hafta sonu pek olmuyor.

can bebek canım kendine dikkat et tansiyon düşüklüğü çok kötü etkiliyor insanın dengesini bozuyor.
pamuğum kuzumm çoook geçmiş olsun bitanem.. ilaçlarını ihmal etme ayaklarını uzat dinlen canım. yemek temizlik misafir boşver bunları bunlar geçici şeyler tek kalıcı olacak şey bebişkerimiz. bi kendimize dikkat edelim ki onlar da sıkıca tutunsun annelerine bitanem...kaydirigubbakcemile3

Kaswaaaa yavrumn nerdesin ya sen benim aklımı mı alcan. niye haber vermiyon bize:gitme:

Son düzenleme:
olur mu canbebek hepinizi ayrı ayrımerak ediyoruz, hepiniz çok değerlisiniz.. yeterki iyi olalım.. benim de tansiyonum düşüyor, ama ben çaresini bulmaya başladım yavaş yavaş 1- sıcakhava acaip etkiliyor 2- susuz kalma 3- bol kırmızı renkli meyve sebze yemek ii gelior özellikle kara üzüm habbesi :) 4- kırmızı et ( hiç sevmemem rağmen beni besiyw çektiler gerçekten tansiyonum normale döndü 5- dalak, kuzu dalağı öğüre öğüre yiyom valla... ama napiyim herşey bebişlerim için, serumdan iidir, damrlarım büzüldü be serumlardan...

can bebek canım kendine dikkat et tansiyon düşüklüğü çok kötü etkiliyor insanın dengesini bozuyor.

sağol bitanecim

olur mu canbebek hepinizi ayrı ayrımerak ediyoruz, hepiniz çok değerlisiniz.. yeterki iyi olalım.. benim de tansiyonum düşüyor, ama ben çaresini bulmaya başladım yavaş yavaş 1- sıcakhava acaip etkiliyor 2- susuz kalma 3- bol kırmızı renkli meyve sebze yemek ii gelior özellikle kara üzüm habbesi :) 4- kırmızı et ( hiç sevmemem rağmen beni besiyw çektiler gerçekten tansiyonum normale döndü 5- dalak, kuzu dalağı öğüre öğüre yiyom valla... ama napiyim herşey bebişlerim için, serumdan iidir, damrlarım büzüldü be serumlardan...

kevsercin şaka yaptım canım ya tabiki birkaçgün yazmasam benide merak edersiniz.... ama ben hergün kısa kısada olsa girmeye çalışıyorum.... bende tansiyon konusunda bezı keşiflerde bulundum.... aynen dediğin gibi sıcak çok etkiliyor... sabah kalkar kalkmaz bişeyler yiyorum.... yere eğilmiyorum.... kendimi zorlamıyorum... bunun gibi şeyler ....ama zor valla....

Merhaba ikiz bebek anneleri,
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah bende ikiz bebek istiyorummmkaydirigubbakcemile
13 ağustosta dondurulup çözülmüş 3 tane blast embriyo tranferi yapıldı 14.gün hcg değerim 441 di deyeyimlerinize dayanarak soruyorum acaba ikiz olabilir mi benimde

arkadaslar haklısınız yaaa kımsecıkler yok,:sinifsinif:
kaswayı cok merak ettım,CADIARZU
iyidir umarım tüm sesı cıkmayanlar...:Saruboceq::nazar:

X